Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Łysienie Kraków

Więcej
Łysienie Kraków

Są różne rodzaje łysienia u kobiet i mężczyzn. Mimo, że wielu z nas próbuje zahamować proces wypadania włosów środkami farmakologicznymi z apteki, to efekt nie zawsze wygląda jak byśmy oczekiwali. Dlaczego? Bo by poprawić stan włosów i skóry głowy należy najpierw znaleźć przyczynę by móc dobrać skuteczną terapię.

Konsultacje estetyczne Kraków

Pierwszy krok, aby zakwalifikować pacjenta do odpowiedniego leczenia, dopiero którego rezultatem jest trwała poprawa wyglądu.

Poznaj szczegóły
Mezoterapia igłowa Kraków

Mezoterapia zapobiega utracie włosów i usuwa zmarszczki. Jest uniwersalnym zabiegiem, z którego można korzystać przez cały rok. Koktajle lecznicze mogą stosować nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, którzy walczą z oznakami łysienia lub chcą zredukować blizny potrądzikowe.

Poznaj szczegóły
Przeszczep włosów Kraków

Pobieranie i wszczepianie grafów bez skalpela. Poznaj najnowszy sposób na skuteczny przeszczep włosów!

Poznaj szczegóły
Osocze i fibryna bogatopłytkowa – naturalne odmładzanie i regeneracja Kraków

W 100 proc. naturalne wypełnienie zmarszczek oraz rewitalizacja skóry? To możliwe z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz fibryny bogatopłytkowej. Te dwa preparaty są pozyskiwane z krwi pacjenta. Dają nie tylko świetne rezultaty estetyczne, ale i pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych