Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Modelowanie i powiększanie ust Kraków

Modelowanie i powiększanie ust Kraków

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Modelowanie i powiększanie ust Kraków

Kształtne, symetryczne i pełne usta to symbol współczesnego ideału urody i pragnienie niemal każdej kobiety. Przez mężczyzn – uważane są za atrybut kobiecości. Jednak nie każda z pań posiada naturalnie piękne i pełne usta, co niejednokrotnie jest źródłem obniżonej samooceny i kompleksów. Na szczęście dla kobiet, któ­re nie zostały hojnie obdarzone przez naturę, z pomocą przy­cho­dzi współczesna medy­cyna estetyczna. Powiększenie ust kwasem hialuronowym, dzięki odpowiednio dobranej ilości preparatu, pozwala uzyskać oczekiwane rezultaty i dodać atrakcyjności. A co najważniejsze, usta będą wyglądały bardzo naturalnie.

Poznaj szczegóły

Usta są centralnym elementem twarzy, podkreślamy je szminką czy błyszczykiem tak by zawsze wyglądały pięknie. A co gdy są małe, wąskie? Lub mamy lekką asymetria? Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym to zmieni. Nasz lekarz medycyny estetycznej wymodeluje Twoje usta tak by wyglądały nadal naturalnie, ale doda im objętości. Usta będą pełniejsze, a łuk kupidyna bardziej widoczny. Co ciekawe, zabieg jest polecany również wszystkim tym, którzy skarżą się na suchą skórę ust.

Modelowanie i powiększanie ust Kraków

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

 • Bezpieczny zabieg wykonywany przez doświadczonego lekarza.
 • Preparat do powiększania ust zawiera znieczulenie miejscowe.
 • Bardziej nawilżone, pełniejsze usta.

Efekty

 • Wymodelowane i pełne usta.
 • Zniwelowanie ewentualnych asymetrii.
 • Naturalny efekt.
 • Kształt ust pasujący do kształtu twarzy.
 • Nawilżenie ust.

Wskazania

 • Małe usta.
 • Wąskie usta.
 • Asymetria.
 • Zbyt małe usta w stosunku do całej twarzy.
 • Suche usta.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Choroby nowotworowe, sercowo-naczyniowe oraz o podłożu autoimmunologicznym.
 • Cukrzyca z zaburzeniami naczyniowymi oraz nieleczona.
 • Epilepsja.
 • Operacje plastyczne do trzech miesięcy.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Konsultacja z lekarzem ma na celu nie tylko omówienie przebiegu zabiegu, ale przede wszystkim poznanie oczekiwań pacjenta, wykluczenie przeciwwskazań oraz kwalifikację pacjentki do zabiegu modelowania ust.

By podnieść komfort zabiegu stosujemy znieczulenie miejscowe w formie skutecznej maści.

To najważniejszy moment dla każdej pacjentki. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej podaje w usta kwas hialuronowy cienką igłą. Robi to bardzo precyzyjnie by efekt był piękny, ale naturalny.

Konsultacja kontrolna odbywa się najczęściej po 14 dniach. Jej celem jest ocenienie efektów zabiegu modelowania ust i sprawdzenie czy wszytsko dobrze się wygoiło. To zdecydowanie najprzyjemniejszy etap modelowania ust - pacjentka w pełni może cieszyć się rezultatem.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabieg powiększania ust przeprowadzany jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej, który używa wysokiej jakości preparatów z kwasem hialuronowym (substancja ta występuje naturalnie w organizmie ludzkim, co minimalizuje ryzyko skutków ubocznych i powikłań). Specjalista zna doskonale anatomię człowieka, umiejscowienie narządów i naczyń krwionośnych, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i naturalny efekt zabiegu.

Jakość

Umiejętności lekarskie, preparaty najwyższej jakości pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliście mają wyczucie estetyki i dbają o to by pacjenci wyglądali pięknie, ale naturalnie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Po wstrzyknięciu wypełniacza w usta, obszar zabiegowy może być lekko opuchnięty, co jest naturalną reakcją, jednak pacjentka może od razu wrócić do domu, a następnego dnia wykonać makijaż. Po zabiegu należy unikać opalania, sauny i solarium. Szczegółowe zalecenia poda lekarz po zabiegu.

Boje się, że po zabiegu moje usta będą wyglądały sztucznie i będą bardzo duże. Czy to możliwe?

Nie, w Centrum DER-MED do każdego zabiegu podchodzimy indywidualnie. Tak samo jest z modelowaniem ust. Lekarz podaje taka ilość preparatu by usta były piękne, ale wyglądały naturalnie i pasowały do wyglądu danej osoby.

Zabieg modelowania ust można wykonywać stopniowo. Podczas konsultacji lekarz zaproponuje plan zabiegowy tak opracowany by efekt był jak najlepszy.

Nie, powiększanie ust z użyciem naturalnego wypełniacza nie jest bolesne, dzięki zastosowaniu preparatów z kwasem hialuronowym, które posiadają w sobie już środek znieczulający.

Wskazaniem do zabiegu są przede wszystkim małe, wąskie, asymetryczne lub pozbawione wyraźnego konturu usta. Pacjentki z tzw. zmarszczkami palacza lub opadającymi kącikami ust również powinny skorzystać z tej kuracji.

Cena
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Restylane Kysse 1400
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Lea-Vivacy Stylage LIPS 1400
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Lea-Vivacy Stylage LIPS+ 1500
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Lea-Vivacy Stylage S 1500
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Lea -Vivacy Stylage M 1500
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Lea -Vivacy Stylage L 1500
Modelowanie i powiększanie ust preparatem Fillmed Art Filler Lips Soft 1350
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej 250 Konsultacja jest bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu tego samego dnia.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych