Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Laser LightSheer Duet Kraków

Więcej
Laser LightSheer Duet Kraków

Niechciane owłosienia? Wybierz trwałą depilację laserem LightSheer Duet. Ten kultowy amerykański laser pozwoli skutecznie usunąć niechciane włoski. Dzięki małej i dużej głowicy zabieg jest niezwykle precyzyjny, a jego czas trwania w zależności od partii może wynosić tylko kilka minut! Ciesz się gładką skórą, nie zwlekaj.

Konsultacje estetyczne Kraków

Pierwszy krok, aby zakwalifikować pacjenta do odpowiedniego leczenia, dopiero którego rezultatem jest trwała poprawa wyglądu.

Poznaj szczegóły
Porady dermatologiczne Kraków

Centrum DER-MED zaprasza do konsultacji lekarskich, gdyż możliwości jakie daje nam współ­cze­sna medy­cyna jest tak wiele, że cza­sami trudno samemu okre­ślić co jest dla nas naj­lep­sze. Nasi leka­rze służą radą i pomocą wtedy kiedy sami mamy wąt­pli­wo­ści z jakiego zabiegu spo­śród boga­tej oferty powin­ni­śmy skorzystać. Centrum DER-MED oferuje Pacjentom szerokie leczenie dermatologiczne, od porad po […]

Poznaj szczegóły
Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia Kraków

Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezpieczną, szybką i prawie bezbolesną. Zapraszamy Cię do Centrum DER-MED w Krakowie na zabieg depilacji laserowej.

Poznaj szczegóły
Leczenie hirsutyzmu Kraków

Na twoim ciele pojawił się zarost w niespotykanych miejscach? Zachęcamy do skorzystania z zabiegu leczenie hirsutyzmu.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych