Centrum DER-MED Facebook Instagram YouTube Twitter Pinterest

Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq Kraków

Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq Kraków

Zabieg w kategoriach:

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq Kraków

CoolSculpting to zabieg, który pomaga w całkowicie nieinwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę. CoolSculpting by Zeltiq to urządzenie, które posiada atest Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Oznacza to, że agencja potwierdza jego bezpieczeństwo i efektywność.

Jego sekret tkwi w efektywnym wykorzystaniu technologii chłodzenia, która atakuje komórki tłuszczowe bez nacięć i żadnej ingerencji w ciało. Trzeba pamiętać, że zabieg nie jest wskazany do leczenia otyłości lub dla uzyskania spadku masy ciała. Kriolipoliza jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób, które pomimo wykonywania ćwiczeń i stosowania diety nie są w stanie pozbyć się małych lub średnich fałdek tkanki tłuszczowej. Charakterystyką zabiegu jest to, iż proces uaktywnia się dopiero po 3 dniach. W tym okresie zachodzi proces apoptotycznej śmierci komórek, a martwe komórki po około 14 dniach usuwane są w naturalny sposób przez krew i limfę. W kolejnym kroku organizm przetwarza je w podobny sposób do innych tłuszczy pozyskiwanych z pożywienia. Po mniej więcej trzech miesiącach liczebność komórek tłuszczowych w organizmie spada.

Poznaj szczegóły

Aplikator próżniowy zasysa tkankę do zagłębienia i delikatnie przytrzymuje ją dwoma panelami chłodzącymi, przy czym jednocześnie chroniona jest skóra, nerwy, mięśnie i inne tkanki. Następuje kontrolowana śmierć ochłodzonych komórek tłuszczowych oraz stopniowa ich eliminacja, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje. Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na chłodzenie niż tkanki je otaczające. Czujniki wbudowane w aplikator monitorują skórę w trakcie zabiegu, gwarantując stały i jednakowy przebieg zabiegu.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 40 min - 60 min. (jedno przyłożenie głowicy)

Zalecana ilość zabiegów

Zabieg w wielu przypadkach nie wymaga powtórzenia.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Bezinwazyjny.
 • Bezpieczny.
 • Skuteczny.
 • Brak rekonwalescencji po zabiegu.

Efekty

 • Redukcja tkanki tłuszczowej.
 • Piękny brzuszek.
 • Wąskie uda.
 • Mniejszy podróbek.
 • Usunięcie/redukcja tłuszczyku z trudnych miejsc.

Wskazania

 • Nadmierna tkanka tłuszczowa.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża.
 • Karmienie piersią.
 • Rozległe blizny przerostowe.
 • Zaburzenia krzepnięcia.
 • Zaburzenia czucia.
 • Blizny w obszarze zabiegowym.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja

Przed rozpoczęciem procedury zabiegowej konieczna jest bezpłatna konsultacja ze specjalistą, w celu omówienia procedury zabiegowej.

Przed przystąpieniem do zabiegu fizjoterapeuta wykonuje pomiar grubości tkanki tłuszczowej i określa obszary zabiegowe za pomocą szablonu. Następnie za pomocą specjalnego aplikatora próżniowego zasysa tkankę tłuszczową.

W zależności od potrzeby pacjenta, istnieje możliwość wykonania kolejnych sesji. Każde powtórzenie zabiegu powinno być skonsultowane ze specjalistą.

Kriolipoliza coolsculpting jest doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki. Pełne efekty zabiegu widoczne są po około 3 miesiącach od jego wykonania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Coolsculpting by Zeltiq jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, co potwierdza certyfikat FDA. Nie wymaga znieczulenia, specjalny system chłodzący zapewnia komfort w trakcie zabiegu.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zaleca się jednak spożywanie sporej ilości wody i unikanie alkoholu, leków i produktów żywnościowych przeciwzapalnych.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny. Specjalny system chłodzący zapewnia komfort podczas zabiegu.

Zabieg zalecany jest osobom z niewielkim fałdkami tkanki tłuszczowej, które pomimo ćwiczeń i stosowania diety nie mogą pozbyć się miejscowego otłuszczenia.

Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie skóry w miejscu zabiegowym. Po kilku dniach ustępuje.

Cena Cena pakietu
Głowica CoolAdvantage (jedno przyłożenie) Głowica na mniejsze obszary. 1450 10 % rabatu za minimum 2 przyłożenia 2610 Pakiet dwóch przyłożeń: cena jednego przyłożenia: 1305 zł.
Głowica CoolAdvantage Plus (jedno przyłożenie) Głowica na duże obszary. 2450 10 % rabatu za minimum 2 przyłożenia 4410 Pakiet dwóch przyłożeń: cena jednego przyłożenia: 2205zł.
Głowica CoolPetite Głowica na mniejsze obszary. 1450 10 % rabatu za minimum 2 przyłożenia 2610 Pakiet dwóch przyłożeń: cena jednego przyłożenia: 1305 zł.
Głowica CoolMini Głowica do bardzo małych obszarów, np. do podbródka. 1390 10 % rabatu za minimum 2 przyłożenia 2502 Pakiet dwóch przyłożeń: cena jednego przyłożenia: 1251 zł.
Głowica CoolSmooth 1490 10 % rabatu za minimum 2 przyłożenia 2502 Pakiet dwóch przyłożeń: cena jednego przyłożenia: 1251 zł.
Konsultacja do zabiegu Usługa bezpłatna
Specjalna cena pakietu 10 zabiegów endermologii na urządzeniu INTEGRAL LPG dla osób korzystających z zabiegów COOLSCUPLTING by Zeltiq. 890 Pakiet 10 zabiegów.
Specjalna cena pakietu 10 zabiegów endermologii na urządzeniu ALLIANCE LPG dla osób korzystających z zabiegów COOLSCUPLTING by Zeltiq. 1890 Pakiet 10 zabiegów.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Kraków