Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Fizjoterapia estetyczna Kraków

Więcej
Fizjoterapia estetyczna Kraków

Tagi:

fizjoterapia estetyczna fizjoterapia estetyczna Kraków

Fizjoterapia estetyczna to młoda dziedzina fizjoterapii, która dynamicznie rozwija się razem z medycyną estetyczną. Skupia się na poprawie wyglądu ciała i polepszeniu kondycji fizycznej poprzez wykorzystanie różnych technik terapeutycznych. Celem fizjoterapii estetycznej jest poprawa kondycji skóry, tkanki mięśniowej oraz redukcja cellulitu. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o swoje ciało korzystając z metod bezpiecznych i nieinwazyjnych.

Wybierając DER-MED możecie być pewni skuteczności zabiegów – zajmą się Wami doświadczeni specjaliści – fizjoterapeuci z solidnymi fundamentami w postaci wiedzy i doświadczenia. Nasi fizjoterapeuci specjalizują się w przygotowaniu do inwazyjnych zabiegów estetycznych, ale też w rehabilitacji po takich zabiegach, np. po liposukcji. Kompleksowo zadbamy o to, aby osiągnąć pełny efekt zabiegu liposukcji.

Fizjoterapia estetyczna to najlepsza opcja na udoskonalenie efektów bardziej skomplikowanych zabiegów lub przyspieszenie procesów gojenia czy nawet zniwelowania bólu.

Fizjoterapia estetyczna może być pomocna w przypadku cellulitu, rozstępów, blizn, obrzęków, a także w przypadku ogólnego osłabienia mięśni czy bólu pleców.

Fizjoterapeuci stosują w tej dziedzinie różne techniki, takie jak masaż limfatyczny, masaż tkanek głębokich, elektrostymulacja, ultradźwięki, laseroterapia czy krioterapia. Wszystkie te metody mają na celu pobudzenie krążenia krwi i limfy, zmniejszenie obrzęków, redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę jędrności skóry.

 

Endermologia Kraków

Skutecznie pozbądź się cellulitu, ujędrnij skórę, wysmukl i wymodeluj sylwetkę. Wyglądaj lepiej, zdrowiej i młodziej.

Poznaj szczegóły
Endermologia LPG Alliance Kraków

Chciałabyś pozbyć się „pomarańczowej skórki” i wymodelować sylwetkę? Skorzystaj z zabiegu endermologie LPG Alliance.

Poznaj szczegóły
Karboksyterapia na ciało Kraków

Chciałabyś pozbyć się cellulitu i miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej? Skorzystaj z zabiegu karboksyterapii.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych