Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Duże wargi sromowe Kraków

Więcej

Przerost warg sromowych to bardzo duży dyskomfort. Częste infekcje, otarcia, niezadowolenie z wyglądu miejsc intymnych czy ograniczenie w ćwiczeniach sportowych mogą skutecznie obniżyć samoocenę. Dla wszystkich pacjentek, które borykają się z tą przypadłością mamy dobrą wiadomość. W Centrum DER-MED wykonujemy labioplastykę laserową, która pozwala trwale zmniejszyć wargi sromowe.

Porady ginekologiczne Kraków

Po poradę ginekologiczną w zakresie medycyny estetycznej może zwrócić się każda kobieta, której zależy na poprawie komfortu intymnego lub ma dolegliwości zdrowotne związane z narządem rodnym, jego anatomią lub właściwym funkcjonowaniem. Ginekolog przeprowadza wnikliwą diagnostykę (wraz z badaniem USG czy pobraniem cytologii) i zaproponuje metodę leczenia lub zabieg usuwający przykre dolegliwości. W Centrum DER-MED konsultacje […]

Poznaj szczegóły
Laserowa labioplastyka, korekcja warg sromowych Kraków

Zbyt duże, niesymetryczne wargi to nie tylko dyskomfort w życiu codziennym (obtarcia), ale i seksualnym wielu kobiet. Dzięki laserowej labioplastyce można skorygować ich kształt w sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Zabieg wykonuje się jednorazowo i jego efekt jest trwały.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków