• English

Makijaż brwi, oka, ust

Poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg.
Zobacz specjalistów

Poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg.
Zobacz specjalistów

Makijaż permanentny

W Centrum DER-MED makijaż permanentny wykonujemy metodą ArtiDerm oraz cenioną na całym świecie metodą Long Time Liner, która gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i trwałość, ale także efekty, które zadowolą najbardziej wymagających. Celem tego zabieg jest podkreślenie naturalnej urody, tak by nasze klientki o każdej porze dnia czuły się piękne. Dodatkowo, jeżeli jest taka potrzeba, dyplomowana linergistka umiejętnie tuszuje małe mankamenty takie jak np. drobna asymetria ust, niesymetryczność brwi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowość - makijaż permanentny 3D, który charakteryzuje się bardziej naturalną formą w stosunku do standardowego makijażu permanentnego.

EFEKT ZABIEGU

  • nadanie koloru oraz kształtu łukom brwiowym,
  • widoczny kontur ust oraz nadanie im soczystego koloru,
  • podkreślenie koloru oraz kształtu oczu dzięki kreseczkom na powiekach,
  • nadanie twarzy głębi i wyrazistości.

ATUTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

  • podkreślenie naturalnej urody,
  • idealne rozwiązanie dla osób aktywnych – makijaż nie rozmazuje się,
  • idealne rozwiązanie dla osób mających alergie na kolorowe kosmetyki,
  • pozwala zaoszczędzić czas.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 400zł
Czas: od 60 minut
Znieczulenie: tak, miejscowe
Forma: uzupełnienie do miesiąca
Specjalista: Magdalena Stankiewicz
Paulina Surmacz

DLACZEGO WYBRAĆ
MAKIJAŻ PERMANENTNY W CENTRUM DER-MED?

Każde wykonanie makijażu permanentnego jest poprzedzone konsultacją podczas, której dobierany jest odpowiedni kolor oraz kształt – brwi, ust, kresek - pasujący do twarzy. Takie indywidualne podejście pozwala osiągnąć nie tylko najlepsze efekty, ale daje pewność, że nasza klientka uzyska efekt jakiego oczekiwała.

SPECJALISTYCZNE KONSULTACJE PRZED ZABIEGIEM

Każdorazowe wykonanie makijażu permanentnego oraz medycznego w Centrum DER-MED poprzedzone jest darmową konsultacją specjalistyczna z linergistką. Podczas spotkania wspólnie omawiana jest metoda, kolor czy kształt poszczególnych elementów makijażu, który pacjent chce wykonać. Takie indywidualne podejście daje nam pewność, że ostateczny efekt będzie taki jakiego oczekiwano.

Makijaż okazjonalny

W Centrum DER-MED makijaż okazjonalny wykonują specjalistki, które skończyły profesjonalne szkoły makijażu (np. Francuską Akademię Makijażu) i posiadają wieloletnie doświadczenie.

Zapraszamy na makijaż próbny w wyjątkowej cenie: 100 zł

PRZED I PO

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 12 292 03 03 lub napisz e-maila na adres [email protected]