Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Liposukcja laserowa Kraków

Liposukcja laserowa Kraków

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Liposukcja laserowa Kraków

Zabieg liposukcji laserowej wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na upłynnieniu i usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranego obszaru. Podczas zabiegu liposukcji lekarz wstrzykuje w skórę środek znieczulający, a następnie wykonuje niewielkie 2 mm nacięcia, poprzez które wprowadza kaniulę infiltrującą i światłowód. Poprzez światłowód do tkanki tłuszczowej dostarczane jest światło lasera o odpowiedniej mocy i długości fali – pozwalające na rozpuszczenie tkanki i obkurczenie skóry.

Poznaj szczegóły

Zabieg liposukcji adresowany jest do pacjentów chcących uniknąć bólu, znieczulenia i długiej rekonwalescencji po zastosowaniu klasycznej procedury chirurgicznej. W szczególności zaś do osób intensywnie pracujących i nie mogących pozwolić sobie na długie przerwy w aktywności zawodowej.

Czas trwania jednego zabiegu

W zależności od lokalizacji i zakresu zabiegu liposukcji czas jego trwania wynosi od 30 min do 2 godz.

Zalecana ilość zabiegów

Zazwyczaj jeden zabieg liposukcji jest wystarczający.

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Szybki, komfortowy, małoinwazyjny, nie wymagająca ogólnej narkozy zabieg liposukcji.
 • Zabieg wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.
 • Dobry dodatek do liposukcji wodnej czy infradźwiękowej w celu obkurczenia skóry.

Efekty

 • Zmniejszenie wiotkości skóry.
 • Lifting skóry.
 • Usunięcie zbędnego tłuszczyku.
 • Szybki zabieg.

Wskazania

 • Zbędny tłuszczyk.
 • Luźna skóra.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Nadciśnienie.
 • Cukrzyca.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Choroby serca.
 • Niewydolność nerek.
 • Niewydolność wątroby.
 • Stany zapalne.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja chirurgiczna

To pierwszy etap poprzedzający wykonanie zabiegu liposukcji. Podczas wizyty lekarz oraz pacjent omawiają problem związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebieg zabiegu. Następnie chirurg wyklucza przeciwwskazania i podaje badania, które są niezbędne do wykonania zabiegu.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego po konsultacji kolejnym etapem jest wykonanie zleconych badań z krwi. Dopiero gdy wyniki są prawidłowe możemy potwierdzić termin zabiegu.

Lekarz chirurg w towarzystwie doświadczonej asysty przystępuje do zabiegu. Dzięki małym nacięciom wprowadza kaniulę w obszar zabiegowy. Za jej pomocą odsysana zostaje tkanka tłuszczowa. W zależności od partii zabieg trwa ok 90 - 120 min.

Kontrola po zabiegu liposukcji odbywa się po 7 dniach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Komfortowy gabinet do zabiegu liposukcji w Centrum DER-MED w Krakowie.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Kraków

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Ze względu na to, że zabieg liposukcji wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest małoinwazyjny pacjent może od razu powrócić do normalnej aktywności. Obrzęk leczonej okolicy utrzymuje się od 4 do 10 dni (w zależności od lokalizacji), tkliwość - do 5 dni. Z nacięć skóry w pierwszych 2 dobach może wystąpić niewielki wysięk (w opatrunek) upłynnionej tkanki tłuszczowej. Pacjent nosi specjalne ubranie uciskowe przez ok. 14 dni.

Dla kogo jest ten zabieg liposukcji?

Zabieg liposukcji adresowany jest do pacjentów chcących uniknąć bólu, znieczulenia i długiej rekonwalescencji po zastosowaniu klasycznej procedury chirurgicznej. W szczególności zaś do osób intensywnie pracujących i nie mogących pozwolić sobie na długie przerwy w aktywności zawodowej.

Pierwsze efekty usunięcia tkanki tłuszczowej i liftingu skóry widoczne są już po zabiegu liposukcji - jednak obrzęk i uraz towarzyszący zabiegowi sprawiają, że pacjent musi poczekać na rezultaty. Zauważalny efekt w postaci zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej osiąga się po około 1-3 miesiącach. Zmniejszenie wiotkości i lifting skóry po zabiegu zależny od remodelingu kolagenu i jest widoczny po 3-4 tygodniach.

Cena
Liposukcja zbędnego tłuszczu od 4500
Lifting skóry podczas zabiegu liposukcji innym urządzeniem 1500
Konsultacja chirurga 250
Super pakiet medyczny po zabiegu liposukcji: 10 zabiegów endermologii na aparacie Integral LPG + 6 zabiegów karboksyterapii 1250* *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym w Centrum Der-Med
Super pakiet medyczny po zabiegu liposukcji: 10 zabiegów endermologii na aparacie Alliance LPG + 6 zabiegów karboksyterapii 2250* *Cena dla klientów po zabiegu liposukcji wykonanym w Centrum Der-Med

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków