Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Chirurgia onkologiczna Kraków

Więcej
Chirurgia onkologiczna Kraków

W poradni chirurgii onkologicznej przyjmujemy pacjentów w celu diagnostyki oraz leczenia nowotworów tarczycy, piersi, węzłów chłonnych oraz skóry i tkanki podskórnej. W ramach poradnii wykonywane są również zabiegi chirurgiczne w warunkach ambulatoryjnych takich jak usuwanie znamion i zmian skórnych. Zapewniamy także niezbędne badania diagnostyczne ( badanie histopatologiczne ) pobranego materiału.

Usuwanie podejrzanych zmian skórnych Kraków

Zmiany, które budzą jakiekolwiek podejrzenia, najlepiej i najbezpieczniej usunąć chirurgicznie za pomocą skalpela. Wycina się je z odpowiednim marginesem skóry, aby w całości pozbyć się zagrażającej zdrowiu tkanki. Jest to warunek prawidłowego zabiegu. Następnie znamię wysyłane jest do laboratorium na badanie histopatologiczne, które daje odpowiedź czy wycięta zmiana była zdrowa czy onkologiczna. W naszym Centrum […]

Poznaj szczegóły
Wideodermatoskop jako profilaktyka Kraków

Wideodermatoskopia uważana jest za najlepszą dostępną obecnie formę badania i monitorowania znamion skórnych. To dokładna metoda, która pomaga wykryć ewentualne choroby we wczesnym ich stadium. Regularne wykonywanie badania pozwala nam niwelować zagrożenia. Jest to bezpieczna, prosta i innowacyjna metoda, alternatywa dla klasycznej dermoskopii. Dowiedz się, jak wygląda to badanie oraz czy rzeczywiście warto wykonywać je regularnie.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych