Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Terapia blizn Kraków

Więcej
Terapia blizn Kraków

W Centrum DER-MED w Krakowie zajmujemy się kompleksową opieką nad pacjentami, którzy zmagają się z problemami skórnymi, w tym głębokimi uszkodzeniami takimi jak blizny spowodowanymi wypadkami.

Blizna, będąca rezultatem procesów gojenia, jest zmianą zarówno w strukturze, jak i wyglądzie skóry. Choć łączy brzegi rany i goi ubytki, jej budowa i struktura różni się od zdrowej tkanki. W Centrum DER-MED oferujemy terapię blizn różnego pochodzenia.

Różnorodność blizn wynika z wielu czynników, takich jak rodzaj uszkodzenia, wielkość, proces gojenia, obszar ciała, wiek pacjenta czy predyspozycje genetyczne. Nasz zespół specjalistów przeprowadza kompleksową ocenę każdej blizny, biorąc pod uwagę jej długość, grubość, kondycję tkanek oraz inne istotne czynniki. Na tej podstawie dobieramy spersonalizowaną terapię, która pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty w postaci redukcji blizn.

W Centrum DER-MED w Krakowie wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia blizn m.in. mezoterapię igłową i mikroigłową, tropokolagen – nanocząsteczkę dojrzałego kolagenu, laseroterapię, a także lampę Led.
Za pomocą różnych metod możemy zmniejszyć widoczność blizn.

Terapia światłem LED Kraków

Redukcja blizn i rozstępów Terapia światłem LED to rewolucyjna metoda, która zdobywa coraz większe uznanie wśród naszych Pacjentów. W Centrum DER-MED w Krakowie oferujemy ten zaawansowany zabieg, który wykorzystuje energię światła LED do stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Dzięki różnym długościom fal, terapia LED umożliwia indywidualne dopasowanie zabiegu do potrzeb każdego Pacjenta. Korzyści terapii światłem […]

Poznaj szczegóły
Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie Kraków

Zabieg mezoterapii mikroigłowej to proces precyzyjnego nakłuwania skóry, mający na celu aktywację naturalnej regeneracji tkanek. W trakcie tego zabiegu specjaliści wykorzystują specjalnie przygotowane, indywidualnie dobrane do skóry i potrzeb pacjenta ampułki, bogate w witaminy i substancje aktywne. Ich skład jest różny w zależności od problemu jaki chcemy rozwiązać. Mikronakłuwanie umożliwia dostarczenie tych składników głęboko w […]

Poznaj szczegóły
Tropokolagen Kraków

Co to jest Tropokolagen? Tropokolagen to biopolimer białkowy, który znajduje zastosowanie w inżynierii tkankowej. Preparat łączy w sobie kolagen, elastynę oraz glikozaminoglikany, tworząc formułę najbliżej odpowiadającą naturalnemu kolagenowi produkowanemu przez ludzkie fibroblasty. Wykorzystanie kolagenu pochodzącego z wieprzowiny zapewnia jego wysokie bezpieczeństwo i niską immunogenność. Jest innowacyjnym produktem, który wykorzystuje naturalne właściwości kolagenu oraz innych białek. […]

Poznaj szczegóły
Laserowe usuwanie blizn Kraków

Chcesz pozbyć się blizn potrądzikowych lub po przebytej operacji? Skorzystaj z zabiegu laserowego usuwania blizn.Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwa lekarz medycyny estetycznej.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych