Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Wideodermatoskop FotoFinder Kraków

Więcej
Wideodermatoskop FotoFinder Kraków

Tagi:

Videodermatoskop Video dermatoskop Wideo dermatoskop

Masz dużo pieprzyków? A może w Twojej rodzinie wystąpił rak skóry? Badaj się regularnie. Najlepiej przy u życiu wideodermatoskopii FotoFinder . To nowoczesne urządzenie pozwala dermatologom oglądać zmiany w dużym powiększeniu przy pełnej ostrości! Dzięki temu dokładnie widzą ich kształt, kolor oraz brzegi pieprzyków.

Porady dermatologiczne Kraków

Centrum DER-MED zaprasza do konsultacji lekarskich, gdyż możliwości jakie daje nam współ­cze­sna medy­cyna jest tak wiele, że cza­sami trudno samemu okre­ślić co jest dla nas naj­lep­sze. Nasi leka­rze służą radą i pomocą wtedy kiedy sami mamy wąt­pli­wo­ści z jakiego zabiegu spo­śród boga­tej oferty powin­ni­śmy skorzystać. Centrum DER-MED oferuje Pacjentom szerokie leczenie dermatologiczne, od porad po […]

Poznaj szczegóły
Wideodermatoskop jako profilaktyka Kraków

Wideodermatoskopia uważana jest za najlepszą dostępną obecnie formę badania i monitorowania znamion skórnych. To dokładna metoda, która pomaga wykryć ewentualne choroby we wczesnym ich stadium. Regularne wykonywanie badania pozwala nam niwelować zagrożenia. Jest to bezpieczna, prosta i innowacyjna metoda, alternatywa dla klasycznej dermoskopii. Dowiedz się, jak wygląda to badanie oraz czy rzeczywiście warto wykonywać je regularnie.

Poznaj szczegóły
Trychologia Kraków

Trichoskopia jest szczegółowym, bezinwazyjnym badaniem skóry głowy.

Poznaj szczegóły
Wideodermatoskop – Badanie zmian skórnych Kraków

Widzisz podejrzaną zmianę? Nie czekaj, działaj. W przypadku zmian skórnych czas jest bardzo ważny. Tylko szybkie usunięcie zmiany uchroni nasze życie i zdrowie w przypadku gdy zmiana jest złośliwa.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych