Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Laseroterapia, zabiegi laserowe Kraków

Więcej
Laseroterapia, zabiegi laserowe Kraków

Tagi:

Zabiegi laserowe Kraków

Wybierając zabiegi laserowe w Centrum Der-Med masz pewność, że Twój zabieg zostanie przeprowadzony najnowocześniejszymi laserami, przez wykwalifikowaną kadrę. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty zabiegów laserowych w Krakowie, w Centrum Der-Med.

Laserowe odmładzanie i usuwanie defektów skóry Kraków

Laser frakcyjny do odmładzania i usuwania defektów skóry posiada dwa współpracujące ze sobą moduły: „profractional” oraz „micro peel” (peeling laserowy złuszczający naskórek), które wzmacniają wzajemnie skuteczność i powodują, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zintegrowanie obu funkcji pozwala na opracowanie indywidualnego programu leczenia i dostosowania go do potrzeb pacjenta tak, aby oddziaływał na […]

Poznaj szczegóły
Laserowe usuwanie blizn Kraków

Chcesz pozbyć się blizn potrądzikowych lub po przebytej operacji? Skorzystaj z zabiegu laserowego usuwania blizn.Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwa lekarz medycyny estetycznej.

Poznaj szczegóły
Laserowe usuwanie rozstępów Kraków

Masz problem z rozstępami na piersiach lub brzuchu? Zachęcamy do skorzystania z zabiegu laserowego usuwania rozstępów.

Poznaj szczegóły
Laserowe leczenie rumienia Kraków

Twoja twarz czerwienieje z różnych powodów? Zachęcamy do skorzystania z zabiegu laserowego leczenia rumienia.

Poznaj szczegóły

Nasze Centrum DER-MED w Krakowie oferuje najnowocześniejsze zabiegi laserowe, które spełnią Twoje oczekiwania – dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczeniu naszych specjalistów.

Oferujemy zabiegi laserowe, które poprawiają stan skóry, likwidują przebarwienia, blizny czy rozszerzone naczynka. Nasz zespół specjalistów medycyny estetycznej zadba o to, aby zabieg był bezpieczny i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami zabiegów laserowych. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się, jak zabiegi laserowe w Krakowie mogą poprawić jakość Twojej skóry oraz Twoje samopoczucie. Przekonaj się, że gładka i piękna skóra to możliwe dzięki zabiegom laserowym.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych