Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Endermologia Kraków

Endermologia Kraków

Zabieg w kategoriach:

Fizjoterapia estetyczna Nieinwazyjne modelowanie sylwetki Endermologia Kraków

Czym jest zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia do masażu tkanek głębokich. Ma na celu poprawę wyglądu skóry, redukcję cellulitu, ujędrnienie i modelowanie sylwetki, a także poprawę krążenia krwi i limfy.

Endermologia pomaga w likwidacji zaokrągleń i nieatrakcyjnej „pomarańczowej skórki”. Zabieg wpływa na skórną i podskórną tkankę łączną, dzięki wykorzystaniu precyzyjnego masażu mechanicznego z jednoczesnym podciśnieniem. Jest to bezinwazyjna metoda, która w bardzo naturalny sposób stymuluje metabolizm komórkowy.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Podczas zabiegu endermologii specjalistyczne głowice aparatu wykonują delikatny, ale intensywny masaż tkanek skóry, który stymuluje procesy metaboliczne i ułatwia usuwanie toksyn z organizmu.

Jakie są wskazania do zabiegu endermologii?

Endermologia może być stosowana w przypadku różnego rodzaju problemów skórnych, takich jak cellulit, rozstępy, blizny, obrzęki i inne. Dzięki temu, że jest to zabieg nieinwazyjny, może być stosowany u osób z różnymi typami skóry, niezależnie od wieku czy płci.

Jakie efekty przynosi endermologia

Efekty zabiegu endermologii są widoczne już po pierwszych kilku wizytach, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 10-20 zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Kto powinien wykonywać zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg, który powinien być przeprowadzany wyłącznie przez doświadczonych specjalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z urządzeniem. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny i skuteczny, a Klienci mogą cieszyć się piękną, gładką i jędrną skórą.

Dlaczego wybrać endermologię w Krakowie, w Centrum DER-MED?

Dzięki endermologii można skutecznie pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę, wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Ponadto, skutecznie odmładza i poprawia kondycję skóry. Każdy zabieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i wymagań skóry pacjenta. W Centrum DER-MED w Krakowie za zabieg endermologii odpowiedzialni są doświadczeni specjaliści.

Poznaj szczegóły

Każdy zabieg endermologii poprzedza rozmowa ze specjalistą, w której trakcie omawia z pacjentem procedurę zabiegową. Specjalista przygotowuje pacjenta do zabiegu, po czym przystępuje do rozpoczęcia procedury. Ilość powtórzeń to minimum 10.

Podczas masażu endermologii wybrane partie ciała rozmasowywane są urządzeniem ze specjalną głowicą zasysającą wyposażoną w rolki stymulujące metabolizm tkanek tłuszczowych oraz pobudzające fibroblasty do wzmożonej produkcji nowego kolagenu.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 45 - 50 min.

Zalecana ilość zabiegów

Zaleca się wykonanie serii minimum 10 zabiegów endermologii, wykonywanych co 2-3 dni.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Zabieg endermologii uważany jest za bardzo bezpieczny i nieinwazyjny.
 • Regularny masaż endermologii pozwala odpocząć.

Efekty

 • Wymodelowanie ciała.
 • Usunięcie lub zmniejszenie cellulitu.
 • Poprawienie jakości skóry.
 • Lepsze samopoczucie, uczucie lekkości.
 • Pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu.

Wskazania

 • Tkanka tłuszczowa zlokalizowana np. w okolicy ud, ramion.
 • Mało jędrna skóra.
 • Cellulit na udach, pośladkach.
 • Uczucie cieżkości.
 • Zatrzymanie wody w organizmie.
 • Nierówna struktura skóry.
 • Obrzęki nóg.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża (po 16 tygodniu możliwe jest wykonanie drenażu nóg).
 • Okres karmienia piersią.
 • Infekcje, wysypki, stany zapalne w organizmie.
 • Zapalenie żył, żylaki, naczyniaki, skóra naczyniowa.
 • Nie wolno wykonywać zabiegów przez okres dwóch miesięcy po chirurgicznych zabiegach żył.
 • Choroby nowotworowe.
 • W przypadku zabieg na brzuchu przepuklina lub rozejście mięśni prostych.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja

Przed wykonaniem masażu odbywa się konsultacja ze specjalistą w celu oceny problemu oraz wykluczenia przeciwwskazań.

Podczas zabiegu endermologii pacjent zakłada specjalny kostium. Masaż mechaniczny wykonuje specjalista z pomocą urządzenia wzbogaconego w rollery.

