Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia Kraków

Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia Kraków

Zabieg w kategoriach:

Depilacja Laserowa Laseroterapia, zabiegi laserowe Leczenie hirsutyzmu Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia Kraków

Depilacja laserowa to zabieg wykorzystujący działanie lasera. Polega na wykorzystaniu zamiany energii promieniowania laserowego na energię cieplną. Zjawisko to powoduje, że struktura włosa poddaje się i ulega zniszczeniu, nie tylko niszczy powstały włos, ale także zapobiega powstawaniu nowych. Depilacja laserem pozwala na kontrolowane przez specjalistę ustawienie parametrów. Dzięki temu możemy jego moc dopasować do fototypu skóry, wielkości obszaru oraz koloru włosa. Decydując się na tego rodzaju depilację warto wiedzieć, że laser usuwa jedynie włoski, które są w fazie wzrostu, a na resztę trzeba poczekać aż urosną i wtedy jeszcze raz powtórzyć zabieg.

Laser, którym wykonujemy zabiegi depilacji laserowej posiada wszelkie wymagane atesty. Najważniejszym atestem jest uznawany na całym świece certyfikat FDA wydawany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA.

W 1999 roku, Centrum DER-MED w Krakowie, jako pierwsze w Polsce wykonało zabieg depilacji laserowej. Jako pionierzy depilacji w Polsce, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdego zabiegu.

Poznaj szczegóły

Laser nie niszczy łodygi włosa, tylko mieszek włosowy czyli "korzeń". Można więc powiedzieć, że "leczy przyczynę, a nie skutek". Jak to się dzieje? Melanina zawarta w łodydze włosa pochłania światło lasera i przekształca je w ciepło. Ciepło niszczy mieszek czyli w tym miejscu włos już nie odrasta. Co ważne cała procedura jest bardzo bezpieczna i nie uszkadza pobliskich tkanek.
Depilacji laserowej poddaje się tylko włosy będące w fazie wzrostu (tzw. anagenu), faza ta statystycznie występuje co 8-10 tygodni.

Depilacja laserowa Kraków to niezawodny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Dzięki zastosowaniu dwóch głowic, wysokiemu bezpieczeństwu zabiegowemu, indywidualnym doborze parametrów można go nazwać zabiegiem "uniwersalnym" - dla każdego.

Czas trwania jednego zabiegu

ok. 15 - 45 min.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów depilacji laserowej. Przerwa pomiędzy zabiegami to 8-10 tygodni.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Najdłuższy staż w Polsce. Centrum DER-MED wprowadził depilację laserową do Polski.
 • Krótki czas trwania zabiegów depilacji laserowej - już od 15 minut.
 • Możliwość usunięcia włosków z twarzy - górna warga (wąsik), broda czy baki.
 • Zabieg wykonuje doświadczony specjalista przy użyciu oryginalnego lasera.
 • Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA).
 • Dzięki zastosowaniu dwóch głowic - małej i dużej, laser jest niezwykle precyzyjny.
 • Atrakcyjne pakiety cenowe.

Efekty

 • Gładka skóra.
 • W zależności od ilości wykonanych zabiegów - usunięcie 90 proc. włosków z obszaru zabiegowego lub wyraźne przerzedzenie.
 • Brak konieczności ciągłego golenia.
 • Brak wrastających włosków.
 • Brak konieczności golenia się przed np. basenem, wyjazdem.

Wskazania

 • Nadmiar owłosienia na różnych partiach ciała.
 • Nadmiar owłosienia na twarzy.
 • Hirsutyzm.
 • Wrastające włoski po innych metodach depilacji.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża, okres karmienia piersią.
 • Świeża opalenizna, korzystanie z solarium, używanie samoopalacza oraz balsamów brązujących.
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka) i grzybicze.
 • Wyrywanie włosków pęsetą, woskiem lub depilatorem.
 • Przyjmowanie leków uspokajających, antydepresyjnych, ziół (np. dziurawca), beta-karotenu, antybiotyków (przez ostatnie dwa tygodnie poprzedzające zabieg), isotretinoiny (przez ostatnie sześć miesięcy).
 • Korzystanie z kosmetyków z retinolem, witaminą C.
 • Skłonność do blizn oraz przebarwień.
 • Choroby nowotworowe.
 • Łuszczyca, bielactwo.
 • Cukrzyca.
 • Zaburzenia hormonalne.
 • Choroby autoimmulogiczne.
 • Wykonywanie zabiegów złuszczających, kwasowych, laserowych w miejscu depilacji.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja do depilacji laserowej

Przed zabiegiem depilacji laserowej musimy odbyć konsultację z naszym specjalistą. Ważne by przyjść na nią ogolonym, a jedynie zostawić fragment włosków na obszarze 2 cm x 2 cm. Pozwoli to ocenić specjalistom skórę oraz włoski. Podczas konsultacji zostaną także wykluczone przeciwwskazania oraz omówiony sam zabieg.

