Centrum DER-MED Facebook Instagram YouTube Twitter Pinterest

Nadmiar skóry powiek Kraków

Więcej

Nadmiar skóry powiek górnych to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Opadające powieki dodają nam lat, twarz wygląda na smutną i zmęczona. Ogranicza się także pole naszego widzenia. Jest jednak jeden zabieg, który rozwiązuje obydwa problemy jednocześnie. Blefaroplastyka laserowa. Wykonywana przez doświadczonego okulistę daję doskonałe efekty.
Pamiętaj, że dzięki zabiegowi laserowej blefaroplastyki możesz go trwale rozwiązać problem nadmiaru skóry powiek górnych.

BLEFAROPLASTYKA – specjalna cena tylko w sierpniu i wrześniu 2990 zł Kraków

Blefaroplastyka laserowa – Nasz sposób na opadające powieki

Poznaj szczegóły
Blefaroplastyka laserowa, korekcja opadających powiek Kraków

Blefaroplastyka laserowa to idealny zabieg dla osób, które walczą z opadającymi powiekami. Zabieg jest małoinwazyjny i pozwala na stałe rozwiązać te problem! Doświadczony lekarz usuwa nadmiar skóry powiek. Efekt? zwiększone pole widzenia oraz młodszy wygląd twarzy.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Kraków

Funkcjonujemy nadal bez zmian

Centrum DER-MED w Krakowie jako podmiot leczniczy funkcjonuje nadal bez zmian, z zachowaniem należytych standardów bezpieczeństwa w trosce zdrowie i satysfakcję naszych Klientów!

Zgodnie z obostrzeniami obowiązującymi od 27.03 do 18.04 wyłączone zostaną jedynie usługi związane z kosmetyką i makijażem permanentnym.

Wszystkie konsultacje oraz zabiegi odbędą się w umówionych terminach.
Życzymy Wam dużo zdrowia i olbrzymiej dawki odporności! ❤