Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Konsultacje estetyczne Kraków

Konsultacje estetyczne Kraków

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Konsultacje estetyczne Kraków

Konsultacje estetyczne w Centrum DER-MED prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy znają się nie tylko na metodach i procedurach medycznych, ale także na skórze – wiedzą, czego potrzebuje i potrafią dobierać skuteczne terapie do jej potrzeb.

Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej przebiega bardzo podobnie jak z lekarzem dermatologiem. Podczas pierwszego spotkania pacjent przedstawia swój problem i precyzuje oczekiwania. Lekarz natomiast ocenia stan skóry, opracowuje plan leczenia i kwalifikuje do konkretnego zabiegu.

Poznaj szczegóły

Konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej zwykle obejmują jedną wizytę, podczas której zostaje dokładnie omówiony problem pacjenta i na tej podstawie opracowany plan leczenia. Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym, ale także leczenie różnych problemów skórnych czy nawet naczyniowych.

Centrum DER-MED

Zalety

 • Lekarze medycyny estetycznej posiadają nie tylko wiedzę, ale i bardzo duże doświadczenie.
 • Konsultacja może być przeprowadzona kompleksowo, od zabiegu z zakresu medycyny estetycznej po laseroterapie.
 • Tylko konsultacja lekarza medycyny estetycznej może być gwarancją dobrze przeprowadzonej procedury z zakresu medycyny estetycznej czy laseroterapii.

Efekty

 • Opracowanie przed doświadczonego lekarza planu zabiegowego, którego celem jest odmłodzenie naszej twarzy.
 • Poznanie potrzeb swojej skóry.
 • Poznanie możliwości jakie daje współczesna medycyna.
 • Wybór zabiegów, technik, które mają na celu poprawę naszego wyglądu.

Wskazania

 • Starzenie się skóry.
 • Skóra wiotka, luźna, szara, bez wyrazu.
 • Problemy z naczynkami, rozstępami, bliznami.
 • Przebarwienia.
 • Pojawiające się zmarszczki.
 • Dodatkowy tłuszczyk.
 • Wypadanie włosów, przerzedzenie włosów.
 • Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej.
 • I wiele wiele innych.

Główne przeciwwskazania

 • Każdy zabieg może mieć inne przeciwwskazania. Dlatego warto omówić je szczegółowo z lekarzem.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja

Wstępna konsultacja estetyczna to pierwszy etap całej terapii. Do rozmowy z lekarzem medycyny estetycznej warto się przygotować, precyzując swoje oczekiwania i omawiając dokładnie kondycję zdrowotną (alergie, choroby, przyjmowane leki, w tym również suplementy ziołowe, uzależnienia, itp.). Trzeba pamiętać, że kluczem do powodzenia zabiegu jest szczerość – zatajenie jakieś informacji dotyczącej stanu zdrowia może przynieść niepożądane skutki.

Termin pierwszego zabiegu ustalany jest na pierwszej wizycie. Możliwe jest rozpoczęcie terapii bezpośrednio po konsultacji z lekarzem, bądź w innym, wyznaczonym terminie.

Długość leczenia wstępnie określana jest na pierwszej wizycie. Możliwe jest realizowanie kolejnych zabiegów zgodnie z planem leczenia, bądź skrócenie, wydłużenie ich w zależności od postępu leczenia.

Po ostatnim zabiegu odbywa się wizyta, podczas której oceniane i omawiane są jego efekty. W zależności od okoliczności może się okazać, że leczenie zakończyło się pomyślnie lub konieczne jest wdrożenie dodatkowych rozwiązań.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jednym z najwyższych celów, jakie nam przyświecają jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa. To dlatego podczas konsultacji estetycznych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełen profesjonalizm i miłą atmosferę. W Centrum DER-MED dysponujemy przestronnymi, nowocześnie wyposażonymi gabinetami, które sprzyjają indywidualnemu podejściu do pacjentów.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Centrum DER-MED to miejsce przyjazne pacjentom, w którym od momentu oczekiwania na wizytę do czasu po zakończonym zabiegu staramy się dbać o komfort i dobre samopoczucie klientów. W naszych przestronnych i nowoczesnych gabinetach oferujemy serdeczne podejście całego personelu i pomoc w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie, to dzięki temu w opinii naszych pacjentów, staliśmy się kliniką godną polecenia.

Kiedy jest czas na pierwszą konsultację z lekarzem medycyny estetycznej?

Konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej są kierowane do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie akceptują swojego wyglądu lub po prostu chcą lepiej o siebie zadbać. Trzeba pamiętać, że medycyna estetyczna to już nie tylko zabiegi upiększające, ale przede wszystkim zabiegi kosmetyczne i medyczne, podparte diagnozą i będące elementem całego planu leczenia. W ofercie Centrum DER-MED znajdują się rozmaite techniki i metody terapeutyczne z zakresu kosmetologii, dermatologii, dermatochirurgii czy ginekologii estetycznej, dla których punktem wyjścia jest zawsze wstępna konsultacja.

Na pierwszą konsultację z lekarzem medycyny estetycznej nie trzeba się specjalnie przygotowywać, aczkolwiek warto mieć ze sobą listę przebytych chorób i operacji, przyjmowanych leków, czynników alergizujących, co z pewnością znacznie ułatwi przebieg wizyty. Są to o tyle ważne informacje, że pozwalają lekarzowi rozeznać się, czy pacjent może bez obaw zostać zakwalifikowany do zabiegu. Pominięcie pewnych faktów zdrowotnych jest o tyle ryzykowne, że nie daje pewności, że wszystkie przeciwwskazania zostały wykluczone. Poza aktualną dokumentacją medyczną konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości.

Cena
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej 250 Konsultacja jest bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu tego samego dnia.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych