Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki Kraków

Więcej
Nieinwazyjne modelowanie sylwetki Kraków

Jabłko, gruszka czy może klepsydra? Nieważne jak typ sylwetki posiadasz. Ważne, że nad każdym możemy wspólnie popracować modelując je, ujędrniając czy usuwając cellulit tak byście poczuli się lekko i atrakcyjnie. Nasza oferta jest bardzo bogata i z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała – Fale radiowe Kraków

NuEra Tight to system kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry. Dzięki zastosowaniu aż 5 częstotliwości fali doskonale nadaje się do pracy z całym ciałem.

Poznaj szczegóły
HIFU lifting twarzy i ciała Kraków

Technologia HIFU za pomocą skoncentrowanej energii przenika w głąb skóry i w docelowych punktach tkanki uruchamia procesy, które generują ciepło do 65 °C. To właśnie te mikro uszkodzenia powodują stymulację i przebudowę tkanki łącznej, efektem czego są intensywne procesy regenerująco – naprawcze. Cały zabieg liftingu jest nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny. Z chirurgiczną precyzją bez użycia […]

Poznaj szczegóły
Kriolipoliza Coolsculpting Kraków

Pomimo ćwiczeń i stosowania diety fałdki na brzuchu nie znikają? Skorzystaj z zabiegu kriolipolizy coolsculpting.

Poznaj szczegóły
Endermologia Kraków

Skutecznie pozbądź się cellulitu, ujędrnij skórę, wysmukl i wymodeluj sylwetkę. Wyglądaj lepiej, zdrowiej i młodziej.

Poznaj szczegóły

Marzysz o idealnie wymodelowanej sylwetce? Nasze Centrum to miejsce, gdzie Twoje cele dotyczące modelowania sylwetki mogą stać się rzeczywistością. Dzięki najnowszym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu ekspertów, pomożemy Ci osiągnąć piękne ciało, które zwiększy Twoją pewność siebie.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres zabiegów modelowania sylwetki, które mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się zbędnych centymetrów w okolicach brzucha, czy poprawić definicję mięśni, mamy rozwiązania dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w modelowaniu sylwetki. Razem odnajdziemy najlepsze rozwiązania, które doprowadzą Cię do wymarzonego wyglądu.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych