• English

Laser Sciton – frakcjonowanie – najlepszy sposób na gładką skórę

Laser Sciton – frakcjonowanie – najlepszy sposób na gładką skórę

Twarz jest częścią ciała, na której zależy nam najbardziej – każdy zwraca uwagę na skórę twarzy, ponieważ niedoskonałości cery nie da się ukryć pod ubraniem. Jednocześnie nasza twarz jest szczególnie narażona na działanie czynników zewnętrznych, a pierwsze widoczne oznaki starzenia, jak zmarszczki, przebarwienia czy pękające naczynka, pojawiają się właśnie na twarzy.

Laser Sciton jest najskuteczniejszą metodą pozwalającą na uzyskanie gładkiej skóry. Zabieg laserowy na twarz daje widoczne efekty w krótkim czasie, a jego zastosowanie jest wszechstronne – tą metodą możemy usunąć zmarszczki, blizny potrądzikowe i przebarwienia oraz ujędrnić i napiąć skórę – zapewniają specjaliści z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED w Krakowie.

Co to jest laser frakcyjny Sciton i jakie ma działanie?

W Centrum DER-MED pracujemy wyłącznie przy użyciu najlepszego sprzętu, jakim jest m.in. laser SCITON® światowej klasy amerykańskiego producenta. Laser frakcyjny Sciton wykorzystujemy do zabiegów dermatologicznych i medycyny estetycznej. W zależności od defektu i części skóry, na którą kierujemy wiązkę promieni lasera frakcyjnego Sciton, efekty pojawiają się nawet po jednym zabiegu.

Zabiegi na twarz przy użyciu lasera nie tylko zagwarantują Ci odmłodzenie i wygładzenie skóry, lecz także pozwolą na uzyskanie szybkiego efektu bez konieczności długiego gojenia się ran, jak w przypadku operacji i starszych modeli laserów. Innowacyjna technika przy użyciu lasera frakcyjnego Sciton polega na poddaniu zabiegowi, jak wskazuje jego nazwa, jedynie określonej frakcji, czyli części skóry. Na wybranym obszarze skórę poddaje się działaniu wiązki lasera, który dokonuje mikroskopijnych ,,nakłuć”, które skłaniają organizm do regeneracji poprzez produkcję komórek skóry i kolagenu. W zależności od ustawień funkcji lasera, wspomnianych ,,dziurek” można wykonać nawet 500 na cm kwadratowy skóry poddanej zabiegowi.

Obszar, na którym przeprowadzamy zabieg, może być zregenerowany nawet do głębokości skóry właściwej. To pierwszy w historii laser, który pozwala na precyzyjne ukierunkowanie promieni zarówno pod względem średnicy, jak i głębokości oraz siły promieni. Komputerowo reguluje się również stopień nagrzania tkanek, co chroni przed powstawaniem ewentualnych uszkodzeń i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu przy pomocy lasera frakcyjnego Sciton.

Jakie efekty na twarz daje laser frakcyjny Sciton?

Przy pomocy Sciton możemy wygładzić średnio głębokie, a nawet głębokie zmarszczki. Laserowe usuwanie zmarszczek automatycznie odmładza skórę, ponieważ to właśnie zmarszczki uznawane są za nierozłączną oznakę starości. Przy pomocy lasera możemy pozbyć się blizn po trądziku lub innych urazach.

Promienie lasera frakcyjnego pozwalają także na przeprowadzenie peelingu twarzy oraz redukcję zmian pigmentacyjnych objawiających się plamami i przebarwieniami skóry. Laser Sciton usuwa również zgrubienia i zrogowacenia na skórze.

Frakcje poddawane promieniom lasera są pobudzane do naturalnej, intensywnej regeneracji, dlatego laser Sciton pozwala także na ujędrnienie skóry twarzy, zwiększenie elastyczności i inicjację produkcji kolagenu.

Dlaczego Centrum DER-MED w Krakowie?

Laser Sciton emituje promienie bezpośrednio w miejsce defektu. Specjaliści z Centrum DER-MED w Krakowie zadbają o odpowiednie ukierunkowanie lasera i z pełną precyzją zatroszczą się o Twój komfort w trakcie zabiegu. Doświadczenie naszych lekarzy sprawia, że zabieg laserem Sciton w Centrum DER-MED jest bezpieczny, a rekonwalescencja trwa krótko, bo jedynie 48-72 godziny.

Personel medyczny w Centrum DER-MED pomoże Ci w wyborze odpowiedniej metody leczenia, podpowie, jak dbać o cerę po zabiegu i wyjaśni szczegółowo, na jakie efekty lasera możesz liczyć.

Istotną zaletą zabiegu w naszym Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED jest konkurencyjna cena. Myślą przewodnią naszej kliniki jest zapewnienie zabiegów najwyższej jakości, przeprowadzanych przez wyspecjalizowaną kadrę, z jednoczesnym zapewnieniem dostępności dla każdego Pacjenta. Zabieg estetyczny laserem Sciton to cena rozpoczynająca się od 600 zł. Szczegółowa wycena zależy od obszaru poddawanego do rewitalizacji oraz ilości serii, jakie będą potrzebne do usunięcia konkretnej zmiany.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia na pierwszą konsultację!