Przed zabiegiem specjalista zaznacza obszar zabiegowy. Takie działanie daje nam pewność, że wybrana przez pacjenta partia ciała zostanie cała poddana zabiegowi. Następnie specjalista dobiera parametry urządzenia i zaczyna się zabieg depilacji laserowej. Za pomocą głowicy emitującej światło usuwane są włoski.

Zabieg depilacji laserowej, tak jak wiele zabiegów medycznych i kosmetycznych, wymaga wykonania serii. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić od 8 do 10 tygodni. Bardzo ważna jest tutaj regularność dla osiągnięcia lepszych efektów.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Jeśli już podejmiemy decyzję o skorzystaniu z zabiegu depilacji laserowej musimy się wcześniej odpowiednio przygotować. Najpierw konieczna będzie konsultacja - nie jest konieczna konsultacja lekarska, wystarczy jak będzie ona ze specjalistą od laseroterapii, który kwalifikuje i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. To absolutnie obowiązkowy punkt programu, ponieważ nie wszyscy się kwalifikują. Do laserowego usuwania owłosienia nie mogą przystąpić osoby chore na łuszczycę, bielactwo, a także kobiety w ciąży, osoby korzystające z solarium czy z mocną opalenizną. Konsultacja ma na celu właśnie wyciągnięcie od pacjenta wszystkich niezbędnych informacji o stanie zdrowia, tak by podczas zabiegu nie wyniknęły niepotrzebnie komplikacje.

Pamiętajmy, że depilacja laserowa wymaga zastosowania środków ostrożności, a więc na miesiąc przed zabiegiem i miesiąc po trzeba zrezygnować z opalania w celu uniknięcia przebarwień. Następnie ważne jest przestrzeganie przeciwwskazań do zabiegu – chodzi o przyjmowanie substancji światłouczulających (hormony, zioła, antybiotyki, kosmetyki). I wreszcie: gabinet musi spełniać restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa.

Pacjent na zabieg depilacji laserowej powinien przyjść ogolony maszynką (w miejscu zabiegowym). Włoski zalecamy ogolić w dniu zabiegu lub dzień wcześniej. Przed zabiegiem nie należy smarować skóry balsamem czy kremem.

Miejsce wykonywania zabiegu

Komfortowy gabinet do depilacji laserowej w Krakowie, w centrum DER-MED.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Kraków

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Depilacji Laserowej. Każdy ze specjalistów wykonujących zabieg posiada stosowne szkolenia i umiejętności. To gwarantuje, że zabiegi przeprowadzane są w sposób w pełni kontrolowany, w odpowiednim czasie oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Jakość

W Centrum DER-MED Kraków możesz spotkać się z depilacją najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu urządzenia z dwoma głowicami łatwo i skutecznie poradzimy sobie z niechcianym owłosieniem. To najnowszy i zarazem najskuteczniejszy obecnie system do depilacji. Według specjalistów skraca on znacznie czas trwania zabiegu, jest używany bez znieczulenia, a przy tym całkowicie bezbolesny.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Po zabiegu depilacji laserowej skórę należy nawilżyć kremami specjalnie dostosowanymi do zabiegu. Po każdym zabiegu nie wolno się opalać przez 3 tygodnie ponieważ podczas kolejnego zabiegu może dojść do poparzenia laserem. Świeża opalenizna jest też jednym z przeciwwskazań do tego rodzaju depilacji dlatego najchętniej jest ona wykonywana jesienią i zimą. Najlepiej jest zrezygnować z opalania na ten czas kiedy decydujemy się na proces depilacji laserowej.

Jak długo trwa zabieg depilacji laserowej?

Wszystko zależy od wielkości depilowanej partii ciała. Jeśli weźmiemy na przykład depilację obu nóg - zabieg może trwać do nawet dwóch godzin, a depilacja laserowa wąsików nie potrwa więcej niż kilka minut.

