• English

BBL FOREVER YOUNG – sposób na piękną skórę twarzy

BBL FOREVER YOUNG – sposób na piękną skórę twarzy

Niezależnie od wieku, każda z kobiet chce czuć się pięknie i tak samo wyglądać. Oznaki mijającego czasu występujące na twarzy nigdy nie wyglądają atrakcyjnie. Jeżeli zmarszczki, przebarwienia czy zmiany potrądzikowe sprawiają, że Twoje samopoczucie jest obniżone, sprawdź, jak działa BBL FOREVER YOUNG i ciesz się piękną skórą.

Mówiąc o BBL FOREVER YOUNG, warto podkreślić, że badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych udowodniły, że zabiegi z użyciem tego lasera mogą zmienić ekspresję genów związanych ze starzeniem skóry i dzięki temu przywrócić jej dużo młodszy wygląd. BBL FOREVER YOUNG to zabieg z dziedziny fotoodmładzania, podczas którego wykorzystywany jest laser, a dokładnie energia świetlna i zjawisko jej wybiórczego pochłaniania przez tkankę. W czasie zabiegu pulsacyjne światło szerokopasmowe BBL oddziałuje na skórę twarzy, szyi i dekoltu, przynosząc rewelacyjne efekty, które przywrócą pewność siebie i poczucie piękna.

Jak działa laser BBL?

Terapia z wykorzystaniem lasera BBL polega na wykorzystaniu energii świetlnej, która następnie jest zamieniana w ciepło rozgrzewające górne warstwy skóry, prowadząc do  stymulacji produkcji większej ilości kolagenu, który odpowiada za regenerację, gęstość i elastyczność skóry. Dzięki laserowi udaje się dotrzeć w głąb skóry do komórek potrzebujących regeneracji i odbudowy. Zabieg rozpoczyna proces odmła­dza­nia gene­tycz­nego komó­rek, które są odpowiedzialne za młody wygląd.

Fotoodmładzanie BBL – komu je polecamy?

Specjaliści z Centrum DER-MED zabieg BBL polecają wszystkim osobom, które w sposób nieinwazyjny i skuteczny pragną przywrócić skórze młody wygląd, pozbywając się zmarszczek, plam pigmentacyjnych czy zmian potrądzikowych. Warto zaznaczyć, że BBL Forever Young działa prewencyjnie, co oznacza, że przeznaczony jest również dla osób w średnim wieku, których skóra nie zaczęła w widoczny sposób tracić jędrności.

BBL – sposób na trądzik

Jednym z przeznaczeń lasera BBL jest walka z trądzikiem różowatym i młodzieńczym oraz ze zmianami potrądzikowymi. Terapia idealnie sprawdzi się u osób, które doświadczyły trądziku młodzieńczego bądź trądziku różowatego. Poprzez energię fototermiczną dochodzi do zamknięcia naczynek krwionośnych, a także redukcji przebarwień oraz stanów zapalnych w postaci trądziku.

Genetyczne odmładzanie skóry – efekty

W wyniku fototerapii BBL skóra staje się genetycznie odmłodzona. Nasi pacjenci mogą się spodziewać efektów w postaci:

  • opóźnienia procesu starzenia skóry,
  • poprawy wyglądu skóry,
  • większej jędrności, gęstości i napięcia skóry,
  • równomiernego kolorytu skóry twarzy,
  • usunięcia popękanych naczynek, zaczerwienień i przebarwień.

Szczegóły dotyczące zabiegu BBL FOREVER YOUNG

Fotoodmładzanie z wykorzystaniem lasera BBL w naszym Centrum trwa stosunkowo krótko. Na jeden zabieg należy przeznaczyć ok. 30 minut. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej, który przed procesem zabiegowym określa dokładną ilość zabiegów. Przed fototerapią pacjentowi podaje się znieczulenie. Koszt jednego zabiegu zaczyna się od 390 zł.