Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

O nas

Centrum DER-MED to klinika medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii plastycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej i kosmetologii. Zaczęliśmy budować markę DER-MED w 1999 roku w Krakowie. Zrewolucjonizowaliśmy rynek kosmetyczny w Polsce sprowadzając pierwszy laser diodowy do usuwania zbędnego owłosienia, Light Sheer, amerykańskiej firmy Lumenis. Dzięki doświadczeniu i kadrze najlepszych specjalistów, możemy wyznaczać trendy w branży beauty.

W naszej klinice medycyny estetycznej podchodzimy do każdego pacjenta holistycznie, dbamy nie tylko o jego wygląd, ale także o samopoczucie i atmosferę jaka towarzyszy podczas wizyt. Ciche, przestronne gabinety, zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie są częścią filozofii jaką kierujemy się od wielu lat. Podążamy za zmieniającymi się potrzebami kobiet i mężczyzn odwiedzających naszą klinikę, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i indywidualnym preferencjom.

Dla Ciebie zatrzymamy czas, to motto kliniki medycyny estetycznej Centrum DER-MED. Jako podmiot leczniczy pomagamy naszym pacjentom kompleksowo. Uważamy, że piękny wygląd to zdrowy wygląd, dlatego zabiegi, które wykonujemy są bezpieczne, skuteczne i nie wykluczają z codziennego życia. Zabiegi z naszej oferty, wpływają na podniesienie komfortu życia i zwiększenie poczucia własnej wartości.

Centrum DER-MED to ludzie, to motywacja naszych lekarzy, kosmetologów i fizjoterapeutów w poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności.

Centrum DER-MED to najnowsze technologie i urządzenia, gwarantujące efekty.

Centrum DER-MED to Ty.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję niezmiennie spełniać oczekiwania naszych pacjentów

Jeśli szukasz gabinetu kosmetycznego w Krakowie, kliniki medycyny estetycznej w Krakowie, chirurgi plastycznej w Krakowie – miejsca, gdzie kompleksowo i profesjonalnie można uzyskać pomocy w zadbaniu o wygląd i samopoczucie to nasze Centrum DER-MED będzie idealnym wyborem.

Zespół

Doświadczenie, wiedza i najwyższe standardy

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę zostało wielokrotnie docenione. Nagradzani jesteśmy prestiżowymi tytułami i wyróżnieniami. Zdobywamy także wymagane certyfikaty i autoryzacje. Możemy pochwalić się między innymi:

  • nominacją do tytułu “Symbol 2016 Medycyny Estetycznej”
  • srebrnym certyfikatem Medycyna Estetyczna 2015 w “Ogólnopolskim Konkursie Zdrowie, Medycyna i Farmacja 2015”
  • nagrodą “Medycyna Estetyczna 2014” – otrzymaną w ramach programu  “Zdrowie i farmacja roku 2014” przyznawaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej
  • tytułem Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce “Super Salon 2012”
  • tytułem Najlepsze Day Spa (III miejsce) – nagroda w ogólnopolskim konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 2011
  • wyróżnieniami “Supersalon” i “Salon Beauty” przyznawanymi najlepszym salonom kosmetycznym w kraju

Zdobyte nagrody są dla nas potwierdzeniem najwyższych standardów i jakości wykonywanych usług. Codziennie dbamy o zdrowie i urodę naszych Klientów, których zadowolenie jest źródłem naszej największej satysfakcji i inspiracją do ciągłej edukacji, poszerzania wiedzy i rozbudowywania oferty.

Jeśli szukasz kliniki medycyny estetycznej w Krakowie to jesteśmy najlepszym wyborem.

Z myślą o Tobie

Płatność kartą oraz przelewem

Płatność kartą oraz przelewem

Płatność w ratach

Płatność w ratach

Wi-Fi

Wi-Fi

Świetna lokalizacja

Świetna lokalizacja

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Unikatowa jakość

Unikatowa jakość

Komfort

Komfortowe warunki

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych