• English

Jalupro – mezoterapia z osoczem w Centrum DER-MED

Jalupro – mezoterapia z osoczem w Centrum DER-MED

Kondycja naszej skóry znacząco wpływa na nasz wygląd.

Jędrna, witalna skóra może odejmować nam lat, podczas gdy skóra przesuszona sprawia, że wyglądamy starzej. Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED w Krakowie oferuje zabiegi, które bez znacznej ingerencji, są w stanie zregenerować skórę. Zajrzyj do naszej oferty i poznaj Jalupro – innowacyjną mezoterapię z osoczem, która przywróci Twojej skórze nawilżenie i młody wygląd!

Mezoterapia preparatem Jalupro

Mezoterapia igłowa to zabieg iniekcyjny, podczas którego do skóry dostarczane są preparaty o specjalnych właściwościach, głównie regeneracyjnych, korzystnie na nią działających.

W Centrum DER-MED jednym z preparatów podawanych w zabiegu jest właśnie Jalupro. Wysokiej jakości produkty linii Jalupro mają zastosowanie w różnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystywany w mezoterapii igłowej preparat Jalupro łączy w sobie wysokiej jakości kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów. Taki skład pozwala substancji usprawniać procesy prowadzące do odmładzania skóry. Jalupro dociera do głębokich warstw skóry, tym samym ma zdolność do stymulacji komórek, produkcji kolagenu i pobudzania procesów regeneracji tkanek.

Mezoterapia igłowa Jalupro – efekt odmłodzenia

Mezoterapia z osoczem, polegająca na podaniu preparatu uzyskanego po odseparowaniu krwi Pacjenta, poradzi sobie zarówno z oznakami naturalnego procesu starzenia, jak i symptomami fotostarzenia, czyli przedwczesnego starzenia, wywołanego nadmierną ekspozycją skóry na słońce. Za pomocą zabiegu możliwa jest intensywna regeneracja, odmłodzenie skóry i wypełnienie poszczególnych okolic. Iniekcja preparatu pobudza mikrokrążenie i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra jest intensywnie nawilżona, a zmarszczki i bruzdy wygładzone. Poprawia się też napięcie, elastyczność i koloryt skóry. Efekty mezoterapii osoczem utrzymują się przez około rok.

W Centrum DER-MED zabiegiem zajmują się specjaliści doświadczeni w przeprowadzaniu różnego rodzaju zabiegów iniekcyjnych. Mogą być państwo zatem pewni, że wynikiem zabiegu będą satysfakcjonujące efekty. Zalecamy poddanie się serii 6 zabiegów w około 4- tygodniowych odstępach. Sesja trwa około 30 minut.

Eliminacja niedoskonałości

Kolejnym działaniem mezoterapii z osoczem jest usuwanie blizn i rozstępów. Za pomocą zabiegu możliwa jest m.in. eliminacja blizn zanikowych powstałych po trądziku. Preparatu używa się też, aby złagodzić działanie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz przyspieszyć proces gojenia. Mezoterapia osoczem może usprawnić proces regeneracji tkanek po zabiegu laserowym lub peelingu medycznym.

Na czym polega zabieg, czy są jakieś przeciwwskazania?

Mezoterapia igłowa nie jest bolesna, jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, Pacjentce przed zabiegiem możemy podać znieczulenie miejscowe w formie kremu. Następnie preparat Jalupro jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę za pomocą cienkiej igły. Po zabiegu możliwy jest szybki powrót do codziennych czynności. Ewentualne dolegliwości pozabiegowe to pojawienie się zaczerwienienia, zasinienia lub delikatnego obrzęku. Wśród przeciwwskazań do mezoterapii z osoczem wymienia się choroby nowotworowe, cukrzycę, choroby skóry dotyczące okolicy zabiegowej, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, różnego rodzaju alergie oraz infekcje bakteryjne i wirusowe. Zabieg odłożyć w czasie muszą kobiety, które są w ciąży lub karmią piersią. O tym, czy zabieg jest dla Ciebie bezpieczny, możesz dowiedzieć się po konsultacji z naszym specjalistą.

Odwiedź nasze Centrum DER-MED, zapisz się na zabieg i poczuj efekty mezoterapii z osoczem na własnej skórze!