Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Profhilo® BODY Kraków

Profhilo® BODY Kraków

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Profhilo® BODY Kraków

W gamie doskonale znanego biostymulatora Profhilo, pojawił się nowy produkt dedykowany tym razem do ciała i tym samym możemy zaproponować  kompleksowe rozwiązanie służące do remodelowania skóry, która znacznie utraciła jędrność.

Jest to innowacyjny, oparty na opatentowanych technologiach preparat, który wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentów w różnym wieku, którzy mierzą się z utratą jędrności ciała. Protokół zabiegowy łączy zabiegi iniekcyjne wykonywane przez lekarza z pielęgnacją domową.

Profhilo® BODY to wyrób medyczny szwajcarskiej firmy IBSA i jednocześnie komplety protokół zabiegowy dla kompleksowej terapii wiotkości skóry ciała, który łączy zabiegi iniekcyjne wykonywane przez lekarza z pielęgnacją domową. To jedyny preparat do iniekcji stworzony specjalnie do leczenia utraty jędrności skóry ciała. Profhilo® BODY to  molekuły ultraczystego kwasu hialuronowego w najwyższym stężeniu, wytworzone w procesie innowacyjnego procesu technologicznego, opatentowanego przez szwajcarską firmę IBSA – technologii NAHYCO®. To preparat bez chemicznych czynników stabilizujących zatem gwarantuje biozgodność i wysoką tolerancję.

W skład zestawu dla Pacjenta wchodzą :

  • kwas haluronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej do zabiegów iniekcyjnych wykonywanych przez lekarza
  • aktywny krem do ciała Profhilo Figura 150 ml, który łagodzi, głęboko nawilża i wspomaga przywrócenie jędrności skóry
  • 4 jałowe plastry na ciało – do stosowania miejscowo, zawierające kwas hailuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, arnikę escynę oraz szałwię

Profhilo® BODY to nowa szansa na zaspokojenie potrzeb Pacjentek mierzących się z utratą jędrności ciała, zwłaszcza w okolicach trudnych zabiegowo :

  • kolan
  • wewnętrznych stron ud
  • ramion
  • brzucha

Zalecane jest wykonanie 2 zabiegów w odstępie 30 dni

Cena pojedynczego zabiegu 2500 zł

Cena pełnej terapii 2 zabiegów w odstępie 4 tygodni 4750 zł / koszt 1 zabiegu 2375 zł

Pacjent po pierwszym zabiegu otrzymuje zestaw do pielęgnacji : krem Profhilo figura oraz jałowe plastry.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków