• English

Makijaż trwały brwi, oka, ust

Poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg.
Zobacz specjalistów

Makijaż permanentny

W Centrum DER-MED makijaż permanentny wykonujemy metodą PML, ArtiDerm oraz  Long Time Liner. Wybór aż trzech metod wykonania makijażu trwałego gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i trwałość, ale także efekty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Celem tego zabieg jest podkreślenie naturalnej urody, tak by nasze klientki o każdej porze dnia czuły się piękne. Dodatkowo, jeżeli jest taka potrzeba, dyplomowana linergistka umiejętnie tuszuje małe mankamenty takie jak np. drobna asymetria ust, niesymetryczność brwi.

Wykonujemy makijaże brwi, ust oraz kresek górnych i dolnych.

Hitem ostatnich lat jest niewątpliwie: metoda pudrowa /cieniowania - powder brows, która pozwala nam na uzyskanie delikatnych i subtelnych brwi za pomocą rozproszonych pixeli. Sposób wycieniowania jest taki, aby brwi wyglądały bardzo naturalnie (nie są jednolite w kolorystyce). Wykorzystujemy przy tej metodzie wiele odcieni pigmentu. Dzięki temu tworzymy rójwymiarowość oraz przejścia tonacji koloru (od nasady brew jest jaśniejsza a bardziej nasycona przy końcówce). Natomiast cień na skórze podkreśla kształt brwi i optycznie ja zagęszcza.

Nowością w naszym centrum jest także cieniowanie ust dwomakolorami tak zwane 2D.

EFEKT ZABIEGU

  • nadanie koloru oraz kształtu łukom brwiowym,
  • widoczny kontur ust oraz nadanie im soczystego koloru,
  • podkreślenie koloru oraz kształtu oczu dzięki kreseczkom na powiekach,
  • nadanie twarzy głębi i wyrazistości.

ATUTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

  • podkreślenie naturalnej urody,
  • idealne rozwiązanie dla osób aktywnych – makijaż nie rozmazuje się,
  • idealne rozwiązanie dla osób mających alergie na kolorowe kosmetyki,
  • pozwala zaoszczędzić czas.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 400zł
Czas: od 60 minut
Znieczulenie: tak, miejscowe
Forma: uzupełnienie do miesiąca
Specjalista: Magdalena Stankiewicz
Matylda Paliś

DLACZEGO WYBRAĆ
MAKIJAŻ PERMANENTNY W CENTRUM DER-MED?

Każde wykonanie makijażu permanentnego jest poprzedzone konsultacją podczas, której dobierany jest odpowiedni kolor oraz kształt – brwi, ust, kresek - pasujący do twarzy. Takie indywidualne podejście pozwala osiągnąć nie tylko najlepsze efekty, ale daje pewność, że nasza klientka uzyska efekt jakiego oczekiwała.

SPECJALISTYCZNE KONSULTACJE PRZED ZABIEGIEM

Każdorazowe wykonanie makijażu permanentnego oraz medycznego w Centrum DER-MED poprzedzone jest darmową konsultacją specjalistyczna z linergistką. Podczas spotkania wspólnie omawiana jest metoda, kolor czy kształt poszczególnych elementów makijażu, który pacjent chce wykonać. Takie indywidualne podejście daje nam pewność, że ostateczny efekt będzie taki jakiego oczekiwano.

PRZED I PO

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 12 292 03 03 lub napisz e-maila na adres [email protected]