Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Konsultacje estetyczne Kraków

Konsultacje estetyczne Kraków

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Konsultacje estetyczne Kraków

Konsultacje estetyczne w Centrum DER-MED prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy znają się nie tylko na metodach i procedurach medycznych, ale także na skórze – wiedzą, czego potrzebuje i potrafią dobierać skuteczne terapie do jej potrzeb.

Konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej nie trzeba się obawiać. Przebiegają one bardzo podobnie do wizyt u dermatologa. Podczas pierwszego spotkania pacjent przedstawia swój problem i precyzuje oczekiwania. Lekarz natomiast ocenia stan skóry, opracowuje plan leczenia i kwalifikuje do konkretnego zabiegu.

Poznaj szczegóły

Konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej zwykle obejmują jedną wizytę, podczas której zostaje dokładnie omówiony problem pacjenta i na tej podstawie opracowany plan leczenia. Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym, ale także leczenie różnych problemów skórnych czy nawet naczyniowych.
Co warte podkreślenia, oprócz szerokiego spectrum różnego rodzaju preparatów medycznych, Centrum DER-MED posiada w swojej ofercie najlepsze w swojej klasie medyczne lasery, takie jak:
Sciton Pro Joule, BBL Forever Young, BBL Forever Clear, Mona Lisa Xide CO2, Cutera Excel V, Acleara czy Cutera Titan.

Centrum DER-MED

Zalety

 • Lekarze medycyny estetycznej posiadają nie tylko wiedzę, ale i bardzo duże doświadczenie.
 • Konsultacja może być przeprowadzona kompleksowo, od zabiegu z zakresu medycyny estetycznej po laseroterapie.
 • Tylko konsultacja lekarza medycyny estetycznej może być gwarancją dobrze przeprowadzonej procedury z zakresu medycyny estetycznej czy laseroterapii.

Efekty

 • Opracowanie przed doświadczonego lekarza planu zabiegowego, którego celem jest odmłodzenie naszej twarzy.
 • Poznanie potrzeb swojej skóry.
 • Poznanie możliwości jakie daje współczesna medycyna.
 • Wybór zabiegów, technik, które mają na celu poprawę naszego wyglądu.

Wskazania

 • Starzenie się skóry.
 • Skóra wiotka, luźna, szara, bez wyrazu.
 • Problemy z naczynkami, rozstępami, bliznami.
 • Przebarwienia.
 • Pojawiające się zmarszczki.
 • Dodatkowy tłuszczyk.
 • Wypadanie włosów, przerzedzenie włosów.
 • Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej.
 • I wiele wiele innych.

Główne przeciwwskazania

 • Każdy zabieg może mieć inne przeciwwskazania. Dlatego warto omówić je szczegółowo z lekarzem.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja

Wstępna konsultacja estetyczna to pierwszy etap całej terapii. Do rozmowy z lekarzem medycyny estetycznej warto się przygotować, precyzując swoje oczekiwania i omawiając dokładnie kondycję zdrowotną (alergie, choroby, przyjmowane leki, w tym również suplementy ziołowe, uzależnienia, itp.). Trzeba pamiętać, że kluczem do powodzenia zabiegu jest szczerość – zatajenie jakieś informacji dotyczącej stanu zdrowia może przynieść niepożądane skutki.

Termin pierwszego zabiegu ustalany jest na pierwszej wizycie. Możliwe jest rozpoczęcie terapii bezpośrednio po konsultacji z lekarzem, bądź w innym, wyznaczonym terminie.

Długość leczenia wstępnie określana jest na pierwszej wizycie. Możliwe jest realizowanie kolejnych zabiegów zgodnie z planem leczenia, bądź skrócenie, wydłużenie ich w zależności od postępu leczenia.

Po ostatnim zabiegu odbywa się wizyta, podczas której oceniane i omawiane są jego efekty. W zależności od okoliczności może się okazać, że leczenie zakończyło się pomyślnie lub konieczne jest wdrożenie dodatkowych rozwiązań.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jednym z najwyższych celów, jakie nam przyświecają jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa. To dlatego podczas konsultacji estetycznych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełen profesjonalizm i miłą atmosferę. W Centrum DER-MED dysponujemy przestronnymi, nowocześnie wyposażonymi gabinetami, które sprzyjają indywidualnemu podejściu do pacjentów.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Centrum DER-MED to miejsce przyjazne pacjentom, w którym od momentu oczekiwania na wizytę do czasu po zakończonym zabiegu staramy się dbać o komfort i dobre samopoczucie klientów. W naszych przestronnych i nowoczesnych gabinetach oferujemy serdeczne podejście całego personelu i pomoc w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie, to dzięki temu w opinii naszych pacjentów, staliśmy się kliniką godną polecenia.

Kiedy jest czas na pierwszą konsultację z lekarzem medycyny estetycznej?

Konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej są kierowane do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie akceptują swojego wyglądu lub po prostu chcą lepiej o siebie zadbać. Trzeba pamiętać, że medycyna estetyczna to już nie tylko zabiegi upiększające, ale przede wszystkim zabiegi kosmetyczne i medyczne, podparte diagnozą i będące elementem całego planu leczenia. W ofercie Centrum DER-MED znajdują się rozmaite techniki i metody terapeutyczne z zakresu kosmetologii, dermatologii, dermatochirurgii czy ginekologii estetycznej, dla których punktem wyjścia jest zawsze wstępna konsultacja.

Na pierwszą konsultację z lekarzem medycyny estetycznej nie trzeba się specjalnie przygotowywać, aczkolwiek warto mieć ze sobą listę przebytych chorób i operacji, przyjmowanych leków, czynników alergizujących, co z pewnością znacznie ułatwi przebieg wizyty. Są to o tyle ważne informacje, że pozwalają lekarzowi rozeznać się, czy pacjent może bez obaw zostać zakwalifikowany do zabiegu. Pominięcie pewnych faktów zdrowotnych jest o tyle ryzykowne, że nie daje pewności, że wszystkie przeciwwskazania zostały wykluczone. Poza aktualną dokumentacją medyczną konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości.

Cena
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej 250 Konsultacja jest bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu tego samego dnia.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków