Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Liposukcja infradźwiękowa Kraków

Liposukcja infradźwiękowa Kraków

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Liposukcja infradźwiękowa Kraków

Liposukcja infradźwiękowa to zabieg służący do modelowania sylwetki z wykorzystaniem techniki wibracyjnej, tzw. wibroliposukcji, która za pomocą sprężonego powietrza wprowadza końcówkę kaniuli w unikalny ruch 3D – zwany nutacyjnym. Sprawia to, że zarówno proces znieczulenia jak i odsysania tkanki tłuszczowej przebiega bardzo precyzyjnie, szybko, a zarazem w sposób delikatny i małoinwazyjny dla otaczających tkanek. Rozwiązanie to pozwala chirurgowi zmniejszyć do minimum rekonwalescencję pacjenta, bez ryzyka obrzęków i krwiaków pozabiegowych. Dzięki opatentowanemu nutacyjnemu ruchowi kaniuli odbywającemu się w 3 kierunkach grudki tkanki tłuszczowej są rozbijane, odsysana tkanka tłuszczowa ma formę delikatnej emulsji, a leczone obszary są gładkie i pozbawione nierówności.

Poznaj szczegóły

Zabieg liposukcji wykonujemy w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej, wymodelowania sylwetki i/lub nadania wybranym okolicom anatomicznym właściwych i pożądanych proporcji. Zabieg polega na odessaniu odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej z problematycznych regionów, których nie można lub trudno jest opracować przy pomocy ćwiczeń, diety i zabiegów nieinwazyjnych

Za pomocą liposukcji infradźwiękowej możemy wymodelować delikatne partie ciała, które trudno poddają się klasycznej liposukcji – np. okolice szyi czy podbródka. Metoda ta jest też polecana do modelowania pleców, ud, czy kolan.

Czas trwania jednego zabiegu

od 30 min. do 90 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Liposukcja infradźwiękowa Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Uniwersalność zabiegu – możliwość wykonania na wielu partiach ciała.
 • Niska inwazyjność i bezpieczeństwo zabiegu.
 • Brak znieczulenie ogólnego. Podanie gazu rozweselającego.
 • Brak hospitalizacji.
 • Krótki czas rekonwalescencji.
 • Minimalne ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
 • Wysoka precyzyjność.

Efekty

 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej.
 • Zmniejszenie obwodu na obszarze zabiegowym.
 • Wymodelowanie obszaru zabiegowego.

Wskazania

 • Miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Główne przeciwwskazania

 • Nie­le­czona cukrzyca.
 • Nad­ci­śnie­nie.
 • Zabu­rze­nia krzep­nię­cia krwi.
 • Cho­roby serca.
 • Nie­wy­dol­ność nerek.
 • Nie­wy­dol­ność wątroby.
 • Stany zapalne.
 • Ciąża i okres karmienia.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja chirurgiczna

To pierwszy etap poprzedzający wykonanie zabiegu. Podczas wizyty lekarz oraz pacjent omawiają problem związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebieg zabiegu. Następnie chirurg wyklucza przeciwwskazania i podaje badania, które są niezbędne do wykonania zabiegu.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego po konsultacji kolejnym etapem jest wykonanie zleconych badań z krwi. Dopiero gdy wyniki są prawidłowe możemy potwierdzić termin zabiegu.

Lekarz chirurg w towarzystwie doświadczonej asysty przystępuje do zabiegu. Dzięki małym nacięciom wprowadza kaniulę w obszar zabiegowy. Za jej pomocą odsysana zostaje tkanka tłuszczowa. W zależności od partii zabieg trwa ok. 90 - 120 min.

Kontrola po zabiegu liposukcji odbywa się po 7 dniach.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg wymaga przygotowań od pacjenta. Należy wykonać zlecone przez chirurga badania oraz dostarczyć wyniki do naszego centrum przed zabiegiem.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

By jak najbardziej zwiększyć bezpieczeństwo zabiegu, każdorazowo liposukcja poprzedzona jest konsultacją. Podczas jej trwania lekarz chirurg kwalifikuje pacjenta do zabiegu, ale i zleca badanie z krwi. Dopiero gdy otrzymamy prawidłowe wyniki pacjent umawiamy jest na zabieg.

Jakość

Jakość naszych usług są na równi z bezpieczeństwem zabiegów. Dopiero z tych dwóch czynników powstaje efekt.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Pełne zalecenia pozabiegowe poda chirurg po zabiegu. Pomimo, że zabieg nie wymaga hospitalizacji należy pamiętać o tym, że obszar poddany liposukcji będzie obrzmiały i mogą pojawić się siniaki. Przez określony czas pacjent nosi specjalne ubranie uciskowe. Jego model dopasowany jest do sylwetki pacjenta, a przede wszystkim obszaru zabiegowego.

Cena
Zabieg liposukcji infradźwiękowej* od 5000
Konsultacja chirurga 250
Super pakiet medyczny po zabiegu liposukcji: 10 zabiegów endermologii na aparacie INTEGRAL LPG + 6 zabiegów karboksyterapii 1250* *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym w Centrum Der-Med
Super pakiet medyczny po zabiegu liposukcji: 10 zabiegów endermologii na aparacie ALLIANCE LPG + 6 zabiegów karboksyterapii 2250* *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym w Centrum Der-Med
*W Centrum DER-MED do zabiegu liposukcji infradźwiękowej używamy urządzenia N.I.L.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych