• English

Liposukcja NIL – rewolucja w modelowaniu sylwetki!

Poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg.
Zobacz specjalistów

Liposukcja NIL – rewolucja w modelowaniu sylwetki!

N.I.L.® (Nutational Infrasonic Liposculpture) stanowi rewolucje w modelowaniu sylwetki i zwieńczenie postępu w technikach liposukcji wibracyjnej tzw. wibroliposukcji od wielu lat uważanej przez chirurgów plastycznych za najbardziej bezpieczną, precyzyjną i skuteczną metodę odsysania tkanki tłuszczowej.

Czemu służy liposukcja N.I.L.?
Zabieg liposukcji wykonujemy w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej, wymodelowania sylwetki i/lub nadania wybranym okolicom anatomicznym właściwych i pożądanych proporcji. Zabieg polega na odessaniu odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej z problematycznych regionów, których nie można lub trudno jest opracować przy pomocy ćwiczeń, diety i zabiegów nieinwazyjnych.
Opatentowana przez belgijską firmę Euromi® pneumatyczna głowica LIPOMATIC – za pomocą sprężonego powietrza wprowadza końcówkę kaniuli w unikalny ruch 3D - zwany nutacyjnym, co sprawia, że zarówno proces znieczulenia jak i odsysania tkanki tłuszczowej przebiega bardzo precyzyjnie, szybko, a zarazem w sposób niezwykle delikatny i małoinwazyjny dla otaczających tkanek. Rozwiązanie to pozwala chirurgowi zmniejszyć do minimum rekonwalescencję pacjenta, bez ryzka obrzęków i krwiaków pozabiegowych. Dzięki opatentowanemu nutacyjnemu ruchowi kaniuli odbywającemu się w 3 kierunkach grudki tkanki tłuszczowej są rozbijane, odsysana tkanka tłuszczowa ma formę delikatnej emulsji, a leczone obszary są gładkie i pozbawione nierówności będącym głównym problemem w innych metodach liposukcji.

Przewagą technologii NIL, jest również możliwość modelowania delikatnych partii ciała, które trudno poddają się klasycznej liposukcji – np. przy odsysaniu komórek tłuszczowych z okolic szyi czy podbródka. Jest też szczególnie polecana do modelowania pleców, ud, czy kolan. Bezbolesny i wyjątkowo delikatny charakter zabiegu gwarantuje, że liposukcja będzie całkowicie bezpieczna nawet w przypadku modelowania szczególnie wrażliwych obszarów ciała.

Niewątpliwą przewagą systemu jest również możliwość przeszczepienia tkanki tłuszczowej odessanej w trakcie zabiegu wraz z komórkami macierzystami w inne obszar ciała jak piersi czy pośladki.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • nie­le­czona cukrzyca
  • nad­ci­śnie­nie
  • zabu­rze­nia krzep­nię­cia krwi
  • cho­roby serca
  • nie­wy­dol­ność nerek
  • nie­wy­dol­ność wątroby
  • stany zapalne

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 3500zł- zapytaj o PŁATNOŚĆ NA RATY!
Czas: od 2h
Znieczulenie: tak, zapytaj o możliwość znieczulenia gazem rozweselającym - podtlenkiem azotu
Specjalista: dr Robert Wilk

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 12 292 03 03 lub napisz e-maila na adres [email protected]