Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Wypełnienie ubytków pooperacyjnych, powypadkowych Kraków

Wypełnienie ubytków pooperacyjnych, powypadkowych Kraków

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Wypełnienie ubytków pooperacyjnych, powypadkowych Kraków

Technologia wykorzystywana w liposukcji wodnej pozwala nie tylko pozyskać, ale również zachować nieuszkodzone komórki tłuszczowe, w celu ich wykorzystania do przeszczepu w inny obszar ciała. Ten najbardziej naturalny materiał wypełniający może posłużyć do powiększania i modelowania piersi, pośladków i ubytków w ciele po urazach i operacjach. Co ważne, to jedyna metoda, dzięki której otrzymuje się tkanki o niezniszczonej strukturze i najwyższej jakości.

Poznaj szczegóły

Zabieg pozwala zwiększyć rozmiar biustu, skorygować kształt i podnieś piersi oraz uzupełnić braki lub ubytki pourazowe czy pooperacyjne w ciele. Naturalne modelowanie piersi eliminuje ryzyko powstania liniowych blizn i sztucznego wyglądu biustu. Metoda może być także z powodzeniem stosowana do przywrócenia piersi po operacji mastektomii. Podczas jednego zabiegu transplantacji można uzyskać efekt powiększenia piersi co najmniej o jeden rozmiar. Wykorzystuje się w tym celu od 250 do 400 ml materiału do wypełnienia jednej piersi. Przez 6 miesięcy po reimplantacji tkanka tłuszczowa może ulec wchłonięciu w 40%, natomiast pozostała "sieciuje" się na stałe. Po tym czasie procedurę przeszczepu należy powtórzyć aby uzyskać najlepsze efekty wypełnienia.

Czas trwania jednego zabiegu

Pozyskanie i reimplantacja tkanki tłuszczowej jest realizowane w czasie jednego zabiegu. Zabieg trwa od 2 do 3 godzin.

Zalecana ilość zabiegów

ok. 90 min.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Wypełnienie ubytków pooperacyjnych, powypadkowych Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Wyszczuplenie i wymodelowanie partii ciała podczas jednego zabiegu.
 • Tkankę tłuszczową można jednocześnie pobrać z więcej niż jednego obszaru, przykładowo z brzucha i talii.
 • Mała inwazyjność zabiegu.
 • Znieczulenie miejscowe oraz gaz rozweselający.
 • Brak hospitalizacji.

Efekty

 • Podwójny efekt - wyszczuplenie oraz wypełnienie jednocześnie
 • Uzupełnienie ubytków pourazowych, po operacyjnych.
 • Wyszczuplenie wybranej partii ciała, przykładowo talii, brzucha, ud, ramion czy kolan.
 • Naturalny efekt.

Wskazania

 • Niezadowolenie z wyglądu swojej sylwetki.
 • Ubytki w ciele po urazach
 • Ubytki po operacjach, np. ortopedycznych.

Główne przeciwwskazania

 • Nieleczona cukrzyca.
 • Nadciśnienie.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Choroby serca.
 • Niewydolność nerek.
 • Niewydolność wątroby oraz stany zapalne.
 • Ciąża i karmienie piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja

Przed przystąpieniem do zabiegu należy skonsultować się z lekarzem chirurgiem. Konieczne jest określenie miejsca zabiegowego i omówienie metody działania.

Przed zabiegiem pacjentowi podaje środek znieczulający. Następnie lekarz za pomocą specjalnej kaniuli przystępuje do pobrania komórek tłuszczowych. Po jego oczyszczeniu zostaje przeszczepiony w dane obszary ciała.

Nie ma konieczności wykonania kolejnego zabiegu. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem chirurgiem.

Dzięki zabiegowi w bezpieczny sposób możemy powiększyć piersi lub pośladki. Ponadto, powiększanie pośladków własnym tłuszczem pozwala skorygować wszelkie braki i ubytki. Zabieg poprawia samopoczucie pacjentek i sprawia, że czują się bardziej atrakcyjne.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Każdy zabieg przeprowadzany jest według ściśle zalecanych procedur opracowanych dla tej metody przez lekarzy i naukowców z placówek badawczych producenta urządzenia. Urządzenie spełnia rygorystyczne normy medyczne, jest technologią sprawdzoną oraz przetestowaną pod względem bezpieczeństwa przez niezależnych ekspertów i ośrodki badawcze. Potwierdzają to liczne badania kliniczne. Posiada światowe, prestiżowe certyfikaty - w tym certyfikat FDA i CE.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Procedura zabiegowa ograniczyła przykre dolegliwości odczuwane po zabiegu oraz okres rekonwalescencji. Zgodnie z zasadą walk-in-walk-out, według której jest ona przeprowadzana, nie jest wymagana hospitalizacja i można od razu wrócić do domu. To ogromna korzyść w stosunku do procedur jakie wymagają zabiegi chirurgii plastycznej.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg reimplantacji przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, podczas jednej sesji operacyjnej połączonej z odsysaniem tkanki tłuszczowej. W pierwszym etapie pozyskiwany jest materiał wypełniający. W drugim etapie płyn razem z komórkami tłuszczowymi jest odsysany tą samą kaniulą i trafia do specjalnego lipokolektora. Tutaj tkanka tłuszczowa jest filtrowana w celu wypreparowania najlepszego materiału do przeszczepu, który następnie jest wprowadzany w obszar zabiegowy specjalną, dedykowaną tej metodzie kaniulą.

Specjalne wymagania dotyczą obszaru, z którego został usunięty tłuszcz. W trakcie okresu pozabiegowego konieczne jest noszenie specjalistycznego ubrania uciskowego, które nie utrudnia wykonywania lekkich, codziennych czynności. Powrót do wykonywania ćwiczeń fizycznych jest możliwy w momencie nieodczuwania żadnych niedogodności (zależy od indywidualnych cech i kondycji organizmu).

Cena
Wypełnienie ubytków pooperacyjnych, powypadkowych 6000 Plus cena odessania.
Konsultacja chirurga 250
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych