Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Nietrzymanie moczu Kraków

Więcej
Nietrzymanie moczu Kraków

Wystarczy odrobina ruchu i… ups? A może kichnięcie? Ta krępująca dolegliwość odejdzie w zapomnienie jeżeli zdecydujesz się na zabieg laserowy MonaLisa Touch. Bezpieczny, bezinwazyjny zabieg trwa kilkanaście minut. Można go dyskretnie wykonać w ciągu dnia.

Porady ginekologiczne Kraków

Po poradę ginekologiczną w zakresie medycyny estetycznej może zwrócić się każda kobieta, której zależy na poprawie komfortu intymnego lub ma dolegliwości zdrowotne związane z narządem rodnym, jego anatomią lub właściwym funkcjonowaniem. Ginekolog przeprowadza wnikliwą diagnostykę (wraz z badaniem USG czy pobraniem cytologii) i zaproponuje metodę leczenia lub zabieg usuwający przykre dolegliwości. W Centrum DER-MED konsultacje […]

Poznaj szczegóły
Nietrzymanie moczu – odzyskaj kontrolę nad swoim życiem Kraków

Jednym z często występujących przewlekłych chorób u kobiet jest nietrzymanie moczu. Powoduje dyskomfort zarówno psychiczny, jak i fizyczny, może być źródłem zahamowań i wstydu. Dolegliwości towarzyszące chorobie są uciążliwe i wstydliwe, ludzie na nie cierpiący często wstydzą się rozmów na ten temat, nie tylko z bliskimi, ale często również i lekarzami. Jak powstaje ten problem? Czy laserowe leczenie nietrzymania moczu to skuteczny sposób na walkę z tą przypadłością?

Poznaj szczegóły
Laserowe leczenie nietrzymania moczu Kraków

Nietrzymanie moczu dotyka wiele kobiet na całym świecie.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych