Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Anna Stelmaszak Kraków

Więcej
Anna Stelmaszak Kraków

Wyjątkowa specjalistka, posiadająca bogate wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji i poprawy urody. Zdobyła tytuł magistra położnictwa, a dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu kosmetologii praktycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Jej obszar specjalizacji obejmuje różnorodne metody poprawy kondycji skóry i sylwetki. Wśród oferowanych przez nią zabiegów wyróżniają się endermologia, depilacja laserowa, masaż Kobido o wysokim standardzie wykonania, fala radiowa, różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i terapie łączone oraz asysta do zabiegów medycznych, zapewniające kompleksową opiekę nad pacjentami.

Posiada doskonałą wiedzę teoretyczną i praktyczną w dziedzinie kosmetologii, ale również cechuje się wyjątkową starannością w traktowaniu swoich pacjentek. Jej podejście jest holistyczne, co oznacza, że nie skupia się tylko na zewnętrznym aspekcie urody, lecz również bierze pod uwagę dobrostan psychiczny i emocjonalny pacjenta. Jest osobą empatyczną, co przekłada się na tworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie oraz budowanie zaufania między nią a pacjentami.

Wyróżnia się pozytywną energią, co sprawia, że każda wizyta w jej gabinecie staje się nie tylko efektywnym zabiegiem, ale także pozytywnym doświadczeniem. Jej profesjonalizm, pasja do pracy i dbałość o detale sprawiają, że jest niezawodnym partnerem w podróży ku zdrowiu i pięknu.

Kobido – liftingujący masaż twarzy Kraków

Masaż Kobido to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, która ma korzenie sięgające 532 r.n.e. Nazwa „Kobido” oznacza „starożytną drogę do piękna”. Masaż kobido został stworzony przez dwóch mistrzów Anmy. Techniki wykorzystywane w masażu Kobido obejmują nacisk, wibracje, uderzenia i stukanie, a także manipulację mięśniami twarzy i szyi. Łączą się w harmonijną praktykę o wielowymiarowym oddziaływaniu […]

Poznaj szczegóły
Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała – Fale radiowe Kraków

NuEra Tight to system kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry. Dzięki zastosowaniu aż 5 częstotliwości fali doskonale nadaje się do pracy z całym ciałem.

Poznaj szczegóły
Endermologia Kraków

Skutecznie pozbądź się cellulitu, ujędrnij skórę, wysmukl i wymodeluj sylwetkę. Wyglądaj lepiej, zdrowiej i młodziej.

Poznaj szczegóły
Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia Kraków

Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezpieczną, szybką i prawie bezbolesną. Zapraszamy Cię do Centrum DER-MED w Krakowie na zabieg depilacji laserowej.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych