Centrum DER-MED Facebook Instagram YouTube Twitter Pinterest

Makijaż trwały i mikropigmentacja Kraków

Więcej

Makijaż trwały ust, oczu czy brwi jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą wyglądać dobrze o każdej porze. Nadaje charakteru, nie rozmazuje się. Makijaż permanentny sprawia, że wyglądamy dobrze bez względu na porę dnia.

OMBRE BROWS 950 zł Kraków

Pewność siebie to niezbędny element w codziennym życiu. A co nam może pomóc w jego budowaniu? Czy doskonałe brwi, których kształt jest idealnie dopasowany do rysów twarzy, które otwierają oko i sprawiają, że nasze spojrzenie jest intrygujące może dodawać pewności siebie? same zdecydujcie . Bycie atrakcyjnym dla siebie to pierwszy krok w uszczęśliwianiu siebie. W […]

Poznaj szczegóły
Makijaż trwały. Hit: metoda pudrowa – powder brows – oraz cieniowanie ust dwoma kolorami (tak zwane 2D) Kraków Kraków

Makijaż permanentny brwi   W naszych gabinetach w Krakowie i Katowicach wykonujemy makijaż permanentny brwi m.in. metodą cieniowania. Inaczej jest ona nazywana metodą pudrową i polega na wprowadzaniu barwnika w linii brwi delikatną techniką tworzenia niewielkich, rozproszonych punktów o średnicy piksela.    Wiele kobiet decyduje się na wykonanie permanentnych brwi, aby ułatwić sobie codzienną rutynę […]

Poznaj szczegóły
Mikropigmentacja brodawki piersiowej Kraków

Mikropigmentacja jest rozwiązaniem pozwalającym stworzyć bardzo naturalnie wyglądającą imitację sutka, bez użycia skalpela czy innych inwazyjnych metod.

Poznaj szczegóły
Makijaż permanentny oczu, brwi i ust Kraków

Piękny kolor ust bez poprawek? Nienagannie podkreślone brwi przez cały dzień? A może idealnie równa linia na powiece? Tak, wystarczy zdecydować się na profesjonalny makijaż trwały by cieszyć się całą dobę świetnym wyglądem. Makijażowi nie straszny jest pot, woda czy pocieranie dłonią.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Kraków