• English

Zabiegi estetyczne – płatność w ratach!

Zabiegi estetyczne – płatność w ratach!

Specjalnie dla naszych pacjentów wprowadziliśmy możliwość płatności ratalnej za zabiegi wykonywane w naszym gabinecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego rozwiązania.

MediRaty – na czym to polega?

To system finansowania i płatności ratalnej dedykowany wyłącznie branży medycznej i kosmetologicznej, który dostępny jest w naszym Centrum. Rozwiązanie to pozwala rozłożyć płatność za zabieg na raty, co jest ogromnym plusem dla wielu naszych pacjentów. Z racji tego, że usługa ta dedykowana jest wyłącznie branży medycznej i kosmetologicznej, obsługa pacjenta i proces przyznania pożyczki wyglądają inaczej niż w bankach czy firmach pożyczkowych. Pacjenci korzystający z programu MediRaty mogą rozłożyć koszty leczenia na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat – w zależności od indywidualnych preferencji.

Rozwiązanie to charakteryzuje się:

  • niskimi kosztami,
  • prostotą,
  • możliwością uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera,
  • brakiem wstępnych opłat,
  • najniższym oprocentowaniem,
  • długim okres spłaty – do 5 lat,
  • małą ilością formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny,
  • dedykowaną obsługą,
  • brakiem wymogu wkładu własnego – MediRatami można sfinansować 100% kosztów.

Kto może ubiegać się o finansowanie ratalne?

MediRaty to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy pragną skorzystać z usług medycznych i kosmetologicznych w profesjonalnych gabinetach, ale nie chcą obciążać budżetu domowego.

Propozycja skierowana jest do osób, które mają zdolność kredytową. W systemie MediRaty potwierdzenie zdolności kredytowej trwa ok. 4 minut! Wystarczy jedynie zadzwonić do konsultanta. W przypadku osób, które uzyskują stałe dochody, ale nie mogą ich wykazać, możliwe jest skorzystanie z płatności ratalnej, wskazując w swoim imieniu innego kredytobiorcę. Osoba ta musi posiadać stałe i udokumentowane źródło dochodu. Jeżeli jej historia kredytowa zostanie pozytywnie zweryfikowana przez Konsultanta MediRat podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, pacjent uzyska możliwość finansowania zabiegu poprzez raty. Podobnie dzieje się w przypadku osób niepełnoletnich. Z kolei osoby pracujące za granicą mogą otrzymać pożyczkę na leczenie z pomocą poręczyciela, który posiada stałe źródło dochodu i mieszka na terenie Polski. Pacjenci najczęściej wskazują kogoś z bliskich znajomych, partnera lub osobę z rodziny.

Zabiegi, za które zapłacisz systemem ratalnym

W naszym krakowskim centrum system ratalny MediRaty obowiązuje m.in. na:

Więcej informacji na temat MediRat można znaleźć na stronie https://mediraty.pl/ bądź konsultując się ze specjalistami naszego Centrum.