Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

dr n. med. Łukasz Warchoł Kraków

Więcej
dr n. med. Łukasz Warchoł Kraków

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest chirurgiem plastycznym. Wykonuje zabiegi mające na celu poprawę estetyki, jak i te, które są konieczne ze względów medycznych lub zdrowotnych. Bogate doświadczenie zdobyte w krajowych i międzynarodowych placówkach medycznych oraz wyjątkowe podejście do pacjentów przyczyniły się do uznania go za renomowanego specjalistę w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Konsultacje chirurgiczne Kraków

Współczesna medycyna, w tym także chirurgia estetyczna, dysponuje ogromnymi możliwościami terapeutycznymi. Ich celem jest poprawa ogólnej kondycji zdrowotnej i wyglądu, niwelowanie oznak starzenia się skóry, a także coraz częściej profilaktyka anti-aging. Jest wiele sposobów, by długo cieszyć się zdrowiem, zgrabną sylwetką i atrakcyjną aparycją, jednak u ich podstaw leży prewencja i profilaktyka, a te zaczynają […]

Poznaj szczegóły
Powiększanie penisa własnym tłuszczem Kraków

Powiększanie penisa za pomocą zabiegu lipofillingu polega na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej jako wypełniacza. To jedna z najskuteczniejszych i bezpieczniejszych metod zabiegów tego typu.

Poznaj szczegóły
Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Kraków

Naturalne modelowanie twarzy za pomocą lipofillingu jest wyjątkowo skuteczną i naturalną metodą na pozbycie się zmarszczek czy poprawy napięcia skóry.

Poznaj szczegóły
Blefaroplastyka – korekcja powiek dolnych i górnych Kraków

Blefaroplastyka laserowa to idealny zabieg dla osób, które walczą z opadającymi powiekami. Zabieg jest małoinwazyjny i pozwala na stałe rozwiązać te problem! Doświadczony lekarz usuwa nadmiar skóry powiek. Efekt? zwiększone pole widzenia oraz młodszy wygląd twarzy.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych