Centrum DER-MED
Pinterest
Twitter
YouTube
Instagram
Facebook

Kosmetyka i pielęgnacja twarzy Kraków

Więcej
Kosmetyka i pielęgnacja twarzy Kraków

Tagi:

zabiegi kosmetyczne Kraków

Wygląd naszej twarzy jest bardzo ważny. Gdy wyglądamy dobrze – czujemy się lepiej oraz jesteśmy lepiej odbierani przez inne osoby. Warto więc oddać swą twarz w ręce profesjonalistów z Centrum DER-MED. Regularne peelingi i zabiegi poprawią jakość skóry, zniwelują przebarwienia czy niedoskonałości. Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do Krakowa – do Centrum DER-MED.

Zabiegi kosmetyczne to skuteczne narzędzia w walce o piękną i zdrową skórę.

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała NuEra®Tight Kraków

NuEra Tight to system kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry. Dzięki zastosowaniu aż 5 częstotliwości fali doskonale nadaje się do pracy z całym ciałem.

Poznaj szczegóły
HIFU Lifting twarzy i ciała Kraków

NOWOŚĆ ! Jeden zabieg – spektakularny i długotrwały efekt odmłodzenia lub wyszczuplenia w zależności od problemu i protokołu zabiegowego. Czy to możliwe? TAK, dzięki przełomowej technologii HIFU – precyzyjnej i wysokozogniskowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej intensywności. Nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny lifting twarzy i ciała, który z chirurgiczną precyzją ale bez użycia skalpela, uszkodzeń naskórka czy […]

Poznaj szczegóły
HIFU lifting twarzy i ciała Kraków

JEDEN ZABIEG – spektakularny i długotrwały efekt odmłodzenia, dzięki przełomowej technologii HIFU – precyzyjnej i wysokozogniskowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej intensywności. Skoncentrowana energia przenika w głąb skóry i w docelowych punktach tkanki uruchamia procesy, które generują ciepło do 65 °C. To właśnie te mikro uszkodzenia powodują stymulację i przebudowę tkanki łącznej, efektem czego są intensywne […]

Poznaj szczegóły
Oxybrazja Kraków

Oxybrazja (oksybrazja) wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oksybrazja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry i wszystkich osób, które chcą efektywnie pielęgnować skórę. Zabieg ten wykonywany jest na mokro i na zimno, dlatego polecany jest osobom o […]

Poznaj szczegóły

Czym są zabiegi kosmetyczne?

Zabiegi kosmetyczne to dziedzina, która zajmuje się pielęgnacją skóry i poprawą jej wyglądu. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na tego typu zabiegi, aby poprawić kondycję skóry, wzmocnić jej naturalne mechanizmy obronne oraz poprawić wygląd.

Zabiegi kosmetyczne dzielą się na wiele kategorii, w zależności od celu, jaki mają na celu osiągnąć. Najpopularniejsze zabiegi to m.in. oczyszczanie twarzy, peelingi, mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, lifting twarzy, czy też mezoterapia bezigłowa.

Na co zwrócić uwagę wybierając zabiegi kosmetyczne?

Wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny być wykonywane przez doświadczonych specjalistów w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Warto pamiętać, że każdy zabieg powinien być dobierany indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry pacjenta.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Kraków