• English

Lifting rzęs karnawałowo – tusz do rzęs nie będzie potrzebny!

Lifting rzęs karnawałowo – tusz do rzęs nie będzie potrzebny!

Lifting rzęs to genialny sposób na karnawałową ozdobę i pielęgnację oczu. Możesz w prosty sposób podkręcić i przedłużyć rzęsy, a efekt utrzyma się nawet do 6-8 tygodni. Tusz i sztuczne kępki rzęs możesz odłożyć na półkę, ponieważ naturalny lifting rzęs wystarczy do uzyskania pięknego spojrzenia przez cały karnawał!

Lifting do niedawna kojarzył się z chirurgicznym napinaniem skóry twarzy i ciała. Dziś w prosty i nieinwazyjny sposób możemy przeprowadzić lifting rzęs w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED w Krakowie.

Za pomocą liftingu podkreślisz spojrzenie i raz na zawsze pozbędziesz się śladów po rozmytym tuszu! Uzyskasz naturalne przedłużenie i optyczne zagęszczenie, jednocześnie pielęgnując, odmładzając spojrzenie, a wszystko szybko, bezpiecznie i długotrwale! Jak uzyskać taki efekt i na czym polega lifting rzęs, wyjaśniają nasi specjaliści.

Co to jest lifting rzęs i jakie daje efekty?

Lifting rzęs, jak sugeruje nazwa zabiegu kosmetycznego, to napięcie i ułożenie rzęs w najbardziej pożądanej przez kobiety pozycji, czyli na znaną ,,zalotkę”. Istotą liftingu rzęs jest uzyskanie trwałego efektu, nie musisz więc każdego dnia na nowo używać zalotki i maskary, które uszkadzają rzęsy. Możesz zrezygnować również z odżywki do rzęs, ponieważ wszystkie te elementy zapewnimy wykonując zabieg liftingujący rzęsy.

Zyskasz więc nie tylko zmysłowe spojrzenie, lecz także zdrowe rzęsy. Co ciekawe, lifting rzęs można połączyć z wydobyciem koloru. Możesz więc zapomnieć również o kłopotliwym nakładaniu henny.

Efekty uzyskane po liftingu rzęs są naturalne, czego nie zapewniają samodzielnie przyklejane, sztuczne rzęsy. Nie oznacza to jednak, że rezultaty liftingu będą mało widoczne, wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach efekt podkręcenia rzęs jest spektakularny!

Podkręcenie automatycznie wydłuża rzęsy i optycznie powiększa oczy, a spojrzenie staje hipnotyzujące i dosłownie ,,zalotne”!

Jak wygląda lifting rzęs?

Przeprowadzany przez nas lifting rzęs polega na ich trwałym uniesieniu i podkręceniu. W pierwszej kolejności dokładnie oczyszczamy okolice oczu i zabezpieczamy górne oraz dolne rzęsy przez użycie specjalnych płatków. Kolejno do powiek przyklejamy nakładki silikonowe w kształcie wałeczków, na których precyzyjnie układamy rzęsy podtrzymywane przez klej do tego przeznaczony. Wałeczki stanowią formę nadającą rzęsom pożądany kształt.

Po upewnieniu się, że wszystkie rzęsy są odpowiednio ułożone, nakładamy aktywator otwierający łuski rzęs. Działanie aktywatora ułatwia formowanie kształtu i pozwala rzęsom na skręt. Następną czynnością jest nałożenie środka, który zachowuje uzyskany efekt nawet na 8 tygodni.

Po wykonaniu powyższych czynności rzęsy są już trwale podkręcone, jednak dla uzyskania pięknego efektu barwimy włoski trwałą henną, dzięki czemu stają się wyraźniejsze, a tym samym wizualnie zagęszczone i przedłużone.

Dla pełnej pielęgnacji kosmetolożki z krakowskiego Centrum DER-MED nakładają odżywkę do rzęs najwyższej jakości, która zawiera składniki zapewniające wzmocnienie i odbudowę. Końcowym etapem liftingu rzęs jest nałożenie kreatyny nadającej połysk.

Po liftingu trzeba przez kilka dni stosować serum do rzęs, które działa silnie nawilżająco. Przez pierwszą dobę należy unikać kontaktu z wodą i pocierania oczu. Kolejnym krokiem jest zabawa karnawałowa bez ograniczeń! Od Ciebie zależy, czy na podkręcone rzęsy będziesz stosowała tusz – nic nie stoi na przeszkodzie, aby tuszować włoski ulubioną maskarą.

Dlaczego lifting rzęs w Centrum DER-MED?

Cały lifting rzęs może trwać nieco ponad godzinę, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby każda rzęsa była idealnie podkręcona, co wymaga precyzyjnego działania. Nasze wykwalifikowane kosmetyczki w krakowskim Centrum DER-MED, dzięki doświadczeniu i skrupulatności, dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół w trakcie przeprowadzania liftingu rzęs. Zaangażowanie naszych specjalistek sprawia, że światowa metoda podkręcania rzęs marki Nouveau Lashes jest standardem naszego Centrum DER-MED.

Do zabiegu kosmetycznego używamy preparatów najwyższej jakości, które zapewniają skuteczne i bezpieczne działanie, co jest niezwykle ważne w przypadku delikatnych okolic oczu. Specjalistki z Centrum DER-MED służą pomocą i chętnie wyjaśnią, na czym polega zabieg oraz jak dbać o rzęsy po liftingu.

Lifting rzęs w Centrum DER-MED możesz wykonać w konkurencyjnej cenie, która, biorąc pod uwagę długotrwały efekt i możliwość rezygnacji z kosmetyków do rzęs jest naprawdę atrakcyjna. Zabieg na rzęsy kosztuje 210 zł. Umów się na wizytę w Centrum DER-MED w Krakowie!