• Polski

learn about our centre

Modern and excellently equipped DER-MED Beauty and Dermatological Centres are located in two largest cities of southern Poland: Katowice and Kraków.

see our treatments

A comprehensive range of the most modern treatments which, among others, include laser therapy, aesthetic surgery and medicine, dermatology, aesthetic gynaecology and urology, figure shaping.

arrange a visit

Don't wait any longer and book a visit in our Centre. You will have at your disposal qualified staff of over 30 specialists to ensure the highest quality of services offered.
Zabiegi estetyczne – płatność w ratach!

Zabiegi estetyczne – płatność w ratach!
Specjalnie dla naszych pacjentów wprowadziliśmy możliwość płatności ratalnej za zabiegi wykonywane w naszym gabinecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego rozwiązania.

MediRaty – na czym to polega? To system finansowania i płatności ratalnej dedykowany wyłącznie branży medycznej i kosmetologicznej, który dostępny jest w naszym Centrum. Rozwiązanie to pozwala rozłożyć płatność za zabieg na raty, co jest ogromnym plusem dla wielu naszych pacjentów. Z racji tego, że usługa ta dedykowana jest wyłącznie branży medycznej i kosmetologicznej, obsługa […]

Więcej