• English

ODKRYJ RYTUAŁY ORGANIQUE SPA

ODKRYJ RYTUAŁY ORGANIQUE SPA

LUKSUSOWE ODMŁODZENIE – NOWOŚĆ!

Ekskluzywna terapia na ciało o działaniu rozświetlającym i przeciwstarzeniowym. Doskonale wygładza, odżywia skórę i nadaje jej blasku. Jest to idealny zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem.

Czas trwania: 90min – 260 PLN

 

MORSKI DETOX – NOWOŚĆ!

Terapia łącząca działanie składników aktywnych pozyskiwanych z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich. Przeznaczona dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia. Ekstrakty z alg i roślin: morszczynu i kopru morskiego zapewniają skórze wzmocnienie, odżywienie i stymulują ją do odnowy. Terapia zapewnia natychmiastowe uczucie odświeżenia, wygładzenia, pozostawiając skórę nawilżoną i napiętą.

Czas trwania: 90min – 260 PLN

 

MLECZNA ODNOWA

Terapia dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zabieg zapewnia nawet najbardziej wymagającej skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.

Czas trwania: 90min – 260 PLN

 

KAWOWE POBUDZENIE

Antycellulitowa, rozgrzewająca terapia na bazie kofeiny. Skóra po zabiegu odzyskuje jędrność i atrakcyjny wygląd.

Czas trwania: 90min – 260 PLN

 

WIECZNA MŁODOŚĆ

Terapia łącząca synergistyczne działanie olejów i ekstraktów roślinnych występujących na terenie basenu Morza Śródziemnego. Skutecznie zapobiega procesom starzenia i walczy z jego objawami, chroni przed stresem oksydacyjnym.

Czas trwania: 90min – 260 PLN