Oczywiście odczucia związane z zabiegiem depilacji są subiektywne i każdy może odczuwać inaczej to co się dzieje z jego ciałem, ale jeśli obawiasz się bólu podczas depilacji – uspokajamy – nie ma się czego bać. Dzięki specjalnym maszynom i systemowi zasysania Vacum ból podczas zabiegu usuwania włosków jest zminimalizowany.

Musimy podkreślić, że jednym zabiegiem nie sposób usunąć wszystkich włosków. Dzieje się tak dlatego, że laser usuwa wyłącznie te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu, czyli anagenu. Rzeczą niemożliwą jest, by w momencie zabiegu wszystkie włoski znajdowały się w tej fazie, dlatego też najlepiej udać się na powtórny zabieg.

Nie jest konieczna konsultacja lekarska, wystarczy jak będzie ona ze specjalistą od laseroterapii, który kwalifikuje i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. To absolutnie obowiązkowy punkt programu, ponieważ nie wszyscy się kwalifikują.

Po każdym zabiegu nie wolno się opalać przez 3 tygodnie ponieważ podczas kolejnego zabiegu może dojść do poparzenia laserem. Świeża opalenizna jest też jednym z przeciwwskazań do tego rodzaju depilacji dlatego najchętniej jest ona wykonywana jesienią i zimą. Najlepiej jest zrezygnować z opalania na ten czas kiedy decydujemy się na proces depilacji laserowej.

Cena Cena pakietu
KOBIETA*
Górna warga 120 306 Cena zabiegu w pakiecie 102 zł
Kark / Baki 170 433,50 Cena zabiegu w pakiecie 144,50 zł
Linia życia 170 433,50 Cena zabiegu w pakiecie 144,50 zł
Broda 170 433,50 Cena zabiegu w pakiecie 144,50 zł
Brodawki 170 433,50 Cena zabiegu w pakiecie 144,50 zł
Dłonie 170 433,50 Cena zabiegu w pakiecie 144,50 zł
Uda 1 część 250 637,50 Cena zabiegu w pakiecie 212,50 zł
Pachy 250 637,50 Cena zabiegu w pakiecie 212,50 zł
Broda + podbródek 250 637,50 Cena zabiegu w pakiecie 212,50 zł
Przedramiona 250 637,50 Cena zabiegu w pakiecie 212,50 zł
Bikini podstawowe 250 637,50 Cena zabiegu w pakiecie 212,50 zł
Łydki 320 816 Cena zabiegu w pakiecie 272 zł
Przedramiona 250 637,50 Cena zabiegu w pakiecie 212,50 zł
Pośladki 280 714 Cena zabiegu w pakiecie 238 zł
Uda całe 340 867 Cena zabiegu w pakiecie 289 zł
Bikini pogłębione 470 1198,50 Cena zabiegu w pakiecie 399,50 zł
Bikini całkowite 540 1377 Cena zabiegu w pakiecie 459 zł
Bikini hollywoodzkie 730 1861,50 Cena zabiegu w pakiecie 620,50 zł
MĘŻCZYZNA*
Uszy 170 433,5 Cena zabiegu w pakiecie 144,50 zł
Policzki 220 561 Cena zabiegu w pakiecie 187 zł
Szyja 220 561 Cena zabiegu w pakiecie 187 zł
Baki męskie 220 561 Cena zabiegu w pakiecie 187 zł
Kark 280 714 Cena zabiegu w pakiecie 238 zł
Pośladki 280 714 Cena zabiegu w pakiecie 238 zł
Ramiona 280 714 Cena zabiegu w pakiecie 238 zł
Brzuch 320 816 Cena zabiegu w pakiecie 272 zł
Plecy góra / dół 320 816 Cena zabiegu w pakiecie 272 zł
Tors 540 1377 Cena zabiegu w pakiecie 459 zł
Bikini męskie 390 994,5 Cena zabiegu w pakiecie 331,50 zł
Plecy całe 640 1632 Cena zabiegu w pakiecie 544 zł
Konsultacja do depilacji laserowej Usługa bezpłatna
Po wykupieniu pakietu podstawowego 1 obszaru - RABAT 15% na kolejny zabieg z tego obszaru
*W Centrum DER-MED do zabiegu depilacji laserowej używamy lasera Light Sheer Duet

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych