• English

Poczuj się wyjątkowo w makijażu permanentnym!

Poczuj się wyjątkowo w makijażu permanentnym!

Chciałabyś z samego rana od razu być gotowa do wyjścia? Makijaż zajmuje Ci zbyt dużo czasu? A ciągłe sprawdzanie i poprawianie kresek na oczach czy szminki dokłada Ci tylko kolejnych nerwów? Nie musisz się dłużej martwić!

Nasi zaufani specjaliści z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED w Krakowie proponują uniwersalne rozwiązanie – makijaż permanentny!

Czym jest makijaż permanentny?

Jak wskazuje sama nazwa, makijaż permanentny to make-up, który utrzymuje się przez długi czas na skórze. Polega na wprowadzeniu odpowiedniego pigmentu pod skórę na zasadzie podobnej do tatuażu.

W Centrum DER-MED używamy tylko bezpiecznych dla skóry, nietoksycznych i hipoalergicznych pigmentów. Wprowadzane są do przestrzeni międzykomórkowej naskórka za pomocą profesjonalnych i wysterylizowanych urządzeń. W zależności od techniki oraz miejsca wykonania makijażu permanentnego, efekt utrzymuje się od kilku miesięcy do pięciu lat.

W krakowskim Centrum DER-MED wykonujemy makijaż permanentny brwi, oczu oraz ust. Naszym pacjentkom proponujemy techniki makijażu dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przed zabiegiem zapraszamy na darmową konsultację ze specjalistą, który doradzi odpowiedni kolor pigmentu, preferowany kształt brwi, kreski czy konturu ust oraz metodę makijażu permanentnego.

Wykonujemy makijaż znanymi na świecie i szeroko polecanymi metodami, tj. metodą ArtiDerm i Long Time Liner – zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo i trwałość. Naszą nowością jest makijaż permanentny 3D, którego efektem jest optyczne powiększenie ust. To praktyczne rozwiązanie dla pań, które nie chcą ingerować w ciało poprzez na przykład zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Za pomocą makijażu permanentnego rozwiązujemy też problemy związane z asymetrycznością ust czy brwi – dzięki niemu z łatwością można zatuszować tego typu mankamenty urody.

Sposób na świeży wygląd od razu po wstaniu z łóżka!

Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie makijażu permanentnego w Centrum DER-MED, z pewnością będziesz zadowolona z efektów, ponieważ nasi specjaliści są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Dzięki naszym nowoczesnym i profesjonalnym zabiegom makijażu podkreślisz swój naturalny urok. Oczy będą podkreślone, a spojrzenie intensywne, optycznie zagęścisz brwi i podkreślisz kształt ust. Twarz nabierze głębi i kolorytu. Na zawsze pożegnasz się z eyelinerem – będziesz miała idealną kreskę bez wyrzeczeń. Ponadto, nie będziesz musiała codziennie szukać odpowiedniej szminki – idealny kolor i kontur już będziesz mieć na ustach. Makijaż permanentny jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które uprawiają sport albo ich dzień pracy jest intensywny. W przeciwieństwie do makijażu tradycyjnego, ten permanentny nie rozmazuje się, dzięki czemu nie musisz go ciągle poprawiać. To świetny sposób na oszczędzenie czasu w ciągu dnia!

Dlaczego DER-MED?

W krakowskim Centrum DER-MED nasze wykwalifikowane kosmetolożki i linergistki, Magdalena Stankiewicz i Paulina Surmacz, przed każdym zabiegiem indywidualnie doradzą i dostosują technikę i kolorystykę do preferencji oraz upewnią się, że efekty będą zgodne z oczekiwaniami pacjentki. Zawsze pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, który posiada aktualne atesty. Dodatkowo, nasze linergistki cały czas się szkolą w dziedzinie makijażu permanentnego, dzięki czemu oferujemy Państwu zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technik. O niepodważalnej wiedzy naszej kadry świadczy również to, że kosmetolożka i linergistka Paulina Surmacz prowadzi zajęcia w jednej z krakowskich szkół wyższych.

Warto także zdecydować się na zabiegi w Centrum DER-MED ze względu na cenę – w porównaniu z innymi klinikami medycyny estetycznej koszt różnorodnych zabiegów jest wyważony przy jak najwyższej jakości. W zależności od miejsca wykonania makijażu permanentnego oraz techniki, nasze ceny zaczynają się od 400 zł, a sam zabieg trwa około 60 minut z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego.

Makijaż natychmiast po zabiegu ma dość intensywny kolor, jednak należy pamiętać, że w ciągu 7 dni pigment wyłuszczy się, a jego barwa zjaśnieje o około 50%, dlatego konieczna będzie korekta w ciągu miesiąca od zabiegu, która jest wliczona w cenę całego makijażu permanentnego!

Oferujemy też wykonywanie profesjonalnych makijaży okazjonalnych! Obecnie mamy wyjątkową ofertę makijażu próbnego w cenie 100 zł.