Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Mezoterapia skóry głowy Kraków

Mezoterapia skóry głowy Kraków

Zabieg w kategoriach:

Przeszczep włosów oraz medycyna skóry głowy Mezoterapia skóry głowy Kraków

Mezoterapia skóry głowy przeprowadzana jest poprzez powierzchowne ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym lub preparatami rewitalizującymi, które przyśpieszają porost włosów oraz hamują ich nadmierne wypadanie.

Mezoterapia igłowa działa dzięki wprowadzeniu preparatów bezpośrednio w epicentrum problemu, czyli w głębsze warstwy skóry, dzięki czemu włosy zostają wzmocnione już u nasady. Poza działaniem poszczególnych składników, które dobiera się indywidualnie do potrzeb Pacjenta, mezoterapia intensywnie pobudza skórę do naturalnej regeneracji.

Zabieg jest doskonałą opcją dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki łysienia, a także dla tych, którzy borykają się z problemem rzadkich włosów od dawna. Mezoterapia skóry głowy może mieć również charakter profilaktyczny.

 

Poznaj szczegóły

Mezoterapia jest metodą podania substancji aktywnych w głąb naszej skóry za pomocą cienkiej igły. W zależności od problemów z jakim boryka się pacjent - jej celem jest nawilżenie, poprawa napięcia, zregenerowanie skóry oraz redukcja cieni pod oczami. Dzięki bogactwu składników aktywnych mezoterapia daje doskonałe rezultaty estetyczne, a twarz wygląda młodo i zdrowo. Szczególnym rodzajem mezoterapii jest osocze bogatopłytkowe zwane także wampirzym liftingiem. Do zabiegu wykonuje się krew pacjenta. Jest to doskonały eliksir pełen komórek wzrostu. W przypadku mezoterapii skóry głowy zabieg ma na celu pobudzenie wzrostu włosów.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów wg wskazań lekarza, przeważnie od 3 do 6.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Mezoterapia skóry głowy Kraków

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

 • Bogate źródło składników aktywnych.
 • Możliwe zagęszczenie włosów, poprawa mikrokrążenia na skórze głowy.

Efekty

 • Dotlenienie skóry.
 • Rozpoczęcie procesu produkcji nowych włókien kolagenowych.
 • Stymulacja wzrostu włosów.
 • Pobudzenie mikrokrążenia.

Wskazania

 • Słabe, kruche, cienkie włosy.
 • Problem z łysieniem, przerzedzonymi włosami na głowie.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Choroby nowotworowe, sercowo-naczyniowe oraz o podłożu autoimmunologicznym.
 • Cukrzyca z zaburzeniami naczyniowymi oraz nieleczona.
 • Epilepsja.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Jej celem jest zakwalifikowanie pacjenta do mezoterapii lub wybranie innej metody odmłodzenia skóry. Lekarz omówi przebiegu zabiegu, możliwe efektów oraz przeciwwskazania. Jeżeli tych ostatnich nie ma - konsultację można połączyć z zabiegiem.

Zabieg poprzedza nałożenie maści znieczulającej. Następnie, lekarz specjalista za pomocą mikro nakłuć bardzo cienką igłą, wprowadza podskórnie indywidualnie dobrany koktajl, zawierający substancje aktywne o dobroczynnym działaniu.

Celem wizyty kontrolnej jest wstępne ocenienie efektów po zabiegu. Pełen efekt mezoterapii jest widoczny po serii zabiegów, której liczba i intensywność zależy od problemu, z jakim pacjent zgłosił się do naszego Centrum DER-MED oraz użytego preparatu.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Mezoterapia nie wymaga rekonwalescencji, choć bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą być widoczne niewielkie zasinienia, zaczerwienienia i ślady po nakłuciach, które ustępują w ciągu kilku dni. Przez kolejne dni (3-7) należy unikać masaży, sauny, solarium, wysiłku fizycznego. Bardzo ważne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF 50.

Komu zaleca się zabieg?

Z efektów zabiegu zadowoleni będą pacjenci borykający się z łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów lub kruchymi, cienkimi włosami.

Nie, gdyż do wstrzyknięcia koktajlu wykorzystywana jest bardzo cienka igła, która nie powoduje dużego dyskomfortu.

Może wystąpić reakcja alergiczna na składnik zawarty w preparacie, dolegliwości bólowe i plamy w miejscach pozabiegowych.

Cena
Mezoterapia preparatem Dr. Cyj 850 Pojedynczy zabieg
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym 690
Wideodermatoskopia skóry głowy 200
Konsultacja dermatologa-trychologa 250
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków