• English

Pozbądź się cellulitu. Na zawsze!

Pozbądź się cellulitu. Na zawsze!

Gładki pośladki i uda bez śladów pomarańczowej skórki? To możliwe! I to przez całe życie! Z nową metodą EFFEBI możesz pożegnać się z cellulitem na zawsze. Jednym zabiegiem.

Jesteś sceptyczna? Cóż, to zrozumiałe. Przez lata słyszałaś, że nieestetyczna pomarańczowa skórka to efekt niewłaściwej diety, braku ruchu, zmian wagi czy genetycznych obciążeń. Mówili Ci, że można z nią walczyć, ale nie da się pokonać jej całkowicie. Trzeba było się z nią pogodzić, bo na cellulit nie ma cudów. Hmmm… a może jest? To zabieg trwałego usuwania cellulitu systemem EFFEBI

Czym jest zabieg EFFEBI?

To najnowocześniejszy i jeden z najbardziej skutecznych sposobów do trwałego pozbycia się cellulitu. Oparty jest o małoinwazyjne rzeźbienie ciała za pomocą mikrokawitacji. Ultradźwięki o niskiej częstotliwości powodują mikroemulsyfikację (rozpuszczenie) komórek tłuszczowych, które następnie są z ciała wyprowadza. Wszelkie zwłóknienia tkanki łącznej są niszczone, bez naruszania naczyń krwionośnych lub limfatycznych. Ich usunięcie sprawia, że skóra odzyskuje naturalną sprężystość, jędrność, a wszystkie nierówności są niwelowane.

Dzięki temu, że podczas zabiegu utrzymywana jest stała temperatura narzędzia (kaniuli), nie dochodzi do żadnych deformacji białek i nie pojawiają się zwłóknienia będące przyczyną utraty gładkości skóry. Dodatkowo, sposób prowadzenia zabiegu owocuje stymulacją formowania się kolagenu typu 2 i 3, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta. Efekt? Jędrna, gładka skóra, dopracowana sylwetka i brak cellulitu. Na zawsze!

Emulsyfikacja tkanki tłuszczowej sprawia, że pozyskany w trakcie zabiegu tłuszcz, może być wykorzystany jako materiał do wypełnień i remodelingu ciała.

Jak przeprowadza się EFFEBI?

Metoda EEFEBI polega na wprowadzeniu pod skórę bardzo cienkiej kaniuli o średnicy 1 mm, która dzięki mechanicznym ruchom oraz emitowanym ultradźwiękom rozbija tłuszcz. Zabieg jest bezbolesny ponieważ wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu.

Sam zabieg trwa bardzo krótko (maksymalnie 40 minut). W przeważającej większości nie trzeba go powtarzać, a pacjent może wrócić do codziennej aktywności już bezpośrednio po zabiegu. To oznacza, że zabieg możesz wykonać nawet tuż przed wakacjami!

Zabieg można przeprowadzać nie tylko na pośladkach i udach, ale również na brzuchu.

Kiedy warto wykonać zabieg EFFEBI?

  • Kiedy chcesz cieszyć się gładką i pozbawioną nieestetycznych nierówności skórą pośladków i ud,
  • Kiedy twoja skórka pomarańczowa jest w średnim bądź zaawansowanym stadium (przy bardzo obszernym i głębokim cellulit mogą być konieczne dwa zabiegi, ale jest to rzadkością),
  • Kiedy cellulit sprawia, że nie możesz cieszyć się w pełni plażą, słońcem i wolnością wakacji (a także życiem intymnym).

Pozbądź się skórki pomarańczowej. Tak po prostu!