Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Kosmetyka i pielęgnacja twarzy Kraków

Więcej
Kosmetyka i pielęgnacja twarzy Kraków

Tagi:

zabiegi kosmetyczne Kraków

Wygląd naszej twarzy jest bardzo ważny. Gdy wyglądamy dobrze – czujemy się lepiej oraz jesteśmy lepiej odbierani przez inne osoby. Warto więc oddać swą twarz w ręce profesjonalistów z Centrum DER-MED. Regularne peelingi i zabiegi poprawią jakość skóry, zniwelują przebarwienia czy niedoskonałości. Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do Krakowa – do Centrum DER-MED.

Zabiegi kosmetyczne to skuteczne narzędzia w walce o piękną i zdrową skórę.

Kobido – liftingujący masaż twarzy Kraków

Masaż Kobido to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, która ma korzenie sięgające 532 r.n.e. Nazwa „Kobido” oznacza „starożytną drogę do piękna”. Masaż kobido został stworzony przez dwóch mistrzów Anmy. Techniki wykorzystywane w masażu Kobido obejmują nacisk, wibracje, uderzenia i stukanie, a także manipulację mięśniami twarzy i szyi. Łączą się w harmonijną praktykę o wielowymiarowym oddziaływaniu […]

Poznaj szczegóły
Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała – Fale radiowe Kraków

NuEra Tight to system kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry. Dzięki zastosowaniu aż 5 częstotliwości fali doskonale nadaje się do pracy z całym ciałem.

Poznaj szczegóły
HIFU lifting twarzy i ciała Kraków

Technologia HIFU za pomocą skoncentrowanej energii przenika w głąb skóry i w docelowych punktach tkanki uruchamia procesy, które generują ciepło do 65 °C. To właśnie te mikro uszkodzenia powodują stymulację i przebudowę tkanki łącznej, efektem czego są intensywne procesy regenerująco – naprawcze. Cały zabieg liftingu jest nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny. Z chirurgiczną precyzją bez użycia […]

Poznaj szczegóły
Pielęgnacja twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – BABOR, BIODROGA Kraków

Zabiegi pielęgnacyjne to doskonały sposób na chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy. Zabiegi przyniosą ukojenie skórze, a także dodadzą jej blasku. Do zabiegów używamy profesjonalnych i renomowanych produktów takich marek jak BABOR, BIODROGA czy CELLABIC. Dzięki temu rezultaty zabiegu są znakomite, a dodatkowo bardzo przyjemne i odprężające dla pacjenta. Każdy zabieg dobierany jest do indywidualnych […]

Poznaj szczegóły

Czym są zabiegi kosmetyczne?

Zabiegi kosmetyczne to dziedzina, która zajmuje się pielęgnacją skóry i poprawą jej wyglądu. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na tego typu zabiegi, aby poprawić kondycję skóry, wzmocnić jej naturalne mechanizmy obronne oraz poprawić wygląd.

Zabiegi kosmetyczne dzielą się na wiele kategorii, w zależności od celu, jaki mają na celu osiągnąć. Najpopularniejsze zabiegi to m.in. oczyszczanie twarzy, peelingi, mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, lifting twarzy, czy też mezoterapia bezigłowa.

Na co zwrócić uwagę wybierając zabiegi kosmetyczne?

Wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny być wykonywane przez doświadczonych specjalistów w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Warto pamiętać, że każdy zabieg powinien być dobierany indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry pacjenta.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych