• English

INNOWACJA 2018! WODOROWE OCZYSZCZANIE

INNOWACJA 2018! WODOROWE OCZYSZCZANIE

Najczęściej występującym we wszechświecie pierwiastkiem jest wodór. W warunkach standardowych występuje w formie cząsteczkowej jako bezbarwny, bezwonny, bezsmakowy i nietoksyczny gaz. Odkrycie właściwości neutralizacji wolnych rodników hydroksylowych przez wodór pozwoliło na wykorzystanie tego gazu w zabiegach kosmetycznych jako czynnika działającego antyoksydacyjnie. Wodór dzięki bardzo małej masie cząsteczkowej jest w stanie przeniknąć wgłąb skóry, gdzie niszczy wolne rodniki, które odpowiadają za proces starzenia. Jest 176 razy skuteczniejszy niż witamina C i 856 razy skuteczniejszy niż koenzym Q10.

Innowacyjnym zabiegiem wykorzystującym wodór do poprawy kondycji skóry jest zabieg oczyszczania wodorowego systemem Aquasure H2. Zabieg podzielony jest na kilka etapów, których zadaniem jest eliminacja wolnych rodników, złuszczenie obumarłego naskórka, oczyszczenie porów z nadmiaru sebum oraz nawilżenie i złagodzenie skóry. Ilość etapów oraz rodzaj substancji aktywnych wykorzystywanych w zabiegu dobiera kosmetolog w zależności od potrzeb skóry klienta.

Etap 1 – Oczyszczanie wodorowe – W pierwszej części zabiegu twarz poddawana jest terapii z wykorzystaniem przesyconej wodorem strugi wody. Wodór penetruje komórki skóry neutralizując wolne rodniki, które niszczą włókna kolagenowe i elastynowe oraz obniżają ilość kwasu hialuronowego w skórze. Wodór łączy się z wolnymi rodnikami i w formie wody wydalany jest z organizmu.

Etap 2 – Eksfoliacja kwasami AHA – Kolejny etap zabiegu ma za zadanie złuszczyć i oczyścić naskórek, zredukować stany zapalne występujące na powierzchni skóry, a także pobudzić skórę do syntezy włókien kolagenowych. Składnikami aktywnymi wykorzystywanymi w tym celu są: kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas cytrynowy, argirelina, pantenol, alantoina.

Etap 3 – Oczyszczanie kwasami BHA – Etap ten wykorzystujemy do poprawy kondycji skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do trądziku. Poprzez usunięcie otwartych zaskórników zmniejszamy widoczność porów. Preparat nanoszony na skórę zawiera kwas salicylowy, witaminę A, witaminę B, olej mlekowy, ekstrakt z trzciny cukrowej, ekstrakt z borówki, ekstrakt z klonu cukrowego.

Etap 4 – Intensywne nawilżanie – Podczas tej części zabiegu nawilżamy i wyciszamy skórę poprzez działanie witaminy C, aloesu, wyciągu z anyżu gwiaździstego, wyciągu z korzenia tarczycy bajkalskiej, wyciągu z cynamonowca, wyciągu z zielonej herbaty i wyciągu z pigwowca.

Etap 5 – Masaż głowicą Face Roller – Zakończeniem zabiegu jest masaż przy użyciu prądu galwanicznego. Galwanizacja to zabieg wykorzystujący prąd stały. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów, co powoduje pobudzenie mikrokrążenia skóry oraz jej napięcie.

 

Przeciwwskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego:

– naruszenie ciągłości skóry

– oparzenia słoneczne

– opryszczka

– ostre procesy zapalne

– zażywanie leków przeciwzakrzepowych

– ciężka choroba somatyczna

– ciąża

– nadwrażliwość na prądy

HYDROGEN – OCZYSZCZANIE WODOROWE:

 • oczyszczanie wodorowe twarzy – 209 zł
 • oczyszczanie wodorowe twarzy + szyja – 239 zł
 • oczyszczanie wodorowe twarzy + kojąca maska – 239 zł
 • oczyszczanie wodorowe twarzy + szyja + kojąca maska– 269 zł
 • oczyszczanie wodorowe jako początek do zabiegu pielęgnacyjnego BABOR lub BIODROGA: 150 zł
 • oczyszczanie wodorowe pleców – 399 zł

HYDROGEN – OCZYSZCZANIE WODOROWE EKSFOLIACJA KWASAMI AHA 13% + WYSOCE SKONCENTROWANA VIT C I ALOES

 • twarz: 269 zł
 • twarz + szyja: 299 zł

HYDROGEN – OCZYSZCZANIE WODOROWE EKSFOLIACJA KWASAMI AHA 13% + WYSOCE SKONCENTROWANA VIT C I ALOES + FACE ROLLER MCS

 • twarz: 289 zł
 • twarz + szyja: 319 zł

HYDROGEN – OCZYSZCZANIE WODOROWE EKSFOLIACJA KWASAMI AHA 13% + AKTYWNE OCZYSZCZANIE BHA 0.3% + WYSOCE SKONCENTROWANA VIT C I ALOES ßszczególnie polecany dla skór tłustych i skłonnych do trądziku.

 • twarz: 299 zł
 • twarz + szyja: 329 zł

ZABIEG PREMIUM HYDROGEN – OCZYSZCZANIE WODOROWE EKSFOLIACJA KWASAMI AHA 13% + AKTYWNE OCZYSZCZANIE BHA 0.3% + WYSOCE SKONCENTROWANA VIT C I ALOES + FACE ROLLER MCS

 • twarz: 319 zł
 • twarz + szyja: 359 zł