Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Leczenie trądziku Kraków

Leczenie trądziku Kraków

Zabieg w kategoriach:

Dermatologia i dermatochirurgia Leczenie trądziku Kraków

Trądzik obecnie jest problemem nie tylko nastolatków, ale również osób dorosłych, powodując przewlekłe problemy skórne i obniżenie komfortu życia.

Zmiany trądzikowe w wielu przypadkach przyjmują formę rozległych wykwitów, powodują obrzęki, a nawet drobne krwawienia. Stosowanie zewnętrznych środków do pielęgnacji skóry nie zawsze przynosi efekty, natomiast leczenie trądziku pod okiem dermatologa oraz specjalisty medycyny estetycznej daje największe możliwości sukcesu.

Niejednokrotnie trądzik pozostawia blizny, nierówności oraz przebarwienia, które zaburzają naturalny wygląd cery. Zabiegi na trądzik oferowane w naszym Centrum pozwalają na usuwanie nawet głębokich blizn potrądzikowych, a tym samym na trwałe wyeliminowanie problemu z trądzikiem.

W zależności od rodzaju trądziku (np. różowaty, młodzieńczy) oraz od rozległości występujących zmian możemy zdecydować się na laserowe leczenie trądziku i zmian potrądzikowych, a także na peelingi medyczne, oczyszczanie manualne i wodorowe oraz inne metody, które mają na celu:

 • Leczenie stanu zapalnego skóry.
 • Oczyszczenie gruczołów skórnych.
 • Zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych.
 • Redukcję przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry.
 • Usuwanie blizn potrądzikowych.

Poznaj szczegóły

Specjalistyczne leczenie trądziku w Centrum DER-MED w Krakowie pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie nieestetycznych krostek, a także innych zmian skórnych towarzyszących tej dolegliwości.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 30 - 60 min.

Zalecana ilość zabiegów

Leczenie trądziku niekiedy wymaga systematyczności, dlatego niektóre zabiegi są powtarzane, zwykle w odstępach kilkutygodniowych. Peelingi medyczne, czy laserowe usuwanie trądziku często dają zadowalające efekty już po pierwszym zabiegu.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Leczenie trądziku Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Profesjonalna diagnoza dermatologa oraz kierunkowo opracowany plan leczenia trądziku.
 • Specjalistyczne zabiegi o potwierdzonej skuteczności.
 • Indywidualne podejście i wybór ilości serii zabiegowych.
 • Zabiegi na trądzik prowadzone na najnowszych urządzeniach, laserach oraz z wykorzystaniem skutecznych substancji (peelingi).
 • Szybkie i trwałe efekty w postaci redukcji trądziku i zmian potrądzikowych.
 • Indywidualne podejście do Pacjenta.
 • Szerokie spectrum zabiegów od oczyszczania manualnego po laserowe oczyszczanie i usuwanie trądziku.

Efekty

 • Wyraźna redukcja trądziku.
 • Ciągła opieka lekarza dermatologa.

Wskazania

 • Trądzik różowaty.
 • Trądzik młodzieńczy.
 • Trądzik łojotokowy.
 • Przebarwienia potrądzikowe.
 • Blizny po trądziku.
 • Zanieczyszczona skóra.

Główne przeciwwskazania

 • Przeciwwskazania do usuwania trądziku różnią się w zależności od sposobu leczenia.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja

Podczas konsultacji lekarz dermatolog dokonuje oceny zmian trądzikowych oraz opracowuje wstępny plan leczenia.

Zabieg usuwania, leczenia trądziku przeprowadzany jest ściśle według wcześniejszych ustaleń z lekarzem. Może je wykonywać lekarz lub kosmetolog, w zależności od sposobu leczenia.

Ilość zabiegów leczenia trądziku oraz ich częstotliwość ustalana jest indywidualnie.

Wyraźne efekty najczęściej pojawiają się już po pierwszym zabiegu leczenia trądziku. W zależności od rozległości trądziku oraz obranej metody leczenia efekty końcowe mogą pojawiać się na kilka tygodni po ostatniej serii zabiegowej.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Leczenie trądziku to działania prowadzone ściśle pod okiem lekarza, a wszelkie procedury odbywają się w zależności od potrzeb. Na każdym etapie leczenia trądziku Pacjent może liczyć na pomoc dermatologa, który doboru metody leczenia dokonuje na podstawie rodzaju trądziku, kondycji skóry, rozległości zmian oraz naszych oczekiwań. Zabiegi na trądzik wykonywane w Centrum DER-MED zapewniają Pacjentom maksymalny komfort i wygodę, w większości przypadków są bezbolesne, a uzyskiwane efekty pojawiają się szybko.

Czy usuwanie trądziku laserem jest bolesne?

Zabieg laserowego usuwania trądziku zwykle nie jest bolesny, jednak może wywoływać pewien dyskomfort, uczucie ciepła oraz niewielkie kłucie, co zależy od wrażliwości bólowej Pacjenta. Leczenie laserowe może być wykonane ze znieczuleniem miejscowym.

Tak, w Centrum DER-MED oferujemy wiele różnych zabiegów leczenia trądziku od oczyszczania manualnego czy wodorowe, a po peelingi medyczne i kosmetyczne.

Zastosowanie kwasów (peelingów medycznych) na trądzik pozwala na kontrolowane złuszczenie warstwy naskórka, wraz z którą pozbywamy się zmian trądzikowych, redukujemy blizny, przebarwienia, a także usuwamy drobne zmarszczki. Skóra po zabiegu złuszcza się stopniowo, najczęściej po kilku dniach.

Cena Cena pakietu
Laser - Leczenie z wykorzystaniem światła i systemu zassania - CZOŁO 290 Pojedynczy zabieg. 960 Pakiet 4 zabiegów. Pojedynczy zabieg: 240 zł.
Laser - leczenie z wykorzystaniem światła i systemu zassania - TWARZ 490 Pojedynczy zabieg. 1560 Pakiet 4 zabiegów. Pojedynczy zabieg: 390 zł.
Laser - leczenie z wykorzystaniem światła i systemu zassania - PLECY 1090 3960 Pakiet 4 zabiegów. Pojedynczy zabieg: 990 zł.
Laser - leczenie z wykorzystaniem światła i systemu zassania - DEKOLT 390 Pojedynczy zabieg. 1160 Pakiet 4 zabiegów. Pojedynczy zabieg: 290 zł.
Laser - leczenie z wykorzystaniem systemu zassania 360 Pojedynczy zabieg. 640 Pakiet 2 oczyszczań. Cena pojedynczego: 320 zł.
Peeling medyczny od 270
Konsultacja lekarza dermatologa 250

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych