Centrum DER-MED Facebook Instagram YouTube Twitter Pinterest

Lipofilling – odmładzanie tłuszczem Kraków

Lipofilling – odmładzanie tłuszczem Kraków

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Lipofilling – odmładzanie tłuszczem Kraków

Modelowanie twarzy własnym tłuszczem to nowoczesna i bezpieczna metoda przeszczepu tkanki tłuszczowej w obrębie własnego ciała. Tłuszcz jest pobierany z jednego obszaru ciała i przeszczepiany w inny gdzie jest go zbyt mało lub potrzebujemy naturalnego wypełnienia w celu odmłodzenia i opóźnienia procesów starzenia się skóry.

Ten mało inwazyjny zabieg daje spektakularne efekty ponieważ wykorzystujemy własne zasoby czyli komórki macierzyste i własny tłuszcz jako naturalny wypełniacz. Zalet lipofillingu jest o wiele więcej, od krótkiego czasu rekonwalescencji po bardzo trwałe efekty rewitalizacji, zagęszczenia i wypełnienia skóry. Własny tłuszcz można wykorzystać do wymodelowania twarzy, odmłodzenia dłoni lub szyi, pozbycia się „doliny łez” i uzyskania naturalnie zdrowego wyglądu.

Zapraszamy na zabieg lipofillingu w Krakowie, w Centrum Der-Med.

Poznaj szczegóły

Autologiczne komórki tłuszczowe służące do przeszczepu i odmłodzenia twarzy, szyi dekoltu lub dłoni, to w pełni bezpieczny, ponieważ naturalny i biokompatybilny wypełniacz. Doskonale sprawdzi się w modelowaniu owalu twarzy, uzupełnieniu ubytków i zmarszczek czy uzupełnieniu objętości kości policzkowych.

Lipofilling może być nieocenionym zabiegiem także przy rekonstrukcji twarzy po wypadkach czy leczeniu blizn.

Czas trwania jednego zabiegu

120 -180 min

Zalecana ilość zabiegów

1 zabieg jest wystarczający dla pełnego efektu

Miejsce wykonywania zabiegu

Kraków

Centrum DER-MED

Zalety

 • Brak ryzyka alergii
 • Widoczne odmłodzenie
 • Krótka rekonwalescencja
 • Szybki i trwały efekt

Efekty

 • Naturalny wygląd
 • Wolumetryczne wymodelowanie twarzy
 • Długo utrzymujący się efekt
 • Poprawa jakości i gęstości skóry
 • Widoczne odmłodzenie

Wskazania

 • Zmiana i utrata naturalnego owalu
 • Utrata elastyczności
 • Asymetria twarzy
 • Starzenie się dłoni
 • Wiotka skóra twarzy i dekoltu
 • Opadające policzki
 • Wyraźna dolina łez

Główne przeciwwskazania

 • Choroby serca i nerek
 • Stany zapalne
 • Zbyt niska waga ciała
 • Problemy z krzepliowością krwi
 • Zły ogólny stan zdrowia
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja chirurgiczna

Jest niezbędnym i najważniejszym etapem. Podczas konsultacji Pacjent nie tylko pozna wszystkie szczegóły zabiegu lipofillingu, ale także przedstawi swoje oczekiwania, które wspólnie z lekarzem zostaną przeanalizowane i zatwierdzone. Podczas konsultacji zostaną wykluczone przeciwskazania do zabiegu na podstawie wywiadu medycznego.

Lekarz zleca Pacjentowi przed planowanym zabiegiem wykonanie badań, których pozytywna ocena stanowi ostateczną kwalifikację do zabiegu Lipofillingu. Wyniki można przesłać mailem nie ma konieczności ponownej wizyty, następnie telefonicznie można ustalić dogodny termin zabiegu.

Na wykonanie zabiegu należy zarezerwować około 120 -180 min. Cały zabieg lipofillingu wykonany jest w znieczuleniu miejscowym przez lekarza chirurga przy asyście pielęgniarki. Pierwsza część zabiegu polega na pobraniu odpowiedniej ilości tłuszczu, który następnie jest specjalnie opracowywany by wyselekcjonować i oczyścić komórki tłuszczowe. Gotowy materiał bogaty w komórki tłuszczowe jest podawany w zaplanowane obszary twarzy, dekoltu lub dłoni z lekkim naddatkiem, ponieważ część komórek wchłonie się samoistnie. Bezpośrednio po zabiegu Pacjent wraca do domu bez konieczności hospitalizacji.

Po około 7-10 dniach Pacjent powinien pojawić się na kontroli po zabiegu by lekarz ocenił czy wszystkie procesy przebiegają w prawidłowy sposób. W tym czasie też znika opuchlina, która mogła pojawić się bezpośrednio po zabiegu lipofillingu, co jest naturalną reakcją organizmu.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczą pozytywnie ocenione wyniki badań, kwalifikujące do zabiegu, które należy wykonać 2-4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.

Miejsce wykonywania zabiegu

Świetnie wyposażony gabinet przystosowany do zabiegu lipofillingu w Krakowie, w centrum Der-Med.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów jak i zdrowie Pacjentów są dla nas najważniejsze dlatego bezwzględnie przestrzegamy procedur zabiegowych oraz kwalifikacji do zabiegów jak i istniejących przeciwskazań .

Jakość

Gwarancją najwyższej jakości wykonywanych usług jest nie tylko wieloletnie doświadczenie ale i doskonale wyedukowani i przygotowani specjaliści chirurdzy.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Ogromnym atutem zabiegu lipofillingu jest jego mała inwazyjność i bardzo krótki okres rekonwalescencji. Już po kilku dniach można wrócić do normalnego trybu życia.

Cena
Konsultacja chirurgiczna 150
Twarz 5000 Cena zawiera konsultację kontrolną po zabiegu
Twarz + szyja 6000 Cena zawiera konsultację kontrolną po zabiegu
Twarz + szyja + dekolt 7000 Cena zawiera konsultację kontrolną po zabiegu
Twarz + dłonie 6000 Cena zawiera konsultację kontrolną po zabiegu
Dłonie 3000 Cena zawiera konsultację kontrolną po zabiegu
Oczy - dolina łez 3000 Cena zawiera konsultację kontrolną po zabiegu
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Kraków