• English

lek. Ewa Załęga-Trąbka

lek. Ewa Załęga-Trąbka

Ultrasonografista – Specjalista USG

Lek. Ewa Załęga-Trąbka jest specjalistą Radioterapii Onkologicznej. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim.

Lek. Ewa Załęga-Trąbka specjalizuje się w wykonywaniu badań USG i jako Ultrasonografista posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Pani doktor stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w  licznych szkoleniach z zakresu onkologii klinicznej i radioterapii. Specjalizuje się w leczeniu chorób dróg żółciowych, chorób i guzów tarczycy oraz nowotworów piersi, prostaty, trzustki i jelita grubego. Pani doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego (PTO), a także posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Lek. Ewa Załęga-Trąbka w Centrum DER-MED wykonuje badania USG: jamy brzucha, jamy brzucha wraz z gruczołem krokowym, piersi, tarczycy wraz węzłami chłonnymi, śliniankami oraz ginekologiczne. USG należy do jednych z najbardziej dokładnych, a przy tym bezpiecznych i bezbolesnych badań. Szeroki zakres wykonywanych badań USG, bogate doświadczenie, wiedza z zakresu Radioterapii Onkologicznej, sprawiają, że lek. Ewa Załęga-Trąbka należy do jednych z najbardziej cenionych specjalistów w Centrum DER-MED. Pacjenci podkreślają profesjonalizm i empatię podczas wykonywanych badań USG, dlatego lek. Ewa Załęga-Trąbka cieszy się  bardzo dużym zaufaniem i sympatią pacjentów.