• English

Korekta odstających uszu

Poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg.
Zobacz specjalistów

Korekta odstających małżowin usznych

Odstające uszy są dla wielu pacjentów nieakceptowaną cechą, którą chcieliby poprawić. Medycyna od wielu lat pomaga pacjentom w tej dziedzinie. W Centrum DER-MED oferujemy Państwu korektę odstających małżowin usznych.

Zabieg jest dość krótki (trwa bowiem 1-1,5 godziny), wykonywany w znieczuleniu miejscowym i wykonywany jest przez doświadczonego chirurga. Nie wymaga także hospitalizacji po. Korektę uszu wykonujemy tylko pacjentom dorosłym. Chirurg modeluje chrząstkę małżowiny i zakłada szwy stabilizujące. Pacjent po zabiegu może odczuwać ból, który z czasem ustępuje. Po 7-14 dniach od zabiegu, pacjent odbywa wizytę kontrolną (dokładny czas po zabiegu jest umówiony podczas konsultacji lekarskiej, ponieważ jest on bardzo indywidualny). Po zdjęciu szwów, pacjent nadal musi chronić uszy przed urazami przez kolejne kilka tygodni nawet do pół roku. Bardzo ważne jest noszenie specjalnego opaski uciskowej przez okres kilku miesięcy.

Podczas jednego zabiegu jest możliwość wykonania plastyki ucha np. zszycie zerwanego płatka ucha lub korekta po kolczykach tunelowych.

EFEKTY ZABIEGU

Efektem zabiegu jest znaczna poprawa wyglądu uszu, wyraźna zmiana zarysu i ustawienia ucha.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt:

Plastyka odstających uszu 4500 zł - 5000 zł
Plastyka korekcyjna jednego ucha 2500 zł - 3000 zł
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 500 zł - 1000 zł
Usunięcie przerośniętej blizny 1000 zł - 2000 zł
Konsultacja chirurga 150 zł
Czas: 60-90 minut
Znieczulenie: tak
Specjalista: dr Małgorzata Ozaist

DLACZEGO WYBRAĆ PLASTYKĘ USZU W CENTRUM DER-MED?

W naszym Centrum wyko­nu­jemy plastykę i korektę uszu przez doświadczonego chirurga. Kierujemy się nie tylko doświadczeniem, ale i przede wszystkim priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo.

Podczas jednego zabiegu możemy nie tylko wykonać korektę odstających uszu, ale i plastykę uszu w przypadku rozerwanego płatka ucha czy

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co oznacza brak hospitalizacji i możliwość pełnego powrotu do codziennych obowiązków nawet tego samego dnia.

 

 

WYMAGANE BADANIA PRZED ZABIEGIEM

  • mor­fo­lo­gia krwi
  • czas krzep­nię­cia

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 12 292 03 03 lub napisz e-maila na adres [email protected]