Centrum DER-MED Facebook Instagram YouTube Twitter Pinterest

Poradnie specjalistyczne Kraków

Więcej

W ramach specjalistycznej opieki zdrowotnej przyjmujemy Pacjentów, którzy potrzebują porad naszych specjalistów w zakresie diagnostyki i leczenia. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom nie tylko profesjonalną i efektywną opiekę zdowotną ale także trafne diagnozy, które znacznie skracają drogę powrotu do zdrowia.

FibroScan® Elastografia wątroby Kraków

Zbadaj bezpiecznie swoją wątrobę – wykonaj badanie elastograficzne! W naszym centrum możesz sprawdzić stan swojej wątroby. Zbadać stopień jej obtłuszczenia oraz zwłóknienia, także ocenić jej ewentualne uszkodzenia. To wszystko jest możliwe dzięki najnowszemu, nieinwazyjnemu badaniu metodą elastografii dynamicznej aparatem FibroScan®. FibroScan® jest pierwszym urządzeniem do tego rodzaju badań o potwierdzonej klinicznie wiarygodności. To uznana metoda […]

Poznaj szczegóły
Porady hepatologa Kraków

Konsultacja z lekarzem hepatologiem pozwala na postawienie trafnej diagnozy i rozpoczęcie leczenia, które pomaga uniknąć poważnych następst i powikłań.

Poznaj szczegóły
Porady chirurga-onkologa Kraków

Centrum DER-MED oferuje Państwu konsultacje doświadczonego chirurgia-onkologa. Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest wybitnym specjalistą w zakresie onkologii i chirurgii onkologicznej. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako specjalista chirurgii onkologicznej zajmuje się leczeniem nowotworów tkanek miękkich, nowotworu piersi, jelita grubego, dwunastnicy, tarczycy, żołądka, a także czerniaka złośliwego i zmian nowotworowych w obrębie kośćca. Profesor […]

Poznaj szczegóły
Porady ortopedyczne Kraków

W Centrum DER-MED w Krakowie oferujemy naszym Pacjentom konsultacje lekarza ortopedy. Każdy Pacjent otrzymuje szczegółowe porady ortopedyczne niezależnie od problemu, z jakim się boryka. Lekarz ortopeda zajmuje się diagnostyką i leczeniem całego układu ruchu: stawów, kości, więzadeł oraz mięśni.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Kraków

Funkcjonujemy nadal bez zmian

Centrum DER-MED w Krakowie jako podmiot leczniczy funkcjonuje nadal bez zmian, z zachowaniem należytych standardów bezpieczeństwa w trosce zdrowie i satysfakcję naszych Klientów!

Zgodnie z obostrzeniami obowiązującymi od 27.03 do 18.04 wyłączone zostaną jedynie usługi związane z kosmetyką i makijażem permanentnym.

Wszystkie konsultacje oraz zabiegi odbędą się w umówionych terminach.
Życzymy Wam dużo zdrowia i olbrzymiej dawki odporności! ❤