• English

Lipoliza podbródka preparatem Belkyra w Centrum DER-MED

Lipoliza podbródka preparatem Belkyra w Centrum DER-MED

Podwójny podbródek to problem natury estetycznej, dotykający osoby obu płci, w różnym wieku.

Defekt często negatywnie wpływa na samopostrzeganie i powoduje dyskomfort psychiczny. Wiele osób mających ,,drugą brodę’’ nie akceptuje swojego wyglądu i poszukuje sposobu rozwiązania problemu. Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED w Krakowie ma do zaoferowania swoim Pacjentom innowacyjny, bezinwazyjny zabieg lipolizy podbródka, który gwarantuje trwałe pozbycie się defektu. Poznaj szczegóły zabiegu.

Czym jest podwójny podbródek?

Podwójny podbródek, zwany też wypukłością podbródka lub pełnym podbródkiem, to nagromadzona tkanka tłuszczowa i nadmiar skóry. Podwójny podbródek występuje m.in. u osób z nadwagą i otyłością. Kolejną grupą narażoną na ten problem są osoby, których skóra w wyniku procesu starzenia stała się wiotka. Na powstanie drugiego podbródka wpływ mają czynniki genetyczne i nasza postawa. Powstawaniu defektu sprzyja garbienie się.  

Sposób na nieestetyczny drugi podbródek

Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie mają istotny wpływ na rozwój problemu, jednak utrata masy ciała za pomocą ćwiczeń lub diety zazwyczaj nie poradzi sobie z usunięciem drugiej brody. Nieskuteczne może okazać się też nakładanie specjalnych kremów modelujących czy stosowanie bandażu kompresyjnego. Całkowite, trwałe pozbycie się podwójnego podbródka jest możliwe wyłącznie za pomocą odpowiedniego zabiegu. Jednym z wykazujących najwyższą skuteczność jest lipoliza iniekcyjna podbródka. Innowacyjny zabieg modelujący podbródek z wykorzystaniem preparatu Belkyra powoduje zniszczenie i usunięcie komórek tłuszczowych.

Na czym polega lipoliza podbródka?

Belkyra to preparat zawierający naturalny kwas dezoksycholowy, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu preparatu Belkyra w okolice podbródka za pomocą cienkiej kaniuli. Substancja działa na komórki tłuszczowe – powoduje ich rozpuszczanie. Następnie są one wydalane z organizmu. Cały proces usuwania komórek trwa zwykle kilka tygodni, po tym czasie na zawsze pożegnasz się z podwójnym podbródkiem. Przed zabiegiem pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu nie odczuwa on bólu powodowanego ukłuciami i przez cały czas może czuć się komfortowo. Efektem usunięcia komórek tłuszczowych jest wymodelowany podbródek. Lipoliza sprawia, że Twoja twarz i szyja wyglądają szczuplej. Najważniejszy jest jednak osiągany dzięki zabiegowi komfort psychiczny.

Czy lipoliza preparatem Belkyra jest bezpieczna?

W naszym Centrum DER-MED zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów. Możesz być pewny, że dołożą oni wszelkich starań, aby lipoliza została przeprowadzona w sposób bezpieczny, a efekt był dla Ciebie satysfakcjonujący. Preparat Belkyra jest dobrze przyjmowany przez ludzki organizm i nie wykazuje żadnych niepożądanych działań (o ile Pacjent nie jest uczulony na jeden z jego składników). Ewentualnymi pozostałościami po iniekcji mogą być delikatne zaczerwienienie, zasinienie, obrzęk lub swędzenie, które znikają najczęściej w ciągu kilkunastu godzin. Ze względów bezpieczeństwa z lipolizy podbródka preparatem Belkyra powinny zrezygnować osoby cierpiące na epilepsję i zaburzenia krzepliwości krwi. Przeciwwskazaniami czasowymi są natomiast ciąża i karmienie piersią, zbyt młody wiek Pacjenta oraz przerwanie ciągłości skóry lub zakażenie w okolicy, której ma dotyczyć zabieg.

Odwiedź Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED w Krakowie i skorzystaj z lipolizy podbródka preparatem Belkyra w korzystnej cenie.