Terminy kolejnych wizyt ustalane są indywidualnie. Zabieg endermologii należy wykonywać kilka razy w tygodniu, a po pewnym czasie dołączyć serię przypominającą.

Podczas ostatniego zabiegu endermologii oceniana jest poprawa skóry. Gdy efekty są zadowalające nie ma potrzeby kontynuowania masażu.

Miejsce wykonywania zabiegu

Endermologia w Krakowie wykonywana jest w komfortowym gabinecie zabiegowym w Centrum DER-MED.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Kraków

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabieg endermologii przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony personel, a podczas masażu pacjent zakłada specjalny kostium, chroniący ciało przed bezpośrednim kontaktem z urządzeniem, a także siłą nacisku. Dbamy, aby od momentu oczekiwania na wizytę, aż do jej zakończenia, pobyt w naszym centrum przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, dającej poczucie poufności, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Po jakim czasie od wykonania masażu podciśnieniowego pojawiają się efekty?

Widoczne efekty pojawiają się już po kilku zabiegach endermologii. Skóra staje się napięta i bardziej elastyczna.

Cena Cena pakietu
Pojedynczy zabieg na ciało Endermologia LPG Integral 140 1250 Pakiet 10 zabiegów.
1800 Pakiet 15 zabiegów.
2300 Pakiet 20 zabiegów.
Pojedynczy zabieg na ciało Endermologia LPG Alliance 250 2250 Pakiet 10 zabiegów.
3300 Pakiet 15 zabiegów.
4250 Pakiet 20 zabiegów.
Pojedynczy zabieg na twarz Endermologia LPG Alliance 150 780 Pakiet 6 zabiegów.
Konsultacja specjalisty Usługa bezpłatna
Pakiet 1 WALKA Z CELLULITEM Powiązane zabiegi: Endermologia Fala uderzeniowa, usuwanie cellulitu, niwelowanie wiotkości, rozbijanie tkanki tłuszczowej 2150 Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + Fala uderzeniowa Storz Medical (4 zabiegi / 1 obszar) + Krem LPG na cellulit o wartości 270 zł GRATIS!
3150 Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + Fala uderzeniowa Storz Medical (4 zabiegi / 1 obszar) + Krem LPG na cellulit o wartości 270 zł GRATIS!
Pakiet 2 WALKA Z CELLULITEM Powiązane zabiegi: Endermologia Karboksyterapia na ciało od 2310 Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + Karboksyterapia (5 zabiegów / 1 obszar) + Krem LPG na cellulit o wartości 270 zł GRATIS!
od 3310 Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + Karboksyterapia (5 zabiegów / 1 obszar) + Krem LPG na cellulit o wartości 270 zł GRATIS!
Pakiet 3 UJĘDRNIENIE SKÓRY Powiązane zabiegi: Endermologia Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała – Fale radiowe od 2650 Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + NuEra®Tight (4 zabiegi / 1 obszar) + Krem LPG na tkankę tłuszczową o wartości 270 zł GRATIS!
od 3650 Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + NuEra®Tight (4 zabiegi / 1 obszar) + Krem LPG na tkankę tłuszczową o wartości 270 zł GRATIS!
Pakiet 4 UJĘDRNIENIE SKÓRY Powiązane zabiegi: Endermologia HIFU lifting twarzy i ciała od 3350 Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + HIFU lifting ciała + Krem LPG na tkankę tłuszczową o wartości 270 zł GRATIS!
od 4350 Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + HIFU lifting ciała + Krem LPG na tkankę tłuszczową o wartości 270 zł GRATIS!
Pakiet 5 MODELOWANIE SYLWETKI Powiązane zabiegi: Endermologia Kriolipoliza Coolsculpting od 2750 Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq (1 przyłożenie) + Krem LPG na tkankę tłuszczową o wartości 270 zł GRATIS!
od 3750 Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq (1 przyłożenie) + Krem LPG na tkankę tłuszczową o wartości 270 zł GRATIS!
Pakiet PO LIPOSUKCJI Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + Karboksyterapia (6 zabiegów) 2560 2176 -15% *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym poza Centrum Der-Med
Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + Karboksyterapia (6 zabiegów) 3560 3026 -15% *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym poza Centrum Der-Med
Ponowny pakiet PO LIPOSUKCJI Endermologia LPG Integral (10 zabiegów) + Karboksyterapia (2 zabiegi) 1750 1488 -15% *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym poza Centrum Der-Med
Endermologia LPG Alliance (10 zabiegów) + Karboksyterapia (2 zabiegi) 2750 2338 -15% *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym poza Centrum Der-Med

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych