Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Wodna, infradźwiękowa czy laserowa – znajdź idealną liposukcję dla siebie Kraków

Wodna, infradźwiękowa czy laserowa – znajdź idealną liposukcję dla siebie Kraków

Klasyczna liposukcja chirurgiczna jest już coraz rzadziej wykonywana. Jej miejsce zastąpiły mniej inwazyjne techniki – liposukcja wodna, infradźwiękowa i laserowa. Który rodzaj liposukcji wybrać? Wszystko zależy od tego, z jak dużym problemem się zmagamy.

Kiedy zdecydować się na liposukcję?

Liposukcja to najskuteczniejsza metoda usuwania tłuszczu i kształtowania sylwetki. Pcjenci najczęściej decydują się na odsysanie tłuszczu z takich partii ciała, jak brzuch, uda czy pośladki. Liposukcja polecana jest osobom, które mają trudności z pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej naturalnymi sposobami, czyli dietą odchudzającą i ćwiczeniami. W Centrum DER-MED oferujemy trzy różne zabiegi liposukcji. Każda z nich jest mało inwazyjna i bezpieczna. Którą wybrać? Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby. Jeśli chcesz tylko delikatnie skorygować niedoskonałości sylwetki i pozbyć się małej ilości tłuszczu, polecamy liposukcję laserową lub liposukcję infradźwiękową. Jeśli natomiast zmagasz się ze znacznymi depozytami tkanki tłuszczowej, najlepszym rozwiązaniem będzie liposukcja Body Jet, ale też liposukcja infradźwiękowa. Przeczytaj, jakie są zalety wymienionych zabiegów i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Liposukcja laserowa – konturowanie sylwetki

Liposukcja laserowa Sciton ProLipo PLUS dedykowana jest osobom, które chcą usunąć niewielkie depozyty tłuszczu. Opiera się na podwójnym działaniu:

  • usuwa tkankę tłuszczową (lipoliza),
  • obkurcza nad­miar wiot­kiej skóry (kontrakcja).

Liposukcja laserowa jest bardzo precyzyjna, pozwala na konturowanie sylwetki – zgromadzony tłuszcz można usunąć niemalże punktowo. Jednocześnie podczas zabiegu dochodzi do podgrzania tkanek, co skutkuje obkurczeniem skóry.

Zabieg jest szybki, komfortowy i małoinwazyjny. Wyraźnie ogranicza objętość podskórnej tkanki tłuszczowej. Skóra staje się jędrna i sprężysta. Efektem jest świetnie wymodelowana sylwetka.

Liposukcja wodna – redukcja miejscowej otyłości

Liposukcja wodna za pomocą urządzenia Body Jet przeznaczona jest do usuwania większych depozytów tłuszczu i modelowania sylwetki. Zabieg ten wykorzystuje tech­no­lo­gię WAL (water-jet assi­sted lipo­suc­tion), która pozwala bez­piecz­nie i selek­tyw­nie usu­nąć tłuszcz przy pomocy spe­cjal­nego stru­mie­nia roz­tworu wod­nego. Komórki tłuszczowe zostają rozluźnione i delikatnie oddzielone od pozostałych tkanek, nie uszkadzając ich. Liposukcja Body Jet to najlepsza alternatywa dla tradycyjnej liposukcji, ponieważ przynosi porównywalne efekty, a jest od niej bardziej precyzyjna i dużo mniej inwazyjna.

Liposukcja infradźwiękowa – kompleksowe modelowanie sylwetki

Liposukcja infradźwiękowa, czyli N.I.L (Nutational Infrasonic Liposculpture) to najbardziej kompleksowa z wymienionych liposukcji – świetnie sprawdza się w usuwaniu mniejszych i większych depozytów tłuszczu, modelowaniu sylwetki i nadawaniu jej właściwych proporcji. Zabieg wykonywany jest za pomocą pneumatycznej głowicy, która wytwarza sprężone powietrze wprowadzające końcówkę kaniuli w unikalny ruch 3D, zwany nutacyjnym. Dzięki temu odsysanie tkanki tłuszczowej przebiega bardzo precyzyjnie, szybko, a zarazem w sposób niezwykle delikatny i mało inwazyjny dla otaczających tkanek. Leczone obszary po liposukcji infradźwiękowej są gładkie i pozbawione nierówności. Za pomocą tej metody można modelować nawet delikatne partie ciała, których zazwyczaj nie poddaje się klasycznej liposukcji – okolice szyi czy podbródka.

Materiał pobrany zarówno podczas liposukcji wodnej, jak i infradźwiękowej może zostać ponownie wykorzystany – w zabiegu transplantacji tłuszczu. Jest to metoda, która pozwala w naturalny sposób powiększyć niektóre partie ciała, np. piersi lub pośladki.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych