Centrum DER-MED Facebook Instagram YouTube Twitter Pinterest

Liposukcja wodna Body Jet Kraków

Liposukcja wodna Body Jet Kraków

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Liposukcja wodna Body Jet Kraków

Liposukcja wodna Body-Jet to innowacyjna metoda modelowania ciała i likwidowania większej ilości tkanki tłuszczowej. Zabieg przeprowadza się przy zastosowaniu technologii WAL (water- -jet assisted liposuction), która pozwala bezpiecznie i selektywnie usunąć tłuszcz oraz przywrócić idealną figurę przy pomocy specjalnego strumienia roztworu wodnego. To najlepsza alternatywa dla walki z nadmiarem kilogramów – jest niezwykle precyzyjna i o wiele mniej inwazyjna niż tradycyjne metody chirurgiczne.

Liposukcja wodna Body-Jet umożliwia także reimplantację pobranych w ten sposób komórek tłuszczowych w celu kształtowania innych partii ciała (np. w zabiegach takich jak powiększanie piersi czy pośladków).

Poznaj szczegóły

Likwidacja tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki przy użyciu liposukcji wodnej Body-Jet polega na wypłukiwaniu komórek tłuszczowych z pomocą specjalnego roztworu wodnego. Jest on wtryskiwany specjalną kaniulą, wprowadzaną pod skórę przez małe nacięcie. Strumień wnika w przestrzeń międzykomórkową i rozluźnia jej struktury nie uszkadzając innych tkanek, nerwów czy naczyń krwionośnych.

Są one po prostu przemieszczane, dzięki czemu nie doznają żadnych uszkodzeń mechanicznych. Ruchy kaniulą wykonywane przez lekarza służą uwolnieniu adipocytów czyli komórek tłuszczowych, które mają zostać usunięte. Płyn razem z komórkami tłuszczowymi jest następnie odsysany tą samą kaniulą dzięki czemu nie jest gromadzony w tkankach i nie powoduje obrzęków czy opuchlizny.

Znieczulenie miejscowe i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegu zapewniają komfort i całkowite bezpieczeństwo procedury.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 90 - 120 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Uniwersalność zabiegu – możliwość wykonania na wielu partiach ciała.
 • Możliwość transplantacji pobranej tkanki tłuszczowej.
 • Niska inwazyjność i bezpieczeństwo zabiegu.
 • Brak znieczulenie ogólnego. Podanie gazu rozweselającego.
 • Brak hospitalizacji.
 • Krótki czas rekonwalescencji.
 • Minimalne ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
 • Wysoka precyzyjność.

Efekty

 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej.
 • Zmniejszenie obwodu na obszarze zabiegowym.
 • Wymodelowanie obszaru zabiegowego.
 • Istnieje możliwość przeszczepu usuniętej tkanki tłuszczowej w inny obszar w celu wymodelowania.

Wskazania

 • Miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Główne przeciwwskazania

 • Nadciśnienie.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Choroby serca.
 • Niewydolność wątroby.
 • Nie­wy­dol­ność nerek.
 • Stany zapalne.
 • Nieleczona cukrzyca.
 • Ciąża i okres karmienia.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja chirurgiczna

To pierwszy etap poprzedzający wykonanie zabiegu. Podczas wizyty lekarz oraz pacjent omawiają problem związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebieg zabiegu. Następnie chirurg wyklucza przeciwwskazania i podaje badania, które są niezbędne do wykonania zabiegu.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego po konsultacji kolejnym etapem jest wykonanie zleconych badań z krwi. Dopiero gdy wyniki są prawidłowe możemy potwierdzić termin zabiegu liposukcji wodnej.

Lekarz chirurg w towarzystwie doświadczonej asysty przystępuje do zabiegu. Dzięki małym nacięciom wprowadza kaniulę w obszar zabiegowy. Za jej pomocą odsysana zostaje tkanka tłuszczowa. W zależności od partii zabieg trwa ok. 90 - 120 min.

Kontrola po zabiegu liposukcji wodnej odbywa się po 7 dniach.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg wymaga przygotowań od pacjenta. Należy wykonać zlecone przez chirurga badania oraz dostarczyć wyniki do naszego centrum przed zabiegiem.

Miejsce wykonywania zabiegu

Komfortowy gabinet liposukcji wodnej w Krakowie, w centrum Der-Med.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

By jak najbardziej zwiększyć bezpieczeństwo zabiegu, każdorazowo liposukcja wodna poprzedzona jest konsultacją. Podczas jej trwania lekarz chirurg kwalifikuje pacjenta do zabiegu, ale i zleca badanie z krwi. Dopiero gdy otrzymamy prawidłowe wyniki pacjent umawiamy jest na zabieg. Dodatkowo zabieg wykonywany jest nowoczesnym urządzeniem Body Jet. Dzięki temu inwazyjność zabiegu jest dużo niższa niż w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Jakość

Jakość naszych usług są na równi z bezpieczeństwem zabiegów. Dopiero z tych dwóch czynników powstaje efekt. Liposukcja wodna Body Jet jest jednym z chętniej wybieranych zabiegów modelujących sylwetkę. Jej efekty są tak dobre ponieważ doświadczenie lekarza pozwala nam wykonać zabieg na najwyższym poziomie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Pełne zalecenia pozabiegowe poda chirurg po zabiegu. Pomimo, że zabieg nie wymaga hospitalizacji należy pamiętać o tym, że obszar poddany liposukcji będzie obrzmiały i mogą pojawić się siniaki. Przez określony czas pacjent nosi specjalne ubranie uciskowe. Jego model dopasowany jest do sylwetki pacjenta, a przede wszystkim obszaru zabiegowego.

Czy po zabiegu mogę od razu udać się do domu?

Tak, po zabiegu pacjent może udać się do domu. Liposukcja wodna Body jet jest dużo mniej inwazyjna niż tradycyjna, chirurgiczna. Dodatkowo do jej przeprowadzenia wystarczy znieczulenie miejscowe, a nie narkoza ogólna.

Zabieg liposukcji Body Jet trwa około 2 godzin i wykonywany jest w pod znieczuleniem miejscowym, dzięki czemu jest on bardzo komfortowy dla pacjenta, a okres rekonwalescencji jest krótki. Dodatkowo, podajemy gaz rozweselający podczas zabiegu. W porównaniu z innymi liposukcjami, liposukcję wodną Body Jet charakteryzuje znacznie mniejsza inwazyjność, a także wysoka precyzyjność zabiegu.

W trakcie liposukcji z obszaru zabiegowego odsysane są komórki tłuszczowe, które mogą zostać następnie wykorzystane do wypełnienia innych partii ciała takich jak pośladki czy piersi. Transplantację pobranego materiału wykonuje się podczas jednej sesji zabiegowej. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny.

Cena
Liposukcja jednego obszaru od 3500
Lifting skóry za pomocą lasera Sciton, podczas zabiegu liposukcji wodnej Body-Jet 1500
Lifting skóry za pomocą lasera Sciton (bez wykonywania liposukcji) 2500
Reimplantacja tkanki tłuszczowej (powiększanie piersi, pośladków własnym tłuszczem) Cena odessania + 5000
Konsultacja chirurga 150
Super pakiet medyczny po zabiegu liposukcji: 10 zabiegów endermologii na aparacie Integral LPG + 6 zabiegów karboksyterapii 890
Super pakiet medyczny po zabiegu liposukcji: 10 zabiegów endermologii na aparacie Alliance LPG + 6 zabiegów karboksyterapii 1890
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Kraków