• English

Fale radiowe w Centrum DER-MED

Fale radiowe w Centrum DER-MED

Zabiegi wykorzystujące fale radiowe mają zbawienny wpływ na skórę. Dzięki nim można uzyskać efekt odmłodzenia i pozbyć się defektów.

W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED w Krakowie wykonujemy zabiegi falami radiowymi RF. Wykorzystywane są one m.in. do liftingu skóry. Za pomocą fali radiowych można skutecznie i nieinwazyjnie zregenerować skórę twarzy. Poznaj efekty zabiegów falami radiowymi przeprowadzanych w naszym Centrum DER-MED.

Jak działają fale radiowe?

Zabieg wykorzystujący fale radiowe należy do małoinwazyjnych i bezbolesnych, dlatego nie wymaga znieczulenia. Tkanki podskórne poddawane są działaniu wysokiej temperatury.

Fale docierają do głęboko położonych warstw skóry, a naskórek jest specjalnie schładzany i nie ulega uszkodzeniu. Pozostałością po zabiegu może być krótkotrwałe delikatne zaczerwienienie skóry.

Fale radiowe RF

Fale radiowe RF wykorzystywane są w naszym gabinecie do zabiegu odmładzania i liftingu skóry twarzy. Urządzenie emitujące fale radiowe podgrzewa znajdujące się w skórze włókna kolagenowe i komórki tłuszczowe, tzw. adipocyty do temperatury od 45 do 60 stopni, nie uszkadzając przy tym skóry. Prowadzi to do usprawnienia działania układów krwionośnego i limfatycznego oraz stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie skóra ulega regeneracji i odmłodzeniu, staje się gęstsza i bardziej elastyczna, zmarszczki są wygładzone i poprawione zostaje napięcie skóry.

Efekty zabiegu falami radiowymi

Najlepsze efekty osiągalne są po poddaniu się serii zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych, choć różnica jest widoczna już po pierwszej sesji. Zabiegi polecane są osobom z różnymi rodzajami zmarszczek na twarzy, mającym tzw. podwójny podbródek, wiotką, obwisłą skórę twarzy oraz blizny. Po zabiegu poprawia się przede wszystkim napięcie skóry. Komórki są pobudzone do produkcji kolagenu, tkanki oczyszczane z toksyn. Wyeliminowane zostają zmarszczki, bruzdy i wiotka skóra. Za pomocą fal radiowych można również rozjaśnić koloryt skóry. Twarz po zabiegu wygląda młodziej i bardziej radośnie.

Przeciwwskazania do zabiegów falami radiowymi

Z zabiegów wykorzystujących fale radiowe nie mogą skorzystać kobiety w ciąży. Schorzenia będące przeciwwskazaniami to: nowotwory, epilepsja, stwardnienie rozsiane, choroby serca, choroby tarczycy, cukrzyca, zaburzenia krążenia, zapalenie żył, trądzik różowaty nadciśnienie i zaburzenia czucia. Zabiegowi nie mogą się też poddać osoby, które w niedawnym czasie korzystały z wypełniania botoksem lub kwasem hialuronowym, posiadające rozrusznik serca lub metalowe, plastikowe bądź silikonowe implanty.

W naszym Centrum DER-MED przeprowadzaniem zabiegów z falami radiowymi zajmuje się kilku specjalistów. Ich doświadczenie pozwala osiągać satysfakcjonujące efekty, a odpowiedni dobór dawki promieniowania zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu. Lifting twarzy falami radiowymi w Centrum DER-MED trwa do około godziny. Cena zabiegu falami RF wynosi już od 220 zł.

Odwiedź nasze Centrum DER-MED lub skontaktuj się z nami, aby skorzystać z zabiegów falami radiowymi.