• English

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

Chirurg Onkolog

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest wybitnym specjalistą w zakresie onkologi i chirurgii onkologicznej. Od wielu lat związany jest z krakowskim Centrum Onkologii im. M. Curie – Skłodowskiej.

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest wybitnym specjalistą w zakresie onkologii i chirurgii onkologicznej. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako specjalista chirurgii onkologicznej zajmuje się leczeniem nowotworów tkanek miękkich, nowotworu piersi, jelita grubego, dwunastnicy, tarczycy, żołądka, a także czerniaka złośliwego i zmian nowotworowych w obrębie kośćca.

Profesor Piotr Skotnicki znany jest z  ogromnego zaangażowania w wykonywaną pracę, o czym świadczy czynny udział w wielu sympozjach, liczne badania naukowe, publikacje polskie i zagraniczne. Od wielu lat związany jest z krakowskim Centrum Onkologii im. M. Curie – Skłodowskiej.

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz European Society for Therapeutic Radiology and Oncology.

Profesor  Piotr Skotnicki specjalizuje się w chorobach piersi i dlatego też prowadzi wiele szkoleń z zakresu profilaktyki, diagnostyki i samego leczenia onkologicznego. Nie tylko opiekuje się pacjentami z nowotworem, ale również trafnie diagnozuje i kieruje na odpowiednie leczenie.

W Centrum Der-Med Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki prowadzi poradnię onkologiczną oraz przeprowadza wiele zabiegów z zakresu chirurgii onkologicznej, ogólnej, a także estetycznej w znieczuleniu miejscowym. 

Profesor Piotr Skotnicki w ramach prowadzonej poradni chirurgii onkologicznej oferuje pacjentom: wizyty lekarskie, prowadzenie leczenia onkologicznego, wycinanie zmian skórnych w znieczuleniu miejscowym, wycinanie zmian lub guzów w piersiach, wycinanie węzłów chłonnych oraz plastykę blizn. Jest ceniony przez pacjentów za ogromną wiedzę, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów konsultowanych i leczonych w zakresie chirurgii onkologicznej.

Wiecej na: https://krakow.dermed.pl/pl/treatments-categories/chirurgia-onkologiczna/