Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem Kraków

Powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem Kraków

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem Kraków

Za pomocą technologii wykorzystywanej w zabiegu liposukcji wodnej można wymodelować sylwetkę i zniwelować nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także wykorzystać komórki tłuszczowe do powiększenia takich partii ciała jak piersi czy pośladki. Odessany tłuszcz jest naturalnym i bezpiecznym materiałem wypełniającym. Warto zaznaczyć, że metoda ta umożliwia otrzymanie tkanki o niezniszczonej strukturze i najwyższej jakości.

Każdy zabieg powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem przeprowadzany jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza chirurga.

Lipotransfer, nazywany również przeszczepem tłuszczu, to procedura medycyny estetycznej, która polega na przenoszeniu własnego tłuszczu z jednej części ciała do innej. Jest to popularna metoda wykorzystywana do modelowania sylwetki, zwiększania objętości w określonych obszarach ciała, a także usuwania zmarszczek i defektów skóry. Oto kilka informacji na temat lipotransferu.

Lipotransfer to zaawansowany zabieg, który powinien być przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów. Przed podjęciem decyzji o przeszczepie tłuszczu, zawsze warto skonsultować się z lekarzem specjalizującym się w medycynie estetycznej.

Poznaj szczegóły

Metoda zastosowana w liposukcji wodnej pozwala nie tylko pozyskać, ale również zachować nieuszkodzone komórki tłuszczowe w celu ich wykorzystania do przeszczepu w inny obszar ciała. Ten najbardziej naturalny i bezpieczny materiał wypełniający może posłużyć do powiększania i modelowania biustu - piersi, pośladków i ubytków w ciele po urazach i operacjach. Co ważne, to jedyna metoda, dzięki której otrzymuje się tkanki o niezniszczonej strukturze i najwyższej jakości. Zabieg reimplantacji przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, podczas jednej sesji operacyjnej połączonej z odsysaniem tkanki tłuszczowej.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 90 min.

Zalecana ilość zabiegów

W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, aby otrzymać upragniony efekt. Ewentualne powtórzenie należy skonsultować z lekarzem chirurgiem.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Wyszczuplenie i wymodelowanie partii ciała podczas jednego zabiegu.
 • Tkankę tłuszczową można jednocześnie pobrać z więcej niż jednego obszaru, przykładowo z brzucha i talii.
 • Mała inwazyjność zabiegu.
 • Znieczulenie miejscowe oraz gaz rozweselający.
 • Brak hospitalizacji.

Efekty

 • Podwójny efekt - wyszczuplenie oraz powiększenie jednocześnie
 • Wymodelowanie, powiększenie biustu - piersi.
 • Wymodelowanie, powiększanie pośladków.
 • Wyszczuplenie wybranej partii ciała, przykładowo talii, brzucha, ud, ramion czy kolan.
 • Wymodelowane piersi czy pośladki wyglądają bardzo naturalnie.

Wskazania

 • Niezadowolenie z wyglądu swojej sylwetki.
 • Mały biust.
 • Płaskie pośladki.
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej w innych partiach ciała.

Główne przeciwwskazania

 • Nadciśnienie.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Choroby serca.
 • Niewydolność wątroby.
 • Stany zapalne.
 • Stany zapalne.
 • Ciąża i karmienie piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja do zabiegu powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem

Przed przystąpieniem do zabiegu powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem należy skonsultować się z lekarzem chirurgiem. Konieczne jest określenie miejsca zabiegowego i omówienie metody działania.

Przed zabiegiem powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem pacjentowi podaje środek znieczulający. Następnie lekarz za pomocą specjalnej kaniuli przystępuje do pobrania komórek tłuszczowych. Po jego oczyszczeniu zostaje przeszczepiony w pośladki lub piersi.

Nie ma konieczności wykonania kolejnego zabiegu powiększania biustu czy pośladków za pomocą tłuszczu. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem chirurgiem.

Dzięki zabiegowi w bezpieczny sposób możemy powiększyć piersi lub pośladki. Ponadto, powiększanie pośladków własnym tłuszczem pozwala skorygować wszelkie braki i ubytki. Zabieg poprawia samopoczucie pacjentek i sprawia, że czują się bardziej atrakcyjne.

Miejsce wykonywania zabiegu

Komfortowy, bezpieczny gabinet do powiększania biustu, pośladków w Krakowie, w Centrum Der-Med.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Kraków

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W trakcie zabiegu powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem wykorzystywane są komórki tłuszczowe pacjenta, które są naturalnym materiałem wypełniającym. Dlatego zabieg jest w pełni bezpieczny dla pacjenta i nie niesie ze sobą komplikacji pozabiegowych.

Jakość

Dbamy o to, aby powiększanie biustu i pośladków było dla Ciebie komfortowe i przeprowadzone z największą precyzją i jakością.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Po zabiegu pacjent może wrócić od razu do domu. Należy jedynie stosować się do zaleceń pozabiegowych i stosować ubranie uciskowe, które wspomaga gojenie.

Czy zabieg powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem jest bolesny?

Zabieg powiększania piersi i pośladków własnym tłuszczem wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dodatkowo, proponujemy naszym pacjentom gaz rozweselający.

Zabieg powiększania biustu i pośladków własnym tłuszczem zalecany jest osobom, które chciałyby poprawić wygląd swoich piersi (biustu) bądź pośladków.

Tylko w niektórych przypadkach u pacjentów mogą pojawić się krwiaki lub stan zapalny. Wszelkie dolegliwości należy natychmiast zgłaszać do lekarza chirurga.

Cena
Powiększanie piersi, pośladków własnym tłuszczem 6000 Plus cena odessania.
Wypełnienie ubytków w ciele po urazach lub operacjach 6000 Plus cena odessania.
Konsultacja chirurga 250

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych