Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Chirurgia onkologiczna Kraków

Więcej

W poradni chirurgii onkologicznej przyjmujemy pacjentów w celu diagnostyki oraz leczenia nowotworów tarczycy, piersi, węzłów chłonnych oraz skóry i tkanki podskórnej. W ramach poradnii wykonywane są również zabiegi chirurgiczne w warunkach ambulatoryjnych takich jak usuwanie znamion i zmian skórnych. Zapewniamy także niezbędne badania diagnostyczne ( badanie histopatologiczne ) pobranego materiału.

Wideodermatoskop jako profilaktyka Kraków

Wideodermatoskopia uważana jest za najlepszą dostępną obecnie formę badania i monitorowania znamion skórnych. To dokładna metoda, która pomaga wykryć ewentualne choroby we wczesnym ich stadium. Regularne wykonywanie badania pozwala nam niwelować zagrożenia. Jest to bezpieczna, prosta i innowacyjna metoda, alternatywa dla klasycznej dermoskopii. Dowiedz się, jak wygląda to badanie oraz czy rzeczywiście warto wykonywać je regularnie.

Poznaj szczegóły
Usuwanie podejrzanych zmian skórnych Kraków

Zmiany, które budzą jakiekolwiek podejrzenia, najlepiej i najbezpieczniej usunąć chirurgicznie za pomocą skalpela. Wycina się je z odpowiednim marginesem skóry, aby w całości pozbyć się zagrażającej zdrowiu tkanki. Jest to warunek prawidłowego zabiegu. Następnie znamię wysyłane jest do laboratorium na badanie histopatologiczne, które daje odpowiedź czy wycięta zmiana była zdrowa czy onkologiczna. W naszym Centrum […]

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków