Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Chirurgia estetyczna i plastyczna Kraków

Więcej
Chirurgia estetyczna i plastyczna Kraków

Tagi:

Chirurgia estetyczna Kraków

Liposukcja wodna czy powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabiegi, które oferujemy w ramach chirurgi estetycznej. Są bezpieczne, nie wymagają znieczulenia ogólnego, a po zabiegu pacjent udaje się do domu. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam uzyskiwać doskonałe efekty u pacjentów, co potwierdzają ich liczne grono oraz bardzo dobre opinie. Zapraszamy do skorzystania z oferty chirurgii estetycznej i plastycznej w Centrum DER-MED w Krakowie.

Chirurgia estetyczna w Krakowie, w Centrum DER-MED to szeroka oferta zabiegów, które mają na celu poprawę wyglądu i samopoczucia pacjentów.

Konsultacje chirurgiczne Kraków

Współczesna medycyna, w tym także chirurgia estetyczna, dysponuje ogromnymi możliwościami terapeutycznymi. Ich celem jest poprawa ogólnej kondycji zdrowotnej i wyglądu, niwelowanie oznak starzenia się skóry, a także coraz częściej profilaktyka anti-aging. Jest wiele sposobów, by długo cieszyć się zdrowiem, zgrabną sylwetką i atrakcyjną aparycją, jednak u ich podstaw leży prewencja i profilaktyka, a te zaczynają […]

Poznaj szczegóły
Liposukcja wodna Kraków

Liposukcja wodna Body Jet to małoinwazyjny, a bardzo skuteczny zabieg. Pozwala odessać miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową specjalną kaniulą. Najczęściej z brzucha, ud czy tali. Ten rodzaj liposukcji wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a zabieg trwa ok 90 min. Po zabiegu pacjent udaje się do domu.

Poznaj szczegóły
Liposukcja infradźwiękowa Kraków

Liposukcja infradźwiękowa to zabieg służący do modelowania sylwetki z wykorzystaniem techniki wibracyjnej, tzw. wibroliposukcji, która za pomocą sprężonego powietrza wprowadza końcówkę kaniuli w unikalny ruch 3D – zwany nutacyjnym. Sprawia to, że zarówno proces znieczulenia jak i odsysania tkanki tłuszczowej przebiega bardzo precyzyjnie, szybko, a zarazem w sposób delikatny i małoinwazyjny dla otaczających tkanek. Rozwiązanie […]

Poznaj szczegóły
Powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem Kraków

Twoje piersi lub pośladki nie są atrakcyjne? Skorzystaj z zabiegu powiększania piersi i pośladków własnym tłuszczem.

Poznaj szczegóły

Chirurgia estetyczna Kraków

Chirurgia estetyczna Kraków jest dziedziną medycyny, która zajmuje się poprawą wyglądu ciała i twarzy poprzez różnego rodzaju zabiegi. W Krakowie polecamy nasze usługi z zakresu chirurgii estetycznej.

Na co zwrócić uwagę wybierając klinikę oferującą chirurgię estetyczną w Krakowie?

Na pewno na to czy posiadają wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz nowoczesny sprzęt medyczny, dzięki czemu pacjenci mogą być pewni, że będą pod opieką najlepszych fachowców.

Co warto wiedzieć przed wyborem zabiegu chirurgii estetycznej?

Przed podjęciem decyzji o zabiegu chirurgii estetycznej, pacjenci powinni przede wszystkim skonsultować się z doświadczonym lekarzem, który przeprowadzi dokładny wywiad oraz dokładnie omówi z pacjentem oczekiwania i możliwości. Ważne jest również, aby wybrać klinikę